• cena lehce nižší
    • zahlcená logistika nestihá

Obchod, který si řekne o hodnocení dříve ,než dodá zboží ode mne kladné hodnocení nemůže dostat. Ať jsou důvody jakékoliv.
    Prvně služba, potom hodnocení. Opačně to nefunguje.

• pneu není skladem, komunikace nulová

Píšou pneu skladem. Infolinka vyzvání až do vypnutí oparátorem, po týdnu přijde mail bez podpisu, že jsou "zavaleni" a pneu budou příští týden v pondělí. Ale než pro ně pojedu mám si zavolat na výdejní místo jestli už tam jsou. Zřejmě onemanshow člověka který nestíhá, nebo jen přeprodává zboží které nemá nasmlouvané.

• žádná komunikace na e-mail, telefon nikdo nezvedá
    • žádná komunikace po potvrzení objednávky

Objednal jsem produkt, který měl být skladem. Bohužel produkt není připraven k vyzvednutí a obchod nekomunikuje.

• po e-mailovém i telefonickém potvrzení osobního vyzvednutí se v uvedené otevírací době v provozovně nenacházel nikdo, kdo by byl objednávku schopen vydat. Po komunikaci bylo přislíbeno doručení na náklady dodavatele, ale opět se tak nestalo...

• žádná komunikace

3 dny po objednávce pneu (skladem) jsem musel sám dojet na výdejní místo tázat se, zda se s mou objednávkou vůbec něco děje. Na centrále nic nevědeli, čekalo se na naskladnění. Pochválit mohu paní na výdejním místě. Po 7 dnech jsem si pneu vyzvedl. Příště budu kupovat jinde.

• Čekat na zboří skladem týden je opravdu mazec!

S trochou nadsázky. Pokud chcete zimní pneumatiky, objednejte si je v létě a naopak.

• Hrůza

Hrůza pneu objednané a zaplacené ve čtvrtek ,pneu skladem po zaplacení se ze skladu odečetly.V úterý telefon,že pneu nemají,že si nás jich koupilo víc a že na mě nezabilo a hned nabídnuty pneu jiné mnohem dražší .Tak BACHA obchod zřejmě láká na levné pneu ,aby posléze prodalo vírazně dražší s tím.že ty laciné jsou stejně staré proto ta cena ,přitom v nabídce o tom ,že jsou staré není ani zmínka.Raděhi si nákup zde pořádně promysletel

• neměl pneumatiku skladem, ačkoli psal "dnes objednáte, zítra vyskladníme, pozítří u vás"
    • v době objednání tam svítilo, tuším, 6 pneu skladem

obchod se sám ozval, že dotyčnou pneumatiku skladem nemá...bohužel o den později

• Pozdní komunikace

Obchodník se ozval v den, kdy zboží mělo dorazit a oznamil, že pneumatiky už nemá. „ Ležely tu několik let a pak jste si je objednali dva”. Informace, že jsou pneu tedy archivni na webu chyběla.

Kokot pan vedoucí !!!!!

vůbec pneumatiky neměli na skladě...nabízejí neexistující zboží...

• Dle e-shopu “8ks skladem”, po té trapné výmluvy “zrovna před váma je někdo koupil” Po reakci že jde o výmluvu, mi bylo řečeno, že je to vlastně normální ptz.realita. Jen další obchůdek ve sklepě, který se tváří jako velký e-shop. Asi to někomu děla dobře na jeho ego.
    • Zásadně nedoporučuji

Nedoporučuji

• Nulová komunikace obchodu, dosud zboží nedodáno!

Žádná komunikace obchodu, zboží bez zdůvodnění nedodáno.

Termín dodání i komunikace byla v pořádku.
    Ovšem obdržel jsem pneumatiky ze 14 týdne roku 2017.
    To mne docela zaskočilo.

• Nebyl dodržen slíbený termín doručení zboží.

I když mají v okamžiku objednání na jejich eShopu uvedeno, že mají 4 kusy skladem, tak ve skutečnosti nemají ani jeden. A ani mít nebudou. Prostě jen ztráta času. ):-(

• na zaklade nekompetentnosti pri vyrizovani objednavky jsem mela nasledne velky problem dodavatelem

• Zboží nepřišlo, když jsem se po 3 dnech telefonicky dotázal, slíbili vše a už se neozvali... Pryč odsud!!!

po 3 dnech od objednání žádná odpověď, na následující maily nijak nereagovali, po 4 dnech jsem zrušil objednávku a ani na tu žádná reakce - u mě palec dolů

• Pneumatiky paradní jen škoda,že jsou z roku 2015