Rychlé dodání, příznivé ceny.

Reakce obchodu PLUTO-textil.eu

Děkujeme za Vaše hodnocení, těší nás, když je zákazník s našimi službami spokojený. Přejeme, ať zboží dlouho slouží a dělá radost.

Velmi milé jednání. Nebylo již skladem, co jsem si objednala, tak mi paní poslala jiné zboží, stejné kategorie, ale dražší.

Reakce obchodu PLUTO-textil.eu

Děkujeme za hodnocení. Pokud se stane, že objednané zboží musíme nahradit dražším, je samozřejmost, že vždy dodržíme cenu původního výběru. Budeme rádi, když se k nám zase vrátíte.

+ rychlé dodání, spokojenost 100%

Reakce obchodu PLUTO-textil.eu

Děkujeme za hodnocení, Vaše spokojenost nás těší.

Výborná komunikace ,rychlé dodání vše ok

Vše funguje.

Reakce obchodu PLUTO-textil.eu

Rychlé doručení a velikosti sedí. Hezké a kvalitní zboží za rozumnou cenu.

Reakce obchodu PLUTO-textil.eu

• Velmi rychlé doručení, spokojenost se zbožím

Reakce obchodu PLUTO-textil.eu

Děkujeme za hodnocení, Vaše spokojenost nás těší. Budeme rádi, když se k nám vrátíte.

Kvalitní zboží za příznivou cenu

• absolutně bez problémů
    • skvělé i dodaní PPL perfektní
    • Nemám připomínku

Všetko v poriadku

Objednávka a doručení proběhlo bez problémů. Doporučuji

• Rychle a prijemne jednani

E shop doporucuji

Reakce obchodu PLUTO-textil.eu

Děkujeme za Vaše hodnocení, těší nás, když je zákazník s našimi službami spokojený. Veškeré nabízené zboží máme skladem a expedujeme prakticky obratem. Přejeme, ať zboží dlouho slouží a dělá radost.

• komunikace obchodu

Děkujeme za hodnocení.

• Velká rychlost

Reakce obchodu PLUTO-textil.eu

• Velice dobrá komunikace a vstřícné jednání.

Jste SUPER.

• rychlé doručení

Reakce obchodu PLUTO-textil.eu

• Výborná komunikace , zboží zasláno ihned .

• Milá paní, dobře poradí
    • Zboží skladem