Otto-toys

Ověřeno zákazníky

1040 recenzí z celkového počtu 2580 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Otto-toys získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Otto-toys

Přidáno: 25. června 2017

• velký výběr plyšových hraček pro nejmenší
  • nemá

spolehlivý nákup a dobrá komunikace s obchodem

Mílinka

Přidáno: 21. června 2017

Doporučuji.

Eva

Přidáno: 13. května 2017

• Vstřícný a velice laskavý přístup. Milé vystupování, ale operativní jednání. V dnešní době výjimka a vzor pro ostatní prodejce.

Vřele doporučuji a přeji vždy dobrý výběr pro naše dětičky.

Lea Hampejsová

Přidáno: 22. dubna 2017

• rychlost v dodání, kvalita výrobku

Sháněla jsem pro neteř plyšovou fretku přes internet. Tento obchod jsem si vybrala kvůli příznivé ceně a přehledným webovým stránkám.
Plyšovou fretku jsem objednala v úterý kolem desáté hodiny. Kolem poledního jsem obdržela zprávu, že zboží bylo vyexpedováno. Druhý den ráno v osm hodin jsem měla hračku v ruce. Průběžně jsem byla informována prostřednictvím sms jak z obchodu, tak i z pošty.
Hračka je opravdu krásná a kvalitní.Jsem maximálně spokojená, všem mohu tento obchod jen doporučit.

Andrea

Přidáno: 21. dubna 2017

Hračky jsou moc krásné a kvalitní, ceny oproti kamenným obchodům a hračkářstvím více než super !!!!!!!! Poprosila jsem o co možnou nejkratší dodací lhůtu, protože jsem potřebovala rychle dárek k narozeninám a vyšli mi maximálně vstříc, zboží ihned poslali a radost z dárků byla veliká.

Zuzana

Přidáno: 19. dubna 2017

• Krásné zboží, pohodlí nákupu z domova
  • Nezjistila jsem žádné

Jsem spokojená s rychlostí vyřízení objednávky, hračky jsou krásné, jsem velmi spokojená.

Orisay

Přidáno: 19. dubna 2017

• široký sortiment
  • výhodné ceny
  • přehlednost
  • vstřícná komunikace se zákazníkem

Pavla

Přidáno: 15. dubna 2017

• Rychlost,pěkné zboží,dobrá cena.

artep

Přidáno: 11. dubna 2017

• rychlost dodání, automatická komunikace přes e-mail
  • jiná, než automatická komunikace neexistuje, na můj e-mail ohledně nespokojenosti s dodaným zbožím / špatně označené na webu, neodpovídá obrázku / nikdo nereagoval

Pokud se rozhodnete pro nákup, raději zboží prověřte i u jiných obchodů / vel. plyšáka neodpovídala, ostatní obchody uvádějí o 5cm méně, což je skutečnost /, obrázky také neodpovídají / hroch vypadá spíš jako krysa :), popis také ne / změnili poté, co jsem zboží dostala / v potvrzení obj. mám ještě původní verzi /

Reakce obchodu Otto-toys

Dobrý den.
To co zde píšete není v žádném případě pravda. Potvrzující email o doručení hraček jste dostala: pátek 31.3.2017 14:53 Také to můžeme doložit. Co se týče přepsání textu u hračky v tom máte pravdu. Šlo ale o chybu názvu hračky. Omylem jsme napsali hroch místo nosorožec. To bylo okamžitě napraveno. Co se týče měření, také je vše jak má být. Fotky jsou reálné. Příště než napíšete kritiku, doporučuji si pořádně číst emaily a měřit hračky. To, že někdo napíše místo nosorožec hroch se stát může. Jsme chybující lidé a ne roboti. Přeji krásný den. Zachařová Růžena.

Přidáno: 2. dubna 2017

• Levne ceny, rychla doprava.
  • Nevim o nich.

Jsem spokojena.