• Pěkný výběr a ceny
    • Trochu horší dodací lhůta - v mém případě týden
    • Obdržel jsem jinou barvu zboží (místo světle modré zmijovky přišla tmavá), takřka po týdnu od doručení žádná reakce obchodu na můj e-mail ohledně záměny.

Obchod by měl zapracovat na komunikaci a rychlejším zpracování objednávek.
    Jinak zboží pěkné, na pohled kvalitní.

Dobrý den, vážený zákazníku

děkujeme Vám za recenzi. V první řadě se velice omlouváme za záměnu barvy u objednané Zmijovky. Samozřejmě poskytneme bezplatnou výměnu.

Objednávka Vám odešla třetí pracovní den od objednání. Na Váš mail ohledně záměny bylo reagováno během 25 minut od přijetí Vašeho mailu. Čili nejedná se o pravdivou informaci, že nekomunikujeme.

Přejeme Vám pěkný den :).

Pracovní oděvy Kořínek

• Poměrně dlouhá doba dodání zboží od platby

Dobrý den, vážený zákazníku,

Děkujeme za recenzi. Omlouváme se za zdržení. Zboží odešlo třetí pracovní den od přijetí.

Pracovní oděvy Kořínek

• zboží ještě nedorazilo dlouhá čekací doba

Dobrý den, vážený zákazníku,

Omlouváme se za zdržení Vaší zásilky. Objednávka se zdržena z důvodu inventury od 1.1 do 5.1.

Děkujeme za pochopení.

• Přehledné stránky
    • Široká nabídka
    • Popis objednaného zboží, odpovídající skutečnosti
    • Objednaná obuv je kvalitní
    • Delší doba dodání, nezávisle na svátcích.

Tento obchod vřele DOPORUČUJI i přes trošku delší dobu dodání. Zboží je kvalitní, vždy odpovídající popisu. Jedná se o seriozního obchodníka.

Dobrý den, vážený zákazníku,

Mnohokrát Vám děkujeme za krásnou recenzi. Jsme rádi, že jste byli spokojeni.

Pracovní oděvy Kořínek

• dodací lhůta u zboží "skladem"
    • nekomunikace

Obchod se tváří, že má vše skladem a doručení tak bude promptní jako jinde. Opak je pravdou. Evidentně skladem nemá téměř nic a zboží zajišťuje u dodavatelů až na základě objednávky - ideálně zaplacené předem. Vymlouvá se na problémy a očerňuje Balíkovnu, která ale u všech ostatních funguje bezvadně a doručuje do druhého dne i přes celou republiku (pozn. pro pokorinek.cz - zboží je nutné fyzicky podat, ne jen vyplnit elektronicky podání).

Z důvodů úspor za dopravu a dobírku jsem zvolil platbu předem. Cena byla o 50% nižší.
    Obchod jsem po zaplacení v osum hodin ráno informoval, že platba byla provedena - okamžitá platba, tudíž peníze měli do vteřiny na účtu. Tři dny jsem čekal a nic se nedělo. Poté jsem poslal dotaz na potvrzení přijetí platby a termín odeslání zboží, opět dva dny bez reakce (na stránkách mají napsané, že mobil na ně je přetížený a má se komunikovat mailem, proto jsem ani nevolal). Po dvou dnech vítězoslavně napsali, že platba dorazila a zboží odešlou ZÍTRA ODPOLEDNE.

Je zřejmé, že zboží objednávají u dodavatelů až v momentě připsání peněz na účet (což odpovídá 3-4 dny zdržení), poté teprve zboží expedují, což jim zabere neuvěřitelné další až 2 dny.
    Totální nekomunikace. Komunikují a automaticky urgují platbu každý den, jakmile je zaplaceno, tak je ticho po pěšině.

Jako zákazník se určitě nevrátím. Raději o 50 korun víc a třetí den zboží doma, než tady týden trnout, jestli se vůbec ještě někdy ozvou a uvidím zboží, a nebo mi aspoň vrátí peníze, pokud člověk odstoupí.

Pokud na zboží spěcháte, rozhlédněte se jinde. Pokud je vám dodací lhůta jedno, pak z hlediska cen zboží je to přijatelná volba.

Těším se na reakci obchodu a výmluvy na poškozené zboží a zmatky ve skladu jako u předchozích recenzí, které jsem si blbec přečetl až objednávce a zaplacení.

Dobrý den, Vážený zákazníku,

děkujeme za recenzi. Zboží skladem máme v našem externím skladu e-shopu. Nyní evidujeme násobně vyšší množství objednávek a díky tomu se Vaše objednávka vyřizovala s třídenním zpožděním. Za což se Vám velice omlouváme.

Česká pošta je bohužel plně vytížena z důvodu vysokého náporu před nadcházejícími svátky. Při předání zboží tomuto přepravci zásilky leží několik dní na depu než jsou rozvezeny klientům. Česká pošta balík nahlásí jako odeslaný až v momentě kdy odejde z jejich depa. Z nějakého důvodu před odesláním hlásí, že balíček je stále u nás. Tyto problémy s Českou poštou intenzivně řešíme, ale z důvodu rychlého odbavení zásilky doporučujeme volit PPL či GLS. Zde tyto problémy neevidujeme.

Cena za dobírku je 40 Kč. Tato cena je převzata z ceníku přepravce. Platba převodem je zdarma. Jedná se o naši službu a lze jí poskytnout zdarma. Je na každém zákazníkovi jakou službu si vybere.

Přejeme Vám krásné prožití Vánočních svátků.

• ceny
    • hodně pomalé doručení

Pokud vám nevadí pomalé doručení, pak ano. Zboží bylo objednáno17.11. Podle emailu od prodejce odesláno 20.11. Ve skutečnosti odesláno 25.11. Takže doručeno 27.11. Toto je jediný prodejce, který má problémy s Balíkovnou- ta mu prý zásilky ztrácí, neodesílá atd. Jinak boty jsou pěkné, bez vady, velikost sedí.

Dobrý den, Vážený zákazníku,

Děkujeme za recenzi. Česká pošta (Balíkovna) je přibližně od poloviny listopadu plně vytížena z důvodu předvánočního náporu. Balíčky se neztrácí pouze Česká pošta má nevyhovující procesy v překladištích. Objednávku jste provedla 17.11. Z našeho skladu si jej 20.11. vyzvedla Česká pošta, ale informaci, že balíček převzali Vám sdělí až v den odeslání k Vám nikoli když zboží přivezou na své depo. Doporučujeme zvolit přepravce PPL či GLS. Jedná se o velmi spolehlivé a rychlé dopravce.

Mnohokrát děkujeme za objednávku.

Přeje Vám, ať obuv spolehlivě slouží.

• Dlouhé dodací lhůty
    • Mizivá komunikace

Dobrý den, Vážený zákazníku,

v prvé řadě se velice omlouváme za zdržení. Vámi poslaná platba se opožděně připsala na náš bankovní účet. Následně bylo zboží odesláno a objednávka by měla být vyřízena.

Děkujeme Vám za recenzi.