poslali jste mi jinou pneumatiku, než jsem si objednal, i když se stejnými rozměry a dosud nemám fakturu. Žádám o její zaslání!

Vážený zákazníku,

Ověřovali jsme Vaši zakázku, kterou jsme expedovali druhý den. Byla doručena do dvou pracovních dnů. Neobdrželi jsme od Vás zpětnou vazbu o záměně pneumatiky nebo nedodané faktuře. Neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku pro dořešení Vaší objednávky a zaslání faktury na správný email.

Děkujeme a věříme, že situaci společně vyřešíme.

Pneumatiky-Skladem

Obchod používá k dopravě Českou poštu. Tragédie. Objednané zimní pneumatiky v zimě dorazí asi v létě. To jsem měl vědět, tak jsem objednal letní.

Vážený zákazníku,

jsme rádi, že jste si našel čas a ohodnotil náš obchod. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a věříme, že při příštím nákupu budete spokojen na 100%. Omlouváme se za komplikace spojené s doručením České Pošty.

Pneumatiky-skladem.cz

• Dosud jsem zboží nedostal.

Vážený zákazníku,

Jsme rádi, že jste si našel čas a ohodnotil náš obchod. Vaše spokojenost je pro nás důležitá.

Dle našich informací byla Vaše zásilka doručena 6.12.2023. Omlouváme se za zpoždění v doručení ze strany dopravce.
    Neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku v případě, že by jste s touto informací nesouhlasil.

Pneumatiky-skladem.cz

obchod odesílá přes českou poštu - dodání trvá týden !!!!

Vážený zákazníku,

jsme rádi, že jste si našel čas a ohodnotil náš obchod. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. Omlouváme se za komplikace s doručením České pošty. U další objednávky prosím uveďte do poznámky dopravce, kterého preferujete a my zásilku pošleme dle Vašeho přání.

Pneumatiky-skladem.cz

• Při objednávce pneumatiky byly skladem ale objednávku přesměrovaly na jiný e-shop (dodavatele).

Vážený zákazníku,

naše zboží expeduje partnerský obchod, což ale nijak neovlivní cenu ani čas doručení. Věříme, že budete spokojen.

Pneumatiky-skladem.cz

Domluva a ujištění po telefonu (sice ochotná a bezproblémová) byla stáří sportovního, prémiového pneu do dvou let. Výsledkem bylo víc než 28 měsíců, navíc se schválně zakrytým údajem fólií. Čekal jsem větší profíky v AZ pneu...

Tvrdi ze pri objednavce do 15:00 odeslou zbozi jeste ten sami den,potreboval jsem pneumatiky akutne pred dovolenou. Odeslany byly az o den pozdeji pred statnimi svatky. Prepravce bylo DPD ktere se neobtezovalo zbozi dorucit a rovnou adresat nezastizen. Pritom jsem byl cely den na telefonu.

Vážený zákazníku,

mrzí nás, že jste s námi neměl dobrou zkušenost. Zboží, které máme skladem, expedujeme ten stejný den, nicméně se někdy stane, že přepravce nezvládne pobrat všechny balíky. Je fajn mít vždy rezervu, abyste měl jistotu. Za přepravní společnost se omlouváme.

Pneumatiky-skladem.cz

Objednáno 11.5.2023 v čase 11.45 hod. Dnes18.5.2023 a stále nic. Co dodat?

Vážený zákazníku,

chyba se stala na naši straně, zboží jsme objednávali u dodavatele, který má delší dobu dodání a my jsme Vás měli informovat, což se nestalo. Omlouváme se a věříme, že jste s pneumatikami spokojen a příště bude dodání rychlejší.

Pneumatiky-skladem.cz

• nemam fakturu za zboži

Vážený zákazníku,

zboží Vám přišlo do druhého dne a fakturu máte v emailu, pokud jste tedy při online objednání zadal správnou.

Pneumatiky-skladem.cz

Objednal jsem,zaplatil a čekám. Bylo avízo a nic,čekám

• 2 roky staré pneu

Doba doručení neodpovídá

Pneu dorazilo v poradku ale tri pneumatiky z peti jsou stare dva roly, dalsi dve stare rok.

• Pneu jsou přes rok staré a jsou špatně skladované jsou na nich boule

• Obchod vůbec nekomukuje.

Zboží stále nedorazilo!! Telefonický slib o stavu objednávky jsem taky nedostala. Jsem velice nespokojená.

• Klamavé informace o výrobku

Obchod záměrně prodává staré pneumatiky i přes můj dotaz a telefonické potvrzení, že pneu je letošni výroby mi poslal zimní pneu rok a 3měsíce staré.Na mojí reklamaci reagovali , že paní mě mylně informovala, že jim naposledy zavaželi pneumatiky loni a že mi dají kompenzaci formě 120kč na jednu pneu.Malá záplata na podvody.Tento obchod už nikdy.

Vážený zákazníku,

výrobce pneumatik garantuje 5 let staré pneumatiky jako nové. A to z jednoho prostého důvodu, pneumatiky jsou napuštěny speciální směsí proti stárnutí, která se postupně uvolňuje. K minimálnímu stárnutí pneumatik také přispívá správné skladování (chlad, sucho, mimo dosah přímého světla), což je náš případ. Pneumatiky začínají opravdu stárnout až ve chvíli, kdy je nasadíte na vozidlo a začnete používat.
    Musím se postavit za obchodní oddělení, které rozhodně neklame zákazníky a troufám si říct, že dělá vše, aby byl zákazník spokojen.

• dot 2021 rok staré bez upozornění
    • 2021 jsem mohl koupit jinde o dost levněji

Vážený zákazníku,

výrobce pneumatik garantuje 5 let staré pneumatiky jako nové. A to z jednoho prostého důvodu, pneumatiky jsou napuštěny speciální směsí proti stárnutí, která se postupně uvolňuje. K minimálnímu stárnutí pneumatik také přispívá správné skladování (chlad, sucho, mimo dosah přímého světla), což je náš případ. Pneumatiky začínají opravdu stárnout až ve chvíli, kdy je nazujete a začnete používat.

• 2 roky staré pneu

Doručeno 2 dny po objednávce. Pneumatika je 2 roky stará (samozřejmě nepoužitá). Kdyby nebyla nutně potřeba, rozhodně jí vrátím zpátky.

Tým AZ-Pneu.cz

• zboží bylo dodáno pozdě

Vážený zákazníku,

jsme rádi, že jste si našel čas a ohodnotil náš obchod. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a za přepravní společnost se omlouváme. Od nás zboží odešlo v den objednání.