• Neznám stáří pneu v obchodu

Nevěděl jsem stáří pneumatiky a dorazila mi 4 roky stará přední pneu a dva roky stará zadní guma. Jsem zvědav jak budou držet na asfaltu.

První objednávka a zatím zboží nedorazilo i když bylo při nákupu psáno že je zboží skladem

• Neinformují o stavu objednávky
    • Dlouhá doba dodání zboží skladem

Po objednání zboží bylo ve stavu v přípravě do doby, než byla doručena zásilka. E-shop absolutně neinformoval o termínu dodání zboží. Na dotazy přes stránky nereagují

• Po měsíci žádné zboží ani mail.

• Nesourodá dodávka

Objednány byly 4 disky na OCTAVIA. Došly 4 disky, ALE v originálním balení (předpokládám) byl jeden na SEAT = nepochopitelná záměna, kdy již na první pohled se při balení (různý design) vyjma slepce musí jevit rozdíl. Takže NUTNO VŠE IHNED ROZBALIT A KONTROLOVAT, ne až třeba v pneuservisu, kde můžete být velmi nemile překvapeni.

• Prodávají staré pneu !!!
    • DOT pneumatik Hankook, které jsem si objednal byly přesně 1,5 roku staré
    • Neochota na prodejně

Nedoporučuji nakupovat v tomhle eshopu. DOT u pneumatik je starý. Mně chtěli prodat pneumatiky přesně 1,5 roku staré. Přitom jsem se dopředu telefonicky informoval, zda jsou pneu nové letošní, tvrdili mi že ano. Realita byla úplně jiná. Pneu 1,5 roku staré, asi neprodali v době Covidu, tak je nabízí ted jako ,,nové". Za mě první a i poslední nákup. Nedoporučuji pokud nechcete jezdit na starých zimních pneu!!!

• Vůbec žádná komunikace!

• i přes ověření a dohodě po telefonu neodeslali zboží v domluveném termínu

Hledal jsem obchod (ráno), kde mi zboží odešlou ještě v ten samý den, aby mi stihlo přijít následující den. I přes ujištění po telefonu, že mají konkrétní zboží opravdu skladem a odešlou ho ještě ten den, ho odeslali až následující den.

• V nabídce byly pneu r.v.2020 (ověřeno i telefonicky), 3 pneu přišly starší.

• Dobrá cena
    • Zboží označeno "skladem"...po 10 dnech od objednání, stále nic nedorazilo. Komunikace téměř nulová.

• Platba možná jen dobírkou.
    • Doprava pouze PPL.

Slibované bezodkladné odeslání u zboží "skladem" se docela protáhlo. Obchod nesděluje číslo zásilky u PPL, takže zákazník netuší, kdy má zboží čekat. Tak se stalo, že první dodávku jsem prošvihl, další den se řidiči nepodařilo rozchodit platbu kartou. Třetí den jsem proto musel jet do 11 km vzdáleného bankomatu pro hotovost, přišlo mě to tak o více než 100 Kč dráž a o spoustu ztraceného času. Při možnosti přímé platby kartou nebo platby převodem a aviza dodávky by se dal obchod ohodnotit podstatně lépe.

• Poslali jiný typ pneu i když mi potvrdili původní objednávku

Doporučuji pořádně zkontrolovat objednávku u převzetí.

• V průběhu objednávky o 200% zvýšení ceny...

• Udává zboží skladem které nemá a není schopen dodat ani za měsíc

Bohužel jsem ztratil 5 dnů čekáním na zboží které deklaroval obchod že má skladem, aby mi pak zavolali že jej nemají a ani neví kdy budou schopni dodat ...

• přišli mi 3 roky staré pneumatiky
    • Nekomunikuje. Zbozi nedodano ani po tydnu

U zboží (motocyklových pneumatik) mají jiné obrázky, než pneu skutečně vypadá- uvádějí zákazníka v omyl. Nestaví se k tomu čelem- na snahu toto řešit nereagovali.

Nedostal jsem o dopravě žádné informace. Pouze, že zboží bylo předáno přepravci, ale nikdo se mi neozval, že zboží jede. Prostě mi zavolal dopravce, že stojí u mně před barákem a hotovo a já byl mimo. Na moji otázku proč nepsal, nevolal ráno jako obvykle, tak odpověděl, že prodejce nechtěl zaplatit za tuto službu 20Kč navíc. Navíc link z mailu na možnost sledování zboží nefungoval po celou dobu putování zásilky.

Zakoupil jsem si pneu Michelin ,kde byly nabízeny s rokem výroby 2016. ( DOT 2016 ) Bohužel se někde stala chyba a pneu dorazila s rokem výroby 2015. ( DOT 2015 )

• zboží nedorazilo podle objednávky
    • zpoždění reklamace ,zboží ještě nedorazilo