• Rychle dodání
    • Výborná komunikace
    • Super cena
    • Široký sortiment

• Vstřícnost, profesionalita a odbornost majitele, děkuji.
    • Rychlost dodání zboží.

Super

Vstřícný přístup, vše tak, jak má být:-)

• Super rychlé dodání

Rychlost dodání

• technická podpora - majitel velice ochotně zodpověděl veškeré mé dotazy

• Profesionalní přístup

Super profi přístup za mě10/10

• Komunikace , kvalita zboží

Dobrý den. Tento obchod jsem uskutečnil z důvodu že jsem byl v domnění, že kupují opravnou sadu kabelu na výškově nastavitelné kabely. Jelikož moje audi má 4 výškově senzory , tak jsem pochopil že i sada bude 4 ks zástrček Jelikož mě vyšli všechny nove senzory na 5 tisíc ,pak my přišla cena za opravné zástrčky adekvátní, tím však myslím 4 ks a ne pouze 1 ks. Za další když už jsem koupil tak drahou věc, očekával bych , že záslepky do nepoužívané otvoru kabelu budou originál a ne že při zatlačení do otvoru se potrhaji. Za mě, bych nikomu váš obchod nedoporučuji, protože za 1 plastovou zástrčku a 6 ks kabelu o délce cca.15 cm je cena 800 Kč přehnaná. Stýskal

Reakce obchodu Pneumaticke-podvozky.cz

Dobrý den , v popisu produktu této sady je jasně napsáno že se jedná o 1/ks , pro jeden výškový snímač ( včetně detailní fotografie produktu) dále ... jste si nekupoval jenom jednu položku a o té druhé už zde nic nepíšete , tak to asi bylo OK .
    Pokud si koupíte snímače někde na ALI... za pár korun , tak se potom nedivte že Vám na ně nepasují žádné konektory.
    Všechny náhradní díly které prodáváme máme vyzkoušené v našem servisu a doposud nikdo neměl problém.
    Možná by bývalo bylo lepší zavolat a domluvit se než tady psát tyto hlouposti viz. "výškově nastavitelné kabely"

• Rychlost, ochota, cena, a kvalita zboží

Zde nakoupit jedna radost zboží mi bylo doručeno ráno objednané a poslané druhý den ráno doručené skvělí a velice ochotný obchod a personál

• Velmi ochotné jednání, rychlost dodání

Rychlost, spolehlivost, kompetence

• Kvalita a rychlost

Zboží v pořádku a rychle doručeno.

• Obchod mi pomohol vybrat spravny diel a uistil ma ze to bude pasovat konkretne na moj model vozidla.

Skvela komunikacia a rychle dodanie.Maximalna spokojnost.

• Rychlé vyřízení

• Rychlost, kvalita

• Extra rychlost, technická konzultace, bezproblémový obchod, dobře zabaleno, original WABCO díly