Velice rychlé doručení zásilky po objednávce.

Super obchod ,rychlost dodání zboží ,dobré ceny, velký výběr zboží !!!

• malá informovanost o obsahu balíku

vše ok, bohužel informaci že originál balení mobilu obsahuje i kryt jsem si musel zjistit jinde, kdybych dal na slova operátorky, tak bych od nákupu odstoupil.

dobrý den,
    informace o poduktu jsme obdrželi od distributora, který skutečnost, že balení obsahuje kryt neuváděl.
    Zákaznická linka jednala dle daných informací.
    Děkujeme za konstruktivní kritiku, obsah balení daného prduktu byl opraven, díky Vašemu podnětu.

Pekný den Vám přeje Lucie

Rychlé vyřízení objednávky.

• Vše proběhlo hladce.
    • Dodání chvíli trvalo.

Hodně dlouhá doba odeslání objednávky.

dobrý den,
    za delší dobu doručení se omlouváme.

Team PlayGoSmart

• Měli zboží, které jsem si vybral a jinde nemohl najít (SanDisk Clip Sport Plus 32 GB)

• Došlo za 4 dny po objednání.
    • Došlo vše v pořádku,nic nechybělo
    • Virtuální realita šlape a syn je z vánočního dárku zcela unešený

Před vánoci naslibovali hory doly a pak pozdě odeslali balíček. Objednávka z 16.12. byla expedována až 22.12. a doteď nic…

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

zboží bylo předáno přepravci 21.12. 2022, zásilku evidujeme na Vámi zvoleném odběrném místě jako nevyzvednutou.
    Bohužel nedokážeme ovlivnit rychlost dodání u externího přepravce.

Za pozdní doručení se omlouváme, přejeme pěkný den.

• Velký výběr tiskáren

O.K.

• Vse v naprostem poradku, doporucuji!

• Produk zatim nedorazil

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

Vaše objednávky byla předána do přepravy společnosti Zásilkovna 16. 12. 2022. Viz. informace zaslána do Vašeho emailu.
    Zásilka je připraveno od 23.12. 2022 na Vámi zvoleném výdejním místě, evidujeme ji stále jako nevyzvednutou.
    Trasovací linku k Vaší zásilce Vám poskytuje společnost Zásilkovna.

Děkujeme a přejeme příjemný den.

• Velký výběr zboží
    • Na maily reagují, odpovídají max. do druhého dne.
    • Bohužel dlouhá dodací lhůta. Jedna položka objednávky nebyla ihned skladem, což obchod sice v pořádku oznámil. Pro příklad ale uvádím, že zboží mělo být naskladněno 9.12.2022, dnes je 21.12.2022 a zboží stále nepřišlo. Trnu, zda stihnou doručit do Vánoc, jde o vánoční dárek...

dobrý den,
    za vzniklé nepříjemnosti a delší doručovací dobu , se úpřímně omlouváme.

S přáním pěkného dne Lucie

• Rychlost doručení
    • Bezproblémová komunikace
    • Bezodkladné předání dopravci

Nedoporucuji

dobrý den,
    objednávka byla stornována okamžitě na Vaši žádost, bez udání důvodu a následně ihned vrácen přeplatek.

S pozdravem team PlayGoSmart

Rychlé jednání, vše přehledné.

• rychlost doručení

- počítačová hra nebyla v elektronické podobě jak bylo inzerováno a mě potvrzeno mailem, o vrácení peněz jsem musel dvakrát žádat

dobrý den,
    Zboží bylo špatně zalistováno na našich webových stránkách, jednalo se o krabicovou verzi, nikoliv digitální.
    Email po vytvoření a potvrzení objednávky se automaticky odesílá automatem.
    Bohužel, Vaše objednávka nemohla být zpracována a vše Vám bylo ihned vysvětleno naši zákaznickou linkou tentýž den.
    Vrácení přeplatku selhalo, po Vašem upozornění, byla sjednaná okamžita náprava, ještě jednou se omlouváme.

S pozdravem tem PlayGoSmart

Při objednávání jsem přehlédla zboží, které jsem pak objednávala dodatečně na novou objednávku. Protože jsem si zboží nechala poslat dobírkou volala jsem do obchodu a bez problémů se domluvila na sloučení obou objednávek. Vše dorazilo najednou a zcela v pořádku. Rychle a spolehlivě. Jsem naprosto spokojena.