• Super rychlost
    • Zadna

• Vše OK

• Skvělý výběr zboží, velmi rychlé dodání zboží a výborná komunikace obchodu se zákazníkem.

Reakce obchodu Ploom

děkujeme Vám za Vaši reakci. Jsme rádi, že jste s námi spokojen a doufáme, že Vám vždy budeme moci nabízet ty nejlepší služby.

• Dobrý výběr

Jsem velmi spokojen

Reakce obchodu Ploom

děkujeme Vám za Vaši reakci. Jsme rádi, že jste s námi spokojen. Doufáme, že i nadále budeme plnit Vaše očekávání.

• Vše ok

• rychlost vyřízení objednávky

• Spolehlivost
    • Jednoduchost
    • Style
    • Nic mě nenapadá

Bylo by super, kdyby šlo zboží i přes ZÁSILKOVNY objednat.

Reakce obchodu Ploom

děkujeme Vám za doporučení. Vždy se snažíme, aby naši zákazníci byli spokojeni. Doufáme, že průběžně budeme moci náš Ploom svět rozšiřovat a s tím i služby naším zákazníkům.

• přehledný fungující e-shop
    • rychlé a spolehlivé doručení
    • nevýhodu žádnou necítím, snad jen, že není v Praze alespoň jeden showroom

E-shop je přehledně intuitivní, objednávku zvládnete do pár minut. DPD doručí zboží po České republice do dvou dnů. Dopravce je spolehlivý a velmi ochotný. V Praze objednáte a druhý Vám ho kurýr zboží doveze.
    Uvítala bych prodejnu s kavárnou, kde bych si mohla "ošahat" příslušenství a třeba také vyzkoušet barevné kombinace krytů. Posedět s kamarádkou u kávy a ochutnat nové příchutě.

Reakce obchodu Ploom

děkujeme za Vaší recenzi. Jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojena. Děkujeme za Váš návrh a doporučení na prodejnu s kavárnou. Doufáme, že v blízké budoucnosti budeme moct splnit i tyto přání našich zákazníků.

Spolehlivý, rychlý

Reakce obchodu Ploom

děkujeme Vám za Vaši reakci. Jsme rádi, že jste s námi spokojená. Doufáme, že i nadále budeme plnit Vaše očekávání.
    Váš Ploom tým

Dne 6.6.2024 jsem zaplatila objednávku,kterou obchod dle jejich vyjádření jejich chybou zrušil. Peníze mi do dnešního dne nevrátili !!! Zaslala jsem potvrzení o platbě, každý týden píšu na zákaznický servis a bez výsledku. Jen sliby.

Reakce obchodu Ploom

děkujeme Vám za Vaší recenzi. Mrzí nás, že máte tuto zkušenost. Rádi bychom Vás ujistili, že naše zákaznická podpora a celý náš Ploom tým děláme vždy vše proto, aby se jakékoliv potíže vyřešili co nejdříve a ke spokojenosti našich zákazníků. Nejspíše se jednalo o chybu v systému, která se prověřovala a proto se vrácení peněz spozdilo. Pokud si přejete, prosím kontaktuje naší zákaznickou podporu, abychom Váš případ mohli prověřit lépe.

Vše v poho.

Vše v pořádku

Doprava až na vybrané místo.

• rychlost dodání, cena

• Žádná

Spokojný.

• Co se dá asi tak podrobněji popsat? Vybereš, vložíš do košíku, zaplatíš a máš za pár dní doma.
    • Chtěl jsem sice původně napsat "nic", ale mohli by doplnit další přepravce.

Obchod se specializuje na nahřívaný tabák, tedy na strojky s náplněmi především a taky nějaké to příslušenství. Takže je jasné, že tu nejvíc nakoupí zákazníci od 18 let výše.
    Asi jedinou nevýhodou je, že používá jednoho jediného a z dnešního pohledu, kdy v okolí do 100 m mám několik výdejních boxů, neflexibilního přepravce. Je sice pravda, že přijde ráno SMS s přibližným časem, který je dodržen, ale. Mohl by doplnit o výdej ve výdejním místě.

Reakce obchodu Ploom

děkujeme za Vaší recenzi. Těší nás, že jste spokojen. Neustále pracujeme na tom, abychom poskytovali ty nejlepší služby naším zákazníkům. Velmi Vám děkujeme za doporučení. Doufáme, že v budoucnosti Vám budeme moci poskytnout více služeb a možností při objednávání.

vše OK