• Napisali mi pred 10 dnami ze tovar ododlali. Ked som im po 4 dnoch pisal ci mi vedia poslat cislo na sledovanie objednavky. Napisali ze objednavka sa vratila a ze ju poslali znovu a druhy den ze tovar nejde zaslat tak poslu postou, ubehlo 10 dni a stale nic. Podla mna s na tu objednavku vykaslali :((( a pritom som tu dusu akutne v Chorvatsku potreboval...

• Zboží po výrazné prodlevě dorazilo a nebylo poškozené.
    • Už tady nemusím nikdy nakupovat :-)
    • Neslušná komunikace
    • Uvádějí skladem věci, které skladem nejsou
    • Střílejí termín dodání jen tak od pasu

Objednal jsem zboží (údajně skladem), asi za 2-3 dny zavolala paní, že zboží skladem není, ale že ho objednají a dorazí příští týden v pondělí- nejpozději ve středu u mě (to byla ještě normální slušná komunikace), tak jsme se domluvili a popřáli si hezký den.
    Čekám a ve středu odpoledne stále nic, tak volám, slušně se ptám. Zvedne mi to paní, že mi dá jinou paní, tak čekám, v kanclu hluk, řvali přes sebe jak paviání, nakonec po minutě zařve do sluchátka paní: ,,Halooo?? Jo posíláme dneska." Žádná omluva za zdržení, nebo slušné jednání.
    Tady jsem kupoval naštěstí jen 2 gumy- poprvé a naposledy.
    Nejspokojenější jsem zatím asi u Velko-pneu. Za poslední 3 roky 8 sad + nějaké kusovky a většinou zboží dorazí normálně, nebo se slušně omluví a nic se neděje (navíc ceny a výběr jsou nesrovnatelně lepší).

• Nuloá komunikace obchodu - poslali i spatne sledovaci číslo . za pomerne drahe postovne jsem nevedel, kdy zboží prijde - dorucovatel nas ani nekontaktoval, pry levnejsi postovné.
    • Odpoved ze strany prodejce po tydnu zadna.

Kdo chce objednat, poté nulovou komunikaci jak ze strany prodejce tak ze strany dodavatele (pošty) - ten si zde přide na své.

• Cenu?
    • 28.2 objednano
    • 7.3 tel. ověřeno že odešlou "ještě dnes"
    • 10.3 večer - nic zatím nedorazilo krom dotazu mejlem na spokojenost s nákupem.

Zatím doufám, že to snad opravdu pošlou. Jsem trpělivý.

• ochota komunikativnosti
    • nepřesnosti na webu,chtěl sem jeden disk velikosti 16, po uspesne objednavce na webu mi dosla sms ze maji posledni 4 a nebudou rozdelavat sadu - tak proc to nabizeji po 1ks na webu ??? nedoporučuji, musíte vzit co vam nabidnou, nebo hledat jinde

raději zavolat nebo si priplatit jinde za cenu ze dostanu to co sem si objednal

• objednal jsem zboží a to nedorazilo,až když jsem to telefonicky začal urgovat tak se obtěžovali a řekli mi že zboží již nemají,nedoporučuji

• nevím
    • komunikace, kdybychom se sami neozvali a několikrát neurgovali objednávka by tam ležela zřejmě dodnes - po několika urgencích mi bylo sděleno, že pneu za tuto cenu nejsou schopni dodat (přitom na stránkách tuto cenu stále uváděli) - nárůst o cca 20% ,což jsme neakceptovali a objednávku zrušili

neserioznost

Zboží které mají na skladě jsem dostal po týdnu...nejen že odesláno po 3 dnech , ale ještě přes českou poštu...které jsem 2dny volal kde si zboží mohu vyzvednout osobně neboť nedokázali zboží doručit!!!!

• Dodávají staré pneu bez předchozího upozornění.

• Neuvádí stáří zboží. např. zboží mnou odebrané bylo staré.

Kontrolujte, nebo dotazujte stáří zboží