• děláte čím dál menší katalog pro obyčejné lidi bez počítače

• rychlost a klid na výběr

• objednání přes e-shop a zaplacení a předání na prodejně.
    • Obchod nabízí různé spektrum zboží,takže vyberu dárky pro celou rodinu a maličkosti i pro sebe:)
    • v Popronu nakupuji pravidelně a jsem spokojená jak s obsluhou v Mělníku,tak se zbožím.
    • žádné jsem neobjevila

Doporučuji z důvodu spolehlivosti,širokého sortimentu a pro mě jako pc analfabeta výhoda zaplacení a vyzvednutí zboží přímo na prodejně.

• poměrně velký výběr zajímyvého zboží,pohodlnost objednání v e-shopu,velmi přijatelné ceny
    • nabídka by mohla být ještě rozšířenější

viz.výše

• Dobrý obchod, kvalita zboží je v souladu s mým očekáváním, v nákupech budu pokračovat.
    • Pohledný personál ;)

Doporučuji; zkuste a pochopíte.

• Protože jsem ZTP, jsem odkázána převážně na katalogové objednávky
    • Objednávám zde i proto, že je možná objednávka email.poštou a nemusím se zatěžovat odesíláním poštou
    • Delší dodací lhůta
    • Nemožnost využití "nota" slev přes PC, takže o ně přicházím /i když v době počítačového zpracování by to neměl být problém evidence a automatického odpočtu/

Pokud porovnávám s ostatními internetovými dodavateli, jedná se o průměr, a to zejména ve lhůtách dodání. Pokud avizujete zboží "skladem" neměl by být problém dodání do 3 pracovních dnů.
    Co lze naopak pochválit, je dodávka prostřednictvím PPL přímo na adresu, což je pro nás ZTP obrovské ulehčení.

• nákup z domova
    • rychlé vyřízení
    • podle mého názoru žádné

viz výše
    tento obchod bych doporučila ostatním
    pro pohodlný nákup z domova
    a rychlost vyřízení

• velký výběr zboží
    • přijatelné ceny
    • přehlednost internetového obchodu
    • výborná komunikace s obchodem

V tomto internetovém obchodě jsem nakoupila již několikrát a vždy mi zboží dorazilo v pořádku. I když tentokrát vše nebylo skladem, o stavu mé objednávky jsem byla stále průběžně informována. Nakonec mi všechno zboží dorazilo v pořádku. Tento obchod mohu určitě jedině doporučit.

• Mohu nakoupit v klidu, z domova.
    • Mám dostatek času vybrat si zboží, které mne zaujme.
    • Na některé zboží jsem musela tři týdny čekat, nakonec jsem vše neobdržela, protože jeden druh nebyl skladem, druhý byl vyprodaný

Tento obchod má velký sortiment zboží a jsem přesvědčena, že by si z nabídky vybral opravdu každý. O prodloužení dodací lhůty a stavu objednávky mne informovali předem.

• velký sortiment
    • přijatelné ceny
    • přehlednost katalogu

• přehledné uspořádání
    • sleva některých titulů
    • rychlost dodání

pohodlný nákup doma
    doporučuji ostatním

• přehledný katalog a nově zřízená výdejní místa
    • včasnost dodávky

ucházející

• Objednávání je to pohodlné z domova

• možnost výběru i z domova
    • nevím

Kdo rád vybírá z katalogů, má jedinečnou šanci. Navíc si v obchodě můžete vybrat i další zboží.

• Jsem velmi spokojená.

Vždy jsem byla spokojená,dopučila jsem už svým známím.

• Chová se předvídatelně.
    • S ohledem na sortiment - originální DVD a síť partnerských poboček bych očekával rychlejší dodání - do druhého dne. Ale to je drobnost.

• kvalitní výrobky, slevy

spokojenost

• jsou tam veci ktere jinde nejsou
    • dlouha dodavka

to si musi zjistit kazdy sam

• Výhoda spočívá v tom, že já si produkt vyberu přes nabídku na internetu a mohu si ho vyzvednout v klidu, bez nervování, atd.

Nakoupila jsem proto, že obchod je v mém městě dostupný a v klidu domova si mohu zboží přes internet objednat a vyzvednout si osobně zboží v obchodě, nebo si ho nechat dovézt zásilkovou službou. Rozhodně bych tuto službu mým známým doporučila.

• výběr zboží z papírového katalogu

většinou dobré zboží