• Došla potvrzená objednávka emailem a od té doby se nic neděje, telefony neberou.

• Zobrazují nepravdivou dostupnost

Pneumatiky jsem zde objednal, protože uváděli "skladem", dokonce i s termínem dodání. (Tuším +2 dny) Objednáno a ihned zaplaceno. Následující den odpoledne telefon, že pneumatiky nemají a dovedou je sehnat pouze výrazně dráž.

Osobni vyzvednutí v Plzni, avizovane az za tyden. Po tydnu prijde sms, ze v utery od 15 hod jsou pneu pripravene k odberu. Po tydnu telefon nikdo pro ověření nezveda. Jedu ve stredu na vydejni misto charapneu. Tam hodně nepříjemná obsluha, dostanu vynadano, ze castku 11763 Kc nemam pripravenou akorat a karty neberou. Zaplatim, vezmu fakturu a jdu cekat do skladu, po 15ti minutách se dozvim, ze pneu vůbec nepřišlo. Pani me vratila penize a jal domu bez gum. Nikdy vic!

• nedodržen termín dodání (více než 14 dní) obchod nekomunikuje, ani na telefonní hovor ani na SMS

• V daný termín nebyly pneu na daném místě manželka letěla přes pul ostravy aby pneu vyzvedla v pneuservisu kde samozrejmně nikdo nic nevěděl protože s ním nemají nic společného .Po třech dnech telefon ze se omlouvaji ze nevedeli ze pneu nedorazilo .Katastrofa

• Dobrý ceny
    • Akorát zboží přes měsíc nedorazilo a frajeři nekomunikují :)

Sem asi zase naletěl....

Nefunkční adresa,garáž,pouze jméno David,telefon nebere.Termin dodání nedodržen,komunikace pouze emailem.V DPD sice balík registrován,ale nedoručen fyzicky na příjem.Po urgenci pana Davida to nakonec dopadlo.Prostě pohodový nákup na eschopu.Doporučuji všem co se nudí.

• Absolutně neprofesionální přístup k zákazníkovi!!!!

Neprofesionální přístup! Pneuservis nedoporučuji.
    Objednaných pneumatik jsem se nedočkal!!!!!!!!!!

Strašná komunikace, pouze přes SMS. Teď se s nima tahám o vrácení peněz za zrušenou objednávku, protože zjistili, že ze dvou gum na moto, mají skladem jen jednu. Což mi je teda fakt k ničemu.

21.1.2023 přijata objednávka, dnes 28.1.2023 prodejce mlčí, žádná komunikace. Ještě že jsem neplatil předem. POZOR !!!

• Pneumatiky byly 5 let staré

• Nejnižší cena
    • Rychlé doručení
    • V případě, že s obchodem potřebujete něco řešit, připravte se na komplikace.

Patrně jde o podnik jednoho muže, pana Davida, který přes e-shop prodává ze zásob několika různých pneuservisů. Chtěl jsem pouze, aby pan David vzal na vědomí, že moje dodávka přišla nekompletní (byť šlo o dobírku na celý objem nákupu). Podle mého šlo o běžnou chybu odesílatele. Když ale pan David ani druhý den nebral telefon a neodpovídal na SMS ani e-mail, začal jsem se strachovat, že jsem naletěl podvodníkovi. Naštěstí se pak pan David ozval a problém ihned vyřešil, chybějící zboží poté rychle dorazilo.
    Podle mého názoru: Reakce obchodu: "Máte problém? Prověřím to!" měla přijít hned ten den, kdy jsem se výše zmíněnými třemi kanály snažil o kontakt s e-shopem.

• Nezájem ze strany obchodu.

Všechno proběhlo výborně jen pneu přišla stará, rok výroby je 2015.

Na tento obchod není spolehnutí. Nikomu ho nedoporučuji. Objednal jsem si 4 pneu.Pak mi zavolají ,že 4 pneu nemají jenom 2ks.

Příšerná komunikace, telefon nikdo nebral. Podruhé byl telefonát odmítnut sms, že mám napsat zprávu. Tak jsem napsal zprávu, odpověď jsem nedostal, tak jsem objednávku raději zrušil...

Reakce obchodu PneuDnes.cz

Za chyby v komunikaci se omlouvám.
    Bohužel jsem nestíhal během jarní sezóny.
    Pneu máme skladem, ale zákazník byl velmi netrpělivý.
    tak snad příště:)

Zboží došlo nekompletní v rozbalených krabicích. Scházely dvě krytky kol a vyřešeno s výdejním místem.

Vyrobeno 2019, to je ostuda

zboží po osmi dnech nedorazilo ač objednávka bylo hned po zadání potvrzena

• cena lehce nižší
    • zahlcená logistika nestihá

Obchod, který si řekne o hodnocení dříve ,než dodá zboží ode mne kladné hodnocení nemůže dostat. Ať jsou důvody jakékoliv.
    Prvně služba, potom hodnocení. Opačně to nefunguje.