• Obchod uvádí, že má položky skladem, což není pravda. Po 10 dnech jsem obchod kontaktovala, mou objednávku nikdo neřešil, zboží na dodání za 6 - 8 týdnů. Nedoporučuji z důvodu neaktuálních informací a skladových zásob prodůktů i z hlediska komunikace, která by v tomto případě měla být na straně obchodníka. Objednávka v hodnotě 20 tis. Kč byla stronována.

Reakce obchodu PMN - nerez

ihned po objednání jsme Vás kontaktoval a ne jak uvádíte až po 10 dnech. Na našich webových stránkách WWW.PMN-NEREZ.CZ nikde neuvádíme že konkrétní zboží o které jste měla zájem že máme skladem. Toto konkrétní zboží je opravdu jen na objednání cca 6 týdnů (jelikož jsou v zahraniční výrobě dovolené). Navíc uvádíte nepravdivé informace o výši ceny Vaší objednávky kde cena zdaleka nebyla ve výši 20 tis jak uvádíte. Je mi líto že došlo z Vaší strany k této reakci, ale jak jsme uvedl při našem telefonickém hovoru, zboží nemáme nikde psané že je skladem a je pouze na objednání. Na to jste do telefonu začala být velmi nepříjemná s tím že nám to ukážete na Vašem hodnocení v Heurece, na to jsme Vám odpověděl že máte právo a ihned jste zavěsila telefon.
    S přáním hezkého dne Pašiak Marián - prokurista

Vše v naprostém pořádku. doporučujeme

Reakce obchodu PMN - nerez

děkujeme Vám za nákup v našem obchodě WWW.PMN-NEREZ.CZ . Vždy se snažíme, aby zákazník zboží dostal v co nejkratším možném termínu a komunikace probíhala co nejrychleji. Vážíme si Vašeho hodnocení a budeme rádi, když se k nám opět vrátíte.

• ochotní

Reakce obchodu PMN - nerez

děkujeme Vám za nákup v našem obchodě WWW.PMN-NEREZ.CZ . Vážíme si Vašeho hodnocení a budeme rádi, když se k nám opět vrátíte.

• RYCHLE VYŘÍZENO - BEZ KOMPLIKACÍ DORUČENO - SUPER

• Rychlost dodání zboží
    • Komunikace s pracovnicí na telefonu - která ochotně poradila s nákupem zboží

S přáním hezkého dne Pašiaková Zuzana - jednatelka

Vše bylo ok. Myčka dnes dorazí.

S přáním hezkého dne Pašiaková Zuzana - jednatelka

• Nekompletni doruceni, komunikace na bode mrazu

Reakce obchodu PMN - nerez

zakoupil jste si u nás plynový palačinkovač, který Vám byl doručen do druhého dne. Komunikace probíhala po emailu, kdy na všechny Vaše dotazy bylo odpovězeno. Dokonce Vám byl zvednut i telefon v sobotu a v neděli, kdy jste si nevěděl rady ohledně plynové hadice (na tento dotaz Vám bylo v emailu také zodpovězeno). Plynové hadice nejsou součástí balení u plynových spotřebičů , protože se neví zda budou používány na zemní plyn nebo propan. Jsme rádi že nakonec vše dopadlo dobře a se zařízením jste spokojen i když vaše recenze tomu neodpovídá.
    S přáním hezkého dne Pašiaková Zuzana- jednatelka

Korektný prístup, spoľahlivé jednanie a rýchle dodanie.
    Dobrá firma!

• komunikace
    • rychlost dodání

S přáním hezkého dne Pašiaková Zuzana - jednatelka

Objednávka vyřízená a dodána v krátkém čase.
    Spokojenost.

S přáním hezkého dne Pašiaková Zuzana - jednatelka

+ rychlost objednání a dodání
    + ochota poradit jaký výrobek si objednat

Vše v pořádku

Vždy velmi ochotně poradí
    Po objednání rychlé doručení zásilky
    Spokojenost s obchodem a pracovnící na telefonu

ochota, rychlost

• Velmi rychlé doručení

S přáním hezkého dne Pašiaková Zuzana - jednatelka

• Rychlost dodací lhůty po objednání
    • Vždy ochotně poradí a doporučí.
    • Opakovaně se do obchodu vracíme.

Rychlost, kvalita, vlastní servisní zázemí

S přáním hezkého dne Pašiaková Zuzana - jednatelka

Jeden den objednal, druhý den byla zásilka doručena.

S přáním hezkého dne Pašiaková Zuzana - jednatelka

Maximální spokojenost (rychlost, spolehlivost).