Nejdrive prisel plakat s umlne jinou barvou tisku a nyni cekam na dalsi jiz 10 dni a nic.

Obchod mi nechal v mém košíku zboží, které jsem už jednou zaplatil a obdržel a chtěl mi ho poslat podruhé. Na mé telefonáty ani maily nereagoval, zpětná vazna je nulová, už nikdy více.

Reakce obchodu Posters.cz

moc nás mrzí, že jste s námi nebyl spokojen. Moc se omlouváme za komplikace! Doufáme, že zboží Vám dorazilo v pořádku a splnilo Vaše očekávání.

• hezký design
    • nekvalitní materiál

Reakce obchodu Posters.cz

moc nás mrzí, že se Vám nelíbí kvalita našich produktů. Neustále se snažíme naše služby zlepšovat, děkujeme tedy za zpětnou vazbu!
    Posters.cz

Naprosto amatérská fotografie! Možná by byla lepší v černobílém provedení.

Reakce obchodu Posters.cz

moc nás mrzí, že vás váš nákup u nás zklamal. Pokud máte zájem, můžeme vám fotografii vyměnit. Kontaktujte naši zákaznickou linku.
    Tým Posters.cz

• Jelikož na objednávku stále čekám, tak žádné
    • Termín dodání

Po 16 dnech od objednání stále čekám. Dnes mělo být zboží dodáno (dle stránek a termínu u objenávky), avšak nic se neděje - vůbec nemá smysl pak psát termín dodání když nic neznamená. Po kontaktování obchodu jsme se dozvěděl, že teda další týden bude zboží (asi) posláno.

Chápu, že se něco protáhne, neřekl bych ani popel, ale bylo by dobré po více jak 14 dnech informovat, že to bude trvat další týden. (pokud to máte pro někoho na narozeniny a pod. doporučuji objednávat minimálně měsíc dopředu, možná více...)

Reakce obchodu Posters.cz

moc nás mrzí, že máte s námi špatnou zkušenost. Málokdy se nám stává,že bychom nestihli balíček dodat včas. Děkujeme za zpětnou vazbu, uděláme vše pro to, aby se to už nikdy nestalo!
    Tým Posters.cz

• Nelze hodnotit, zatím nedorazilo, přestože na stavu objednávky je předpokládané datum 25.4. jako doručení, dle "zeleného diagramu" se stále rámuje??? Prosím o informaci, kdy mohu očekávat dodání, měl to být narozeninový dárek.... Děkuji za pochopení.

Reakce obchodu Posters.cz

je nám moc líto, že jsme Vám nestihli balíček doručit včas. Doufáme, že v této chvíli už je vše v pořádku. Pokud ne, prosím, kontaktujte nás na zákaznické lince a společně to vyřešíme.

• Nekvalitní foto - rozlišení fototapety nekvalitní

Reakce obchodu Posters.cz

moc nás mrzí, že nejste s naším produktem spokojen/a. Fototapetu lze vyměnit. Kontaktujte naši zákaznickou linku.

Tým Posters.cz

Dva dny po potvrzení objednávky mi přišel mail, že se už rámuje. Zásilka prý dorazí za 5-7 pracovních dní. Dnes osmý den mi přišlo pouze hodnocení spokojenosti s nákupem:(

Reakce obchodu Posters.cz

moc nás mrzí Vaše špatná zkušenosti. U rámování se občas stává, že se dodání maličko zpozdí. Omlouváme se, že jste musel čekat déle.

Tým Posters.cz

Trvá jim to trvá asi rámují někde v číně.

• Obchod nabízí vyřízení objednávky 5-7 pracovních dní, skutečnost tomu vůbec neodpovídá.
    • Obrázek jsem objednala a zaplatila 9.1.2019, zboží nedorazilo, po každém mém telefonátu je mi sděleno, že zboží právě odeslali, ovšem opět uběhne týden a zboží nikde.

• pestrá nabídka
    • ne vše je ovšem skladem - až po 9 dnech jsem se dozvěděla, že objednaný kalendář nemají
    • avizovaná sleva mi byla započítána až po emailové komunikaci

raději ne

• Nevím , kde se stala chyba. Objednala jsem si zboží na výdejní místo, místo toho mi to vezli domů. Asi týden trvalo, než se mi podařilo s dodavatelem domluvit, aby to to zavezli na výdejní místo.

Kdybych se neozvala, nic mi neprijde. Bez omluvy, jen se vymluvili, ze z technickych duvodu mi to neprijde pres DPD ale ze mi to teda poslou Ceskou postou.
    Nechapu co to je za pristup, kdybych si o zasilku nenapsala, nic mi neprijde.

Objednal jsem si zboží které bylo skladem už je to víc jak týden a stále nic kdyby napsali zboží zatím nemáme tak to beru ale neozvat se nejistota jestli ta objednávka platí nebo ne nevím .

Reakce obchodu Posters.cz

mrzí nás vaše nespokojenost. Prosím, napište nám na [email protected]. Naše zákaznická podpora vám ráda pomůže.
    Přejeme hezký den!

Lucie, Posters.cz

• Zboží doposud nedorazilo!
    • Bez kontaktu od obchodu!
    • V popisku objednavky je to vedene jako test!
    • Podvodné jednání, jsem rád že jsem neplatil předem!

NEDOPORUČUJI A DLE HEUREKY NEJSEM SÁM, NECHÁPU JAK HEUREKA MUZE TAKOVEMU PRODEJCI DAT OVERENO ZAKAZNIKY ...

• Zboží vůbec nedorazilo.

• Lživé informace pro zákazníka

Na internetových stránkách píšou,když budete odebírat informace ne email , že dostanete slevu 10% již při prvním nákupu. A když jsem se dožadoval slevy tak ta neochotná paní zavěsila telefon.

• Velký výběr.
    • Drahé poštovné.

• Velmi neochotna paní, když jsem vytvářel objednávku prosil jsem paní na telefonu zda by bylo možné vzhledem k mému zranění plakát vložit již do rámu, svůj požadavek jsem napsal i do objednávky, velice neochotna paní nebyla vůči mému požadavku přístupná a velmi ji můj dotaz obtěžoval, když jsem volal podruhé, potřetí abych zjistil v jakém stavu je má objednávka ani už mi neuvedla telefon. Velké zklamání z jednání ale plakát byl v naprostém pořádku

Nabízejí spousty slev, které nakonec nejsou uskutečnitelné