• zakoupeno v PoštovnéZDARMA.cz před 3 týdny

spokojenost

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme velice rádi, že jste s nákupem u nás spokojená. Pevně věříme, že s našimi službami budete spokojena i nadále.

• zakoupeno v PoštovnéZDARMA.cz před 3 týdny

• Neni cesky navod

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

návod k produktu jsme Vám nyní zaslali do Vašeho emailu. Vaše spokojenost je naším cílem.

• zakoupeno v PoštovnéZDARMA.cz před 4 týdny

• Kromě oblečení jsem byla vždycky spokojená, proto určitě budu objednávat i dál

• zakoupeno v PoštovnéZDARMA.cz před 1 měsícem

• Bohužel mi přišly jiné boty než jsem objednala

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

mrzí nás, pokud Vám bylo doručeno nevyhovující zboží. Máte možnost produkt reklamovat. Do Vašeho emailu jsme Vám nyní zaslali instrukce k vrácení zboží, tzn. adresu na vrácení zboží a všechny potřebné informace. Ohledně vyřízení Vás poté bude informovat reklamační oddělení do emailu.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na info@postovnezdarma.cz nebo na zákaznické lince + 420 371 140 216.

• zboži je vpořádku.

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste s námi spokojen.

• Dlouhé dodání

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

dobu dodání bohužel více urychlit nemůžeme. Zásilky k zákazníkům putují přes půl světa. Našim zákazníkům se ale snažíme maximálně vyjít vstříc a proto se snažíme, aby expedice zboží proběhla nejrychleji jak je to jen možné. Vaše objednávka je v pořádku na cestě k Vám.

Pokud nechcete na zboží čekat delší dobu, objednávejte si produkty z kategorie "RYCHLÉ DODÁNÍ", kde Vám objednávka dorazí do 2 (na Slovensko do 3) pracovních dnů.

Pro více informací o Vaší objednávce Vás prosíme o kontaktování prostřednictvím kontaktního formuláře, na našich stránkách nebo na email info@postovnezdarma.cz.

+ vždy bez problému
    - některé lhůty dodání zboží jsou příliš dlouhé

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velice potěšilo.

Pro naše zákazníky děláme maximum a snažíme se zajistit co nejrychlejší expedici ze zahraničních skladů. Samotnou dobu dodání od data odeslání, ale nijak ovlivnit nemůžeme. Zásilky k Vám putují přes půl světa a není v našich silách tuto cestu nijak zkrátit, ani urychlit.

• Zboží 2 x objednáno a ani jednou nedorazilo

Nedoporucuji !!!!

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

Vaše zkušenost nás velice mrzí. Bohužel zde neuvádíte žádné údaje, podle kterých bychom mohli objednávku zkontrolovat. Kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na zákaznické lince + 420 371 140 216 s číslem dané objednávky. K objednávce Vám rádi sdělíme bližší informace, případně vyřídíme reklamaci k Vaší spokojenosti.

naprostá spokojenost

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Vaše spokojenost je našim cílem.

• spolehlivost
    • bez poštovného
    • dlouhá dodací doba, ale ještě jsem stihla kousek léta
    • bez upozornění jsem doplácela clo

nákup po několikáté a bez potíží

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Dobu dodání bohužel více urychlit nemůžeme. Zásilky k zákazníkům putují přes půl světa. Našim zákazníkům se ale snažíme maximálně vyjít vstříc a proto se snažíme, aby expedice zboží proběhla nejrychleji jak je to jen možné.

Pokud po Vás pošta požadovala nějaký doplatek za celní služby, kontaktuje kontaktujte nás prosím a vyřešíme situaci k Vaší spokojenosti.

• dlouhá doba doručení
    • na poště zaplatíte další poplatek za celní služby
    • jednání s e-shopem je komplikované
    • zboží je zasíláno prodejci mimo EU - proto platíte DPH a celní poplatky navíc
    • ztráta času při řešení všech problémů a vymáhání peněz

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

Pokud by po Vás pošta požadovala nějaký doplatek za celní služby, kontaktuje kontaktujte nás prosím a vyřešíme situaci k Vaší spokojenosti.

• zakoupeno v PoštovnéZDARMA.cz před 1 měsícem

Dva polepy nebyli dodány.

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

Vaše zkušenost nás velice mrzí. Kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách, abychom zjistili, zda se jedná o skladovky nebo o zboží skladem u zahraničního prodejce a celou tuto záležitost jsme mohli vyřešit. S jakýmikoliv dotazy se prosím obraťte na zákaznickou linku.

Ok

Rychlost a kvalita při 2 denním doručování

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velice potěšilo.

Jsem spokojena,nakupování doporučuji.

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

děkujeme za Vaše doporučení, které nás velice potěšilo. Věříme, že s nákupem u nás budete spokojena i příště.

• zakoupeno v PoštovnéZDARMA.cz před 1 měsícem

Zatím jsem spokojená,komunikace s obchodem dobrá

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojená jak s nákupem, tak i se zákaznickým servisem.

• zakoupeno v PoštovnéZDARMA.cz před 1 měsícem

• Sortiment, ceny, relativně krátké dodací lhůty, poštovné zdarna
    • Doručena zatím jen jedna ze dvou objednaných položek

Doporučuji, viz výše

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

děkujeme za Vaše doporučení naší nákupní galerie. Vaše zboží je v pořádku na cestě k Vám. Položky z objednávky jsou od prodávajícího odesílány jednotlivě, aby se minimalizovalo riziko proclení a poštovné pro zákazníky bylo skutečně zdarma. Ostatní zásilky jsou v pořádku na cestě k Vám.

Pokud máte další dotazy ohledně své objednávky, obraťte se prosím na náš zákaznický servis http://postovnezdarma.cz/helpdesk . Rádi Vám Vaše otázky zodpovíme.

• zakoupeno v PoštovnéZDARMA.cz před 1 měsícem

Neplní slíbený termín dodání i pro dodávku s příplatkem!

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

Vaše zkušenost nás velice mrzí. Pokud již uplynul mezní termín pro doručení zásilky, samozřejmě s Vámi vyřídíme reklamaci k Vaší spokojenosti.

Kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře nebo nebo na zákaznické lince + 420 371 140 216 s číslem dané objednávky, abychom ji mohli prověřit, sdělit Vám bližší informace, nebo případně rovnou vyřídit reklamaci.

• zakoupeno v PoštovnéZDARMA.cz před 1 měsícem

Zboží dorazilo v pořádku ale ještě není vyzkoušené.

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Doufáme, že budete s produktem spokojen.

OK