Spokojný.

• Co se dá asi tak podrobněji popsat? Vybereš, vložíš do košíku, zaplatíš a máš za pár dní doma.
    • Chtěl jsem sice původně napsat "nic", ale mohli by doplnit další přepravce.

Obchod se specializuje na nahřívaný tabák, tedy na strojky s náplněmi především a taky nějaké to příslušenství. Takže je jasné, že tu nejvíc nakoupí zákazníci od 18 let výše.
    Asi jedinou nevýhodou je, že používá jednoho jediného a z dnešního pohledu, kdy v okolí do 100 m mám několik výdejních boxů, neflexibilního přepravce. Je sice pravda, že přijde ráno SMS s přibližným časem, který je dodržen, ale. Mohl by doplnit o výdej ve výdejním místě.

Reakce obchodu Ploom

děkujeme za Vaší recenzi. Těší nás, že jste spokojen. Neustále pracujeme na tom, abychom poskytovali ty nejlepší služby naším zákazníkům. Velmi Vám děkujeme za doporučení. Doufáme, že v budoucnosti Vám budeme moci poskytnout více služeb a možností při objednávání.
    Váš Ploom tým

vše OK

• Servis
    • Kvalita
    • Komfort

• Spokojenost

• Rychlé vyřízení , rychlé dodání , vše bez problému

Rýchle dodanie. Som spokojný. Eshop funguje ako ma. DPD doručuje rýchlo. Doprava zadarmo je super

Reakce obchodu Ploom

děkujeme za Vaši recenzi. Velmi nás těší, že jste s našimi službami spokojený.
    Váš Ploom tým

• Zboží objednané do 12.00 hod obdržíte tentýž den. Doprava zcela zdarma. Platba v hotovosti.
    • Žádné nevýhody jsem nenašla

• Vše OK

Funguje to.

• Vše rychle a bez problému

• Není možnost vybrat dopravce
    • Preferuji vyzvednutí zboží např.v Parcel Shopu.

• Vše ok

• rychlé a jednoduché objednání. přehledný web. snadná registrace.

Super , používám ploom už přes rok.,jsem velmi spokojen, a nabídku kterou teď měly 550 Kč za karton, je perfektní hned jsem si objednal spousta cigaret

v pár ohledech lepší než konkurence

Se vším jsem spokojena, až na to, že kurýr měl terminál, který obsluhuje pouze bezkontaktní karty, a já musela jít k bankomatu.

Rychlé dodání a sleva

• rychle dodani