• příjemný profesionální přístup zaměstnanců,přehledné regály se zbožím,široký sortiment,prostě super

• DOBRA KOMUNIKACE

• rychlost dodání

• Dobrá komunikace, rychlé dodání

Nemám nic

• Kvalitní zboží,výborný přístup.100% spokojenost

Mou chybu v zapsání doručení neprodleně a ochotně opravili.

Ok

Kvalitní služby, zodpovědný a osobní přístup ke klientovi

• Rychlé dodání i když je to ze Slovenska, komunikace
    • I když nerad to píšu ale bohužel mi přišlo zboží které jsem musel reklamovat takže už asi nakupovat zde nebudu ?

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

Mrzí nás vzniklá situace, bohužel u Vašeho zboží se projevila výrobní závada, kterou my nedokážeme ovlivnit.
    Vrácení zboží se řeší jako vratka do 14 dní, kdy svoz pro vadné zboží byl objednán naší společnosti.

Přeji pěkný den Lucie

Rychlost, cena

• Dobrá komunikace

• vrácení vadného zboží ve 14ti denní lhůtě si nevyložili, jako odstoupení od smlouvy

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

Je nám líto, zboží bylo odesláno Vámi, přímo na naše reklamační oddělení s vyplněným reklamačním formulářem, kde byla reklamace následně zpracována, dle Vašeho požadavku a postopena autorizovanému servisnímu středisku.
    Doporučujeme před odesiláním zboží, kontaktovat naše zákaznické centrum viz informace na našich webových stránkách https://www.playgosmart.cz/zaruka_a_reklamace.php , abychom následně těmto nedoruzuměním dokázali do budoucna předcházet.
    S pozdravem Lucie

• nevstřícná podpora
    • zboží neodpovídá popisu
    • nejsou pobočky v ČR

Zbytečně ztrácený čas, zákaznická podpora funguje pouze aby lidem připomněla, že mohou od smlouvy odstoupit.

dobrý den,
    zákaznickou podporou Vám bylo navrhnuto řešení, na které jste bohužel nereagoval, vzhledem k tomu, že Vám bylo doručeno nekorektní zboží, byl Vám navrhnut svoz zásilky a vrácení uhrazené sumy, bez Vaši odezvy.

Je nám líto, s přáním pěkného team PlayGoSmart.

obchod funguje výborně

• Mají skladem zboží, které jinde nelze sehnat
    • Cena dopravy

• Perfektní komunikace
    • Rychlej dovoz
    • Nejnižší cena produktu, Teda aspoň toho co jsem si vybral.. :)

s Obchodem a dodáním nebyl problém ale s objednávkou ano, pouzdro které jsem zakoupil na mobil nesedí (redmi note 11 pro) a nesedí ani na verzi redmi note 11 5G,která je v seznamu uvedené jako kompatibilní,reklamovat asi nemá cenu,.

Jeden den v poledne objednáno a druhý den před obědem již k vyzvednutí v zásilkovně, takže za mě super, vše bez problémů, věřím, že i vnučka bude s dárkem spokojená.