• Valmi dlouha dodaci doba ve srovnani s jinymi e-shopy

Dobrý den, Vážený zákazníku,

dne 24.3. jste vytvořil objednávku a 28.3. byla objednávka odeslána. Z důvodu Velikonoc a tedy nefungujících přepravců Vám byl balíček doručen 4.4.2024. Přepravcům se bohužel zásilky během Velikonoc nashromáždily a dva dny trvalo než se nápor odbavil.

Omlouváme se Vám za zdržení.

• Nedoporučuji

Dobrý den, Vážený zákazníku,

dne 25.3. jsme od Vás přijali platbu za objednané zboží a 28.3. byla objednávka odeslána. Z důvodu Velikonoc a tedy nefungujících přepravců Vám byl balíček doručen první možný den a to 2.4.2024.

Bohužel z Vaší recenze není jasné co bylo v nepořádku. V případě dotazů nás prosím kontaktujte na e-mailu: [email protected]

• zboží objednáno 12.3 a 19.3 ještě nedorazilo a to z Prahy 4 na Prahu 4

Dobrý den, Vážený zákazníku,

12.3 jste později večer objednal. Zboží Vám bylo odesláno 15.3. přes Zásilkovnu a Vámi vyzvednuto 19.3.

Máte zboží v pořádku převzaté? Dle systému Zásilkovny ano. V případě problému se nám prosím ozvěte na mail: [email protected]

Děkujeme

Pracovní oděvy Kořínek

• Už podruhé dorazil dotazník k hodnocení, nikoli ale objednané zboží.

Dobrý den, Vážený zákazníku,

S Heurekou chybu řešíme. Omlouváme se za nevyžádaný mail s žádostí o hodnocení.

Pracovní oděvy Kořínek

• zboží ještě nedorazilo dlouhá čekací doba

Dobrý den, vážený zákazníku,

Omlouváme se za zdržení Vaší zásilky. Objednávka se zdržena z důvodu inventury od 1.1 do 5.1.

Děkujeme za pochopení.

Pracovní oděvy Kořínek

Můj dojem není dobrý - místo dvou kusů zmijovek došla jenom jedna, po upozornění se obchod omluvil s tím, že druhou pošle , ovšem zatím se nikdo neozval!

Dobrý den, vážený zákazníku,

objednávka by měly být již vyřízená dle vyjádření kanceláře. Omlouváme se za odeslání pouze jednoho kusu. Druhý kus Vám byl tedy samozřejmě odeslán.

Z důvodu vysokého vytížení v době vánočních svátků došlo k chybnému zabalení.

Děkujeme za pochopení

Pracovní oděvy Kořínek

Zboží na stránkách zřejmě není ve skutečnosti skladem, komunikace téměř žádná až po mnoha urgencích. Objednal a zaplatil jsem 3.12.2023 a dnes 21.12.2023 nemám stále nic.

Dobrý den, vážený zákazníku,

Nabízené zboží skladem máme. Část sortimentu je skladem na našich pobočkách a část v našel externím skladu.

Samozřejmě se omlouváme za zdržení Vaší objednávky. V době vánočních svátku byla abnormální vytíženost. Dále nestíhala Česká pošta (Balíkovna), kterou jste si vybral jako dopravce.

Děkujeme Vám za objednávku.

• Zajímavý sortiment.
    • Obchod zjevně nemá dobře nastavené procesy, aby zvládl předvánoční nápor.

Objednal jsem dva kusy zboží skladem, vyzvednutí na pobočce. Když do 8 dnů od objednávky stále nepřišlo avizo k vyzvednutí, pokoušel jsem se dovolat na infolinku - naprosto nemožné se dovolat. Na webu píšou, že infolinka je přetížená, ať zákazníci píšou maily. Napsal jsem mail, na který přímo nikdo neodpověděl, ale den nato přišlo avizo k vyzvednutí zboží. Na pobočce jsem se dozvěděl, že tam zboží leží připravené už týden. Když jsem si chtěl trochu postěžovat, obsluha mi ve vší slušnosti sdělila, že budou Vánoce a že e-shop není její starost.

Dobrý den, Vážený zákazníku,

Velice se Vám omlouváme za zdržení a za problémy s Vaší objednávkou. Bohužel nás vánoční nápor na našem e-shopu zaskočil a některé zásilky se zpozdily. Na maily vždy odpovídáme do 24h.

• Žádná vyhoda
    • Zaplatit jo dodat zboží, nadlidský úkol

Nikdy více nenakupovat, špatný přístup ze strany eshopu kořínek.Žádné informace jsem zatím nedostal.

Dobrý den, Vážený zákazníku,

Děkujeme za recenzi. Bohužel došlo k chybě a systém, který Vám neodeslal informaci o přijaté platbě. Chyba v systému je již napravena.

Na Vaší objednávce se od přijetí intenzivně pracovalo a byla Vám doručena.

Pracovní oděvy Kořínek

• dodací lhůta u zboží "skladem"
    • nekomunikace

Obchod se tváří, že má vše skladem a doručení tak bude promptní jako jinde. Opak je pravdou. Evidentně skladem nemá téměř nic a zboží zajišťuje u dodavatelů až na základě objednávky - ideálně zaplacené předem. Vymlouvá se na problémy a očerňuje Balíkovnu, která ale u všech ostatních funguje bezvadně a doručuje do druhého dne i přes celou republiku (pozn. pro pokorinek.cz - zboží je nutné fyzicky podat, ne jen vyplnit elektronicky podání).

Z důvodů úspor za dopravu a dobírku jsem zvolil platbu předem. Cena byla o 50% nižší.
    Obchod jsem po zaplacení v osum hodin ráno informoval, že platba byla provedena - okamžitá platba, tudíž peníze měli do vteřiny na účtu. Tři dny jsem čekal a nic se nedělo. Poté jsem poslal dotaz na potvrzení přijetí platby a termín odeslání zboží, opět dva dny bez reakce (na stránkách mají napsané, že mobil na ně je přetížený a má se komunikovat mailem, proto jsem ani nevolal). Po dvou dnech vítězoslavně napsali, že platba dorazila a zboží odešlou ZÍTRA ODPOLEDNE.

Je zřejmé, že zboží objednávají u dodavatelů až v momentě připsání peněz na účet (což odpovídá 3-4 dny zdržení), poté teprve zboží expedují, což jim zabere neuvěřitelné další až 2 dny.
    Totální nekomunikace. Komunikují a automaticky urgují platbu každý den, jakmile je zaplaceno, tak je ticho po pěšině.

Jako zákazník se určitě nevrátím. Raději o 50 korun víc a třetí den zboží doma, než tady týden trnout, jestli se vůbec ještě někdy ozvou a uvidím zboží, a nebo mi aspoň vrátí peníze, pokud člověk odstoupí.

Pokud na zboží spěcháte, rozhlédněte se jinde. Pokud je vám dodací lhůta jedno, pak z hlediska cen zboží je to přijatelná volba.

Těším se na reakci obchodu a výmluvy na poškozené zboží a zmatky ve skladu jako u předchozích recenzí, které jsem si blbec přečetl až objednávce a zaplacení.

Dobrý den, Vážený zákazníku,

děkujeme za recenzi. Zboží skladem máme v našem externím skladu e-shopu. Nyní evidujeme násobně vyšší množství objednávek a díky tomu se Vaše objednávka vyřizovala s třídenním zpožděním. Za což se Vám velice omlouváme.

Česká pošta je bohužel plně vytížena z důvodu vysokého náporu před nadcházejícími svátky. Při předání zboží tomuto přepravci zásilky leží několik dní na depu než jsou rozvezeny klientům. Česká pošta balík nahlásí jako odeslaný až v momentě kdy odejde z jejich depa. Z nějakého důvodu před odesláním hlásí, že balíček je stále u nás. Tyto problémy s Českou poštou intenzivně řešíme, ale z důvodu rychlého odbavení zásilky doporučujeme volit PPL či GLS. Zde tyto problémy neevidujeme.

Cena za dobírku je 40 Kč. Tato cena je převzata z ceníku přepravce. Platba převodem je zdarma. Jedná se o naši službu a lze jí poskytnout zdarma. Je na každém zákazníkovi jakou službu si vybere.

Přejeme Vám krásné prožití Vánočních svátků.

Pracovní oděvy Kořínek

Uvedeno, že je zboží skladem, po objednání a zaplacení obchod objednávku zrušil. Jako důvod uvedeno, že zboží není skladem a nelze ho dodat.

Dobrý den, Vážený zákazníku,

Děkujeme za recenzi. Omlouváme se za nedodání zboží. Jednalo se o chybný počet položek na skladě.

Pracovní oděvy Kořínek

Po emailu že zboží kompletují, se nikdo již týden neozval.

Dobrý den, Vážený zákazníku,

v prvé řadě se velice omlouváme za zdržení. Jedna položka z Vaší objednávky byla bohužel vyprodaná. Od 13.11. máte zboží připravené k vyzvednutí na Vámi zvolené prodejně.

Pracovní oděvy Kořínek

• Bojím se, že než zboží dorazí bude tětem malé.

děkujeme Vám za recenzi.

Česká pošta (Balíkovna) je bohužel zahlcena a Váš balík ztratila. Balík byl opětovně odeslán a již by měl být doručen. V budoucnu doporučujeme zvolit jiné možné přepravce.

• Dlouhé dodací lhůty
    • Mizivá komunikace

Dobrý den, Vážený zákazníku,

v prvé řadě se velice omlouváme za zdržení. Vámi poslaná platba se opožděně připsala na náš bankovní účet. Následně bylo zboží odesláno a objednávka by měla být vyřízena.

Pracovní oděvy Kořínek

zboží na eshopu vše skladem ale objednávka týden nevyřízená, žádná komunikace, objednal jsem nakonec od www.engelbert-strauss.cz kde objednávka byla během hodiny odeslána

Dobrý den, Vážený zákazníku,

v prvé řadě se Vám velice omlouváme za zdržení. Jedna položka z Vaší objednávky byla bohužel poškozena a čekalo se na nový kousek.

Pracovní oděvy Kořínek

• Do týdne od objednání stále zboží nedorazilo i pres to ze uvedeno skladem.

děkujeme Vám za recenzi.

Česká pošta (Balíkovna) je bohužel zahlcena. Balík by měl být již doručen 17.10. Tedy po 5 pracovních dnech od objednání. V budoucnu doporučujeme zvolit jiné možné přepravce.

Omlouvám se za zdržení.

Pracovní oděvy Kořínek

• Nemám zboží ani peníze. Úplně k hovnu.

Dobrý den, Vážený zákazníku,

Zboží bylo objednáno 25.9 a 2.10 doručeno. Tedy po pěti pracovních dnech. Dle záznamů přepravce PPL bylo vše doručeno.

Pracovní oděvy Kořínek

Na stránkách uvádějí zboží, u kterého je uvedeno "Skladem", ale skladem ho nemají..., komunikuje pouze mailem a zprávy skáčou do spamu

Reakce obchodu Pracovní oděvy Kořínek

Velice se omlouváme za nedodání zboží. Bohužel jednalo se o záměnu velikostí na našem skladě.

Komunikujeme dle preferencí našich zákazníků. Komunikace probíhá přes telefonní číslo: +420 773 763 563 nebo e-mailem: [email protected]

Váš kontaktní e-mail mohl někdo z Vašich kontaktů nahlásit jako spam a bohužel se v některých případech stane, že Vaše následné zprávy automat vyhodnotí jako spam. Doporučuji kontaktovat Vašeho poskytovatele.

Pracovní oděvy Kořínek

• Každá bota jiná ( jinak barevná)

Reakce obchodu Pracovní oděvy Kořínek

Omlouváme se Vám za přidělané komplikace. Bohužel došlo k chybě ve výrobě a špatné kompletaci tohoto páru. Kolegyně Vám obratem vyměnila za nový pár.

Mějte se krásně :).

• Nevím
    • Po týdnu čekání na zboží se stále nic neděje

Zboží jsem si objednal k vyzvednutí na jedné z prodejen a uplynul týden a zboží stále není k dispozici.

Reakce obchodu Pracovní oděvy Kořínek

Velice se Vám omlouváme za delší dobu dodání. Bohužel došlo k chybě na skladě a objednané zboží nebylo ihned k dispozici.

Přejeme Vám pěkný den.