Zatím jsme objednané zboží nepoužili, tak nemůžu hodnotit.
    Jinak služby na vysolé úrovni.

Reakce obchodu PMN - nerez

děkujeme Vám za nákup v našem obchodě WWW.PMN-NEREZ.CZ . Vždy se snažíme, aby zákazník zboží dostal v co nejkratším možném termínu a komunikace probíhala co nejrychleji. Vážíme si Vašeho hodnocení a budeme rádi, když zavítáte zpět do našeho obchodu.

• Rychlá a efektivní vyřízení reklamace během 2 dnů

Vše v pořádku.

Reakce obchodu PMN - nerez

děkujeme Vám za nákup v našem obchodě WWW.PMN-NEREZ.CZ . Vždy se snažíme, aby zákazník zboží dostal v co nejkratším možném termínu a komunikace probíhala co nejrychleji. Vážíme si Vašeho hodnocení a budeme rádi, když zavítáte do našeho obchodu.

Rychlost dodání
    Velký výběr zboží
    Vlastní výroba nerezových stolů

• ochota, rychlost

S přáním hezkého dne Pašiaková Zuzana - jednatelka

Široký sortiment, rychlé termíny dodání.

Rychlost dodání
    Komunikace na telefonu
    Vždy ochotně poradí s výběrem zboží

• Skvělá komunikace, rychlé odeslání
    • Žádnou

Celkově jsme spokojení, doporučujeme.

Perfektní servis...

S přáním hezkého dne Pašiaková Zuzana - jednatelka

Objednal jsem si 6ks plnička nerez, ale dostal jsem jen 2ks. Zbytek údajně naskladní do 6.týdnů a pak se ozvou.

Reakce obchodu PMN - nerez

děkujeme Vám za nákup v našem obchodě WWW.PMN-NEREZ.CZ. Ano, objednal jste 6 ks, proto jsem Vám volala, že nyní jsou pouze skladem 2 ks, zbytek cca 6 týdnů. Vy jste mi to odsouhlasil s tím, že zbytek odeberete po naskladnění. Tak nevím, v čem máte nyní problém.
    S pozdravem Pašiaková Zuzana - jednatelka společnosti

• Rychlost,komunikace,profesionalia

Pani byla skvela,velmi ochotna. Nabidla levnejsi allternativu. Prijemna komunikace.

S přáním hezkého dne Pašiaková Zuzana - jednatelka

Rychlé jednání a vyřízení.

• rychlost, vstřícnost

rychlé dodání

• Kvalita

• Rychlost dodaání
    • Velký výběr na eshopu

S přáním hezkého dne Pašiaková Zuzana - jednatelka

• Velice rychlé vyřízení.

Rychlost, cena

standardní vybavení zakázky

S přáním hezkého dne Pašiaková Zuzana - jednatelka

SKVĚLÁ SPOLUPRÁCE, PERFEKTNÍ DOMLUVA A DORUČENÍ DRUHÝ DEN.