Rychlost, cena

Reakce obchodu PMN - nerez

děkujeme Vám za nákup v našem obchodě WWW.PMN-NEREZ.CZ . Vždy se snažíme, aby zákazník zboží dostal v co nejkratším možném termínu a komunikace probíhala co nejrychleji. Vážíme si Vašeho hodnocení a budeme rádi, když zavítáte do našeho obchodu.

standardní vybavení zakázky

S přáním hezkého dne Pašiaková Zuzana - jednatelka

SKVĚLÁ SPOLUPRÁCE, PERFEKTNÍ DOMLUVA A DORUČENÍ DRUHÝ DEN.

Vždy spolehlivé , rychlé, profesionální

S přáním hezkého dne Pašiaková Zuzana - jednatelka

super, všechno v pořádku, rychlost i cena, díky

S přáním hezkého dne Pašiaková Zuzana - jednatelka

• Paní na telefonu vždy ochotně poradí s výběrem chemie

Velmi dobré služby jak obchodu tak servisu a nerezové výroby.

• Spokojenost s osobním vyzvednutím

Vše proběhlo v pořádku.

Reakce obchodu PMN - nerez

děkujeme Vám za nákup v našem obchodě WWW.PMN-NEREZ.CZ . Vždy se snažíme, aby zákazník zboží dostal v co nejkratším možném termínu a komunikace probíhala co nejrychleji. Vážíme si Vašeho hodnocení a budeme rádi, když se k nám opět vrátíte.
    S přáním hezkého dne Pašiaková Zuzana - jednatelka

• Cena, objednal jsem, zaplatil a přišlo to.
    • Doprava.

Reakce obchodu PMN - nerez

děkujeme Vám za nákup v našem obchodě WWW.PMN-NEREZ.CZ . Vždy se snažíme, aby zákazník zboží dostal v co nejkratším možném termínu a komunikace probíhala co nejrychleji. Bohužel dopravu již neovlivníme. Vážíme si Vašeho hodnocení a budeme rádi, když se k nám opět vrátíte.

Rychlé dodání, ochota.

• super ochota

vždy bez problému!

S přáním hezkého dne Pašiaková Zuzana - jednatelka

• Vše rychle a spolehlivě.

S přáním hezkého dne Pašiaková Zuzana - jednatelka

E-shop funguje výborně, nabízí sortiment, který není snadno k mání.
    Snad jediná výhrada je poštovné, které mě opravdu překvapilo. Rozumím ceně vzhledem k těžším součástkám, ovšem poslat šroub za 300 Kč....

Reakce obchodu PMN - nerez

děkujeme Vám za nákup v našem obchodě WWW.PMN-NEREZ.CZ . Vždy se snažíme, aby zákazník zboží dostal v co nejkratším možném termínu a komunikace probíhala co nejrychleji. Dopravu máme nastavenou pro veškeré zboží stejnou (vyjma nerezové výroby). Věřte, že nám žádný dopravce k zákazníkovi balíček nepošle zadarmo. Vážíme si Vašeho hodnocení a budeme rádi, když se k nám opět vrátíte.

• Ochota, rychlost dodání, komunikativnost

• Velmi flexibilní

• rychlost dodání
    • komunikace s obchodem
    • velký výběr zboží

Velmi kvalitní komunikace, rychlost dodání zboží.
    Velký výběr gastro vybavení .

• jednoduchý nákup

Nakupuji pravidlně
    Vždy velmi ochotně poradí s nákupem
    Obchod můžu jen doporučit