Absolutně perfektní !

Není třeba se bát platby předem. Jako dopravce jsem si vybral Wedo, ale přijelo to DPD, na tom ale asi nezáleží, když zboží dorazilo v pořádku. Psát v objednávce do poznámky, aby doručující volal 30 minut předem nemá smysl, stejně volají až když berou pomalu za kliku.

• rychlé vyřízení
    • nenašel jsem možnost koupit kompletní sadu moto pneumatik stejné značky - přední/zadní

• Perfektní rychlé jednání. Objednávka vyřízena dříve než byla inzerována.

• Možnost přezutí koupených pneu

Rychlé a profesionalní jednaní jak při objednání, tak při servisních pracích.Možná by stálo za uvahu, zde při zakoupení pneu u Vás by nebyla možná menší sleva na následném přezutí ve Vašem servisu. Mohlo by potěšit zákazníky a zvýšit nákupy pneu u Vás.

• OK

• Grantových 72hod a pneu po 120hod nikde. Velice špatný přístup pro někoho kdo se spoléhá na pneu v daný termín.

Reakce obchodu Pneu OK

tuto recenzi nemůžete ani myslet vážně.

Měl jste se nám ozvat ohledně faktury, ale neozval jste se.

Včera jsme Vám psali email i SMS jak tedy dále pokračovat s objednávkou, snažili jsme se Vám vyjít vstříc s Vašimi nadstandartními požadavky, jak to jen šlo a na to jsme dnes dostali tuto neoprávněnou recenzi?
    Jak se říká "pro dobrotu na žebrotu".

Kateřina Šabršulová

• slušná cena
    • dobrý výběr

• Dobírka nelze platit kartou.

Rozhodně doporučuji!!!

• Dobrá cena
    • Široký výběr
    • Nic mě nenapadá

Přišel dotazník spokojenosti, zboží zatím nedorazilo, ani info. o jeho dodání.

Reakce obchodu Pneu OK

Děkujeme za recenzi, ale musíme ji trochu upřesnit. Objednal jste si u nás kompletní kola s dodáním do 10 pracovních dní. Dnes je to 8 pracovní den díky Velikonocům. V tom ale hlavní problém není a nejspíše by kompletní kola byly u Vás, kdybyste nám zareagovat na náš email co jsme Vám zaslali ohledně toho, že Vámi vybrané disky nemají homologaci pro daný vůz. Dále Vám byly nabídnuty dvě možnosti, ale od Vás žádná reakce dosud nedorazila. Nemůžeme Vám zaslat bez Vašeho souhlasu něco, co není vhodné ještě v kompletaci kdy jak disky, tak pneumatiky jsou již poté použité.

Martin Kremser

• Rychlost dodání zboží, komunikace s obchodem bez problémů

• Letni pneu nabizeji jako celorocni (ostatni prodejci tuto pneu jako letni uvadeji)
    • Arogantni pristup sales managera (ani nevi,co maji v nabidce a vzorkum pneu evidentne vubec nerozumi)
    • Komunikace-katastrofa

Nikdy vic.

Reakce obchodu Pneu OK

Nabízíme tak jak to zákon umožňuje a v energetickém štítku je to uvedeno. To, že jste si to nepřečetl je Váš problém. Požádal jste o zrušení objednávky, a to bylo provedeno.
    Nad Vašim posledním emailem jsme se hodně zasmáli a bohužel jste nic nepochopil, z toho vypramenilo, že jste se začal chovat jako hulvát, který používá jen urážky. Bohužel i takový jsou mezi námi.

S bohem

Pneumatiky objednané 13.3. večer, s doručením 5-10 pracovních dní.
    3.4. stále nedorazily.

• Skvělý přístup, komunikace a rychlost

• Zboží dorazilo včas a vpořádku a obchod mě ihned informoval.

• Velký výběr

Objednal Alu kola s dodáním 5-10 pracovních dnů, tak doufám že během nasledujicich dnů budou , rád bych přezul.

Na gumy čekám uz 3 měsíce

• Vše OK.