Rychlé dodání, skvělá komunikace.

• Spolehlivý obchod
    • Komunikace po telefonu na 1*

• rychlost vyřízení

• rychlost, kvalita, komunikace

Rychlost, bezproblémový průběh od objednání po dodání vč. emailové komunikace.

• sortiment
    • komunikace
    • rychlost vyřízení

• rychlost dodání
    • zatím o žádné nevím

• Rychlost a profesionální přístup.

super obchod

• Všechno dobrý

Vše v pořádku

Vše ok

Velmi dobrý personál

Opravdu ochota, jednání na úrovni.

rychlé vyřízení a doručení, jsem spokojen

Asi po 9 dnech po me objednávce porad nic..v pátek kdy jsem musel ja telefonovat kde je pneu mi paní po tel řekla že pneu dorazí odpoledne..v pondělí se nikdo neozval..po mém dalším telefonátu mi bylo řečeno že pneu nemají.. pěkně na p... obchod

Reakce obchodu Pneu OK

děkujeme za recenzi.

Za situaci jsme se Vám omluvili, bohužel nám dodavatel zrušil objednávku na Vaši pneumatiku bez jakéhokoliv upozornění. Toto jsme bohužel zjistili pozdě a na základě této informace jsme byli nuceni objednávku zrušit. Situace nás mrzí ale věříme, že Vaše další objednávky budou pro Vás pozitivní zkušeností.

Markéta Laštůvková

• začátek byl vstřícný, později to začalo váznout
    • 2x přišel dotaz na zkušenosti s obchodem před doručením zásilky
    • do 7 dní od objednání a zaplacení nemám ještě fakturu

Na to , že zboží bylo údajně na skladě je doba doručení zboží dlouhá a ještě k tomu bez faktury. TSH

Reakce obchodu Pneu OK

fakturu naleznete v balíku přibalenou k pneumatikám, pak se automaticky také zasílá na email (do 10 dní od statusu "doručeno").
    Objednávku jste vytvořil v pátek 12.4. po 14. hodině s dodáním do 3 pracovních dní. Dokázali jsme ale pneumatiky i tak ještě v pondělí 15.4. vyexpedovat.
    Objednávka Vám tedy měla být doručena nejpozději do středy 17.4., ale tím, že jste zadal špatné PSČ se dodání protáhlo Vaší vinou!

Kateřina Šabršulová

Excelentně rychlé vyřízení objednávky. Personál vstřícný. Příští nákup určitě zde.