• Zboží ani po měsíci od zaplacení nedošlo !!!

Vážený zákazníku,

objednávku jste si vytvořil dne 24.11.2023 a po 15 minutách Vám byla zaslána zálohová faktura. Dnes jsme se Vámi telefonicky spojili, kde jste se obratem připojil do svého bankovnictví a zjistil jste, že jste zálohovou fakturu neuhradil. Následně jsme Vám znovu doklad zaslali k uhrazení, který jste obratem uhradil a dnes 5.12.2023 byla objednávka odeslána. Tímto Vás prosím o opravu hodnocení, chyba nebyla na naší straně. Hezký den

Tým Pivního Majáku

• Dokud pouze nakupujete, je vše v normálu
    • Pokud potřebujete něco řešit a ne zrovna nakupovat, arogantní přístup

Toto byl můj poslední nákup! Po 3 letech začnu raději jezdit do Makra. Velký problém s reklamací sudu, která mi ve výsledku nebyla ani umožněna. Naprosto arogantní přístup prodavačky, nulová ochota pomoci vyřešit situaci. Sud objednaný přes internet, zakoupený na místě, zaplacený kartou. Čili průkazná objednávka a k tomu doklad o zaplacení kartou - dohledatelné informace. Prý jejich pravidla neumožňují reklamovat bez účtenky. Slečna se ani nepokusila, rovnou mě vyfakovala.... Takže jen další obchod, který nadřazuje svá nesmyslná pravidla zákonům ČR. Další obchod, co umí jen prodat a servis zákazníkům je sprosté a obtěžující slovo. Tato "sranda" mě stála několik vyhozených tisíc, zde tedy již nikdy více nakupovat nebudu.

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost na naší prodejně. Naši zaměstnanci jsou povinni vyžadovat doklad o nákupu zboží (na dokladu je uveden přesný den vyzvednutí zboží) a nejsou schopni na prodejně vyhledat kopii dokladu o nákupu. Mrzí nás tento postup reklamace, věříme že došlo k nedorozumění. Pokud nastává komplikovanější problém zaměstnanci jsou povinni se obrátit na svého nadřízeného a řešit danou událost. Po této nemilé zkušenosti, jste se mohla obrátit na vedení firmy určitě bychom danou situaci nějakým způsobem posoudily.

Hezký den, Tým Pivního Majáku

• Nemyslitelné ceny za dopravu!

Reakce obchodu Pivní Maják

na základě objednávky jste u nás poptal cenu za dopravu. Cena za dopravu Vám byla naceněna a bohužel s cenou jste nesouhlasil (objednávka byla zrušena). Naše doprava jezdí převážně Prahu a blízké okolí Prahy. Tímto směrem pravidelně nejezdíme (Kolín), cena dopravy byla spočítána dle aktuálního ceníku.

Tým Pivního Majáku

Obchod má otevřeno pouze v pondělí a pátek do 18:00 .
    Ostatní dny má pouze do 16:00
    Toho jsem si bohužel nevšiml, takže jsem si zboží nevyzvedl, protože jsem dorazil až v 17:45 .
    Vůbec mě nenapadlo, že obchod bude mít otevřeno pouze do 16:00 .
    Navíc, pokud sídlí v takovéto lokalitě a je pro většinu odběratelů přes den nedostupný.
    Doporučoval byl otevírací dobu prodloužit alespoň do 18:00 pro vyzvednutí objednávek, nebo zřídit v areálu odběrné boxy, kde si zákazníci budou moci objednávku vyzvednout i mimo pracovní dobu.

Reakce obchodu Pivní Maják

naše prodejní doba je stanovena na základě mnohaletých průzkumů návštěvnosti a ekonomice provozu.
    Je zcela běžné, pokud si jedete vyzvednout objednávku, že si předem zkontrolujete otevírací dobu prodejny.
    Je nám líto, že jste tak neučinil, ale jedná pouze o ojedinělé nepochopení z Vaší strany.
    Neustále naše služby vylepšujeme a snažíme se být vždy dostupní pro širokou škálu zákazníků, proto jsme tu pro Vás dostupní i v sobotu a neděli.
    Děkujeme za pochopení

• Dlouho na trhu, zkušenosti
    • Dlouho na trhu, stává se z toho vyhořelý korporat

Pamatuju že kdysi to tam bylo super. Teď celé takove zadrhle. Do toho mi při odběru řekli, že nemají moji platbu (platil jsem QR kódem). Ok co dál? Seženete si během chvíle 10 k Kč, když potřebujete rychle se sudy na párty. Platbu na účete samozřejmě dávno měli, ale systém jim nedovolil se tam podívat.

Sehn jsem tedy cash zaplatil a v pondělí z nich zkoušel ty prachy dostat zpátky, což nebylo moc příjemné. Ale povedlo se, takže aspoň že tak.

Reakce obchodu Pivní Maják

v den vytvoření objednávky 7.10.2021 Vám byla zaslána zálohová faktura. Bohužel vzhledem ke špatnému spárování v bance nebyla Vaše platba správně přiřazena a proto Vám nebyla objednávka potvrzena k vyzvednutí. V den vyzvednutí 9.10. Vám na místě byla nabídnutá tedy možnost vyzvednout objednávku zboží pouze v hotovosti a prodejce Vás informoval, že pokud byla částka uhrazena, tak Vám ji následující týden pošleme zpět na účet. Dne 13.10. jste volal a ještě stejný den bylo vše dohledáno a peníze zaslány zpět.

Tým Pivního Majáku

Na webových stránkách bylo uvedeno zboží, že je skladem, ale zřejmě nebylo.

Reakce obchodu Pivní Maják

zboží se v průběhu dne prodalo na naší prodejně, aktualizace skladových zásob probíhá v nočních hodinách.
    O nedostupnosti zboží jste byl telefonicky informován.

Tým Pivního Majáku

Zboží popsané jako nové je použité, myslím tím láhve na plyn, prý bude info opraveno na eshopu. Objednal jsem přes eshop a u pokladny mně ošidili o 140Kč, účtovali jiné ceny než jsem měl na objednávce, takže jsem se musel vracet a žádat ošizenou částku zpět.

Reakce obchodu Pivní Maják

na webových stránkách neuvádíme, že se jedná o novou tlakovou lahev.
    Omlouváme se za pochybení obsluhy. Na začátku měsíce se daný produkt zdražoval. Bohužel se prodejci přenesla objednávka do pokladního dokladu s chybnou částkou. Prodejce na místě vše s Vámi dořešil a finanční rozdíl vrátil s omluvou.

Tým Pivního Majáku

• Nevím, zdali za nedodávku mohou Vánoce, ale do 4.1.2021 jsem třetinková piva neobdržel.

Reakce obchodu Pivní Maják

Vaše objednávka byla přijata a obratem vystavena zálohová faktura. Dne 22.12.2020 jsme obdrželi platbu na náš účet, potvrdili vám přijetí platby a možnost vyzvednutí. Stále je vaše objednávka připravena k osobnímu odběru na prodejně Praha 5 - Slivenec.

Hezký den

Tým Pivního Majáku

• Půjčené zařízení bylo připraveno v pořádku.
    • Půjčovné na stránkách uvádějí za den (což by člověk čekal, že je 24 hodin), ale není tomu tak. Půjčovné účtují za každý započatý den. My si půjčovali výčepní zařízení v pondělí odpoledne cca v 15:00 a vraceli v úterý ráno a platili půjčovné za 2 dny. Přijde mi to trochu zavádějící. Sice to mají uvedeno v obchodních podmínkách atd., ale mě osobně to velmi odradilo a přestože jsem měla objednané půjčení dalšího vybavení na další dny, objednávku jsem stornovala.

Vážený zákazníku,

dovolujeme si oponovat proti tvrzení, že na webových stánkách "Pivního Majáku" není uvedeno půjčovné "za každý kalendářní den".
    U každého vybavení, které poskytujeme v kategorii "půjčovna" je uvedena věta "Půjčovné se počítá za každý kalendářní den".
    Uvedenou větu naleznete při rozkliknutí vybavení v pravém popisku tučným písmem.

Tým Pivního Majáku

Neochota čekat na vyzvednutí po zavírací době.
    Nebyla mi vrácena záloha v plném rozsahu, i přes ujištění pracovníka po telefonu.

Reakce obchodu Pivní Maják

otevírací doba ve čtvrtek 30.4.2020 byla do 16 hodin. Kolega vám z dobré vůle zvedl telefon v čase cca 16:30 hodin. Oznámil Vám, že nelze čekat na Váš příjezd, protože prodejna i sklad jsou uzavřeny.

Byla Vám vystavena zálohová faktura, jejíž částka Vám byla vrácena v plné výši.

Tým Pivního Majáku

• na webu je stále neplatná adresa k vyzvednutí zakázky

• výhoda žádná
    • zboží jsem dostala až 4 den po objednání

Nedoporučuju, e-shop očividně není jejich priorita

Reakce obchodu Pivní Maják

Vaše objednávka byla vytvořena v sobotu 8.2.2020. V potvrzujícím e-mailu o doručení objednávky jste se mohla dočíst, že objednávky jsou vyřizovány ve všedních dnech. Vaše objednávka byla zpracována a připravena k odeslání až v pondělí 10.2.2020. Kurýrní služba zásilku vyzvedávala v úterý 11.2.2020 a byla doručena 12.2.2020.

Tým Pivního Majáku

Při objednávce jsem volila osobní odběr. Na moji mailovou adresu (která se samozřejmě při objednávání udává) nedorazilo žádné potvrzení o přijetí objednávky a už vůbec jsem nedostala oznámení, že mohu zboží vyzvednout. Obchod absolutně nedoporučuji!!!

Reakce obchodu Pivní Maják

omlouváme se za komplikace se zasíláním potvrzujících e-mailů. V době vytvoření objednávky byl zjištěn problém s neodesíláním odpovědí a byl následně řešen.

Cena neodpovídala inzerci.

Reakce obchodu Pivní Maják

Dobrý den, objednávku kterou jste vytvořil v našem obchodě nebyla stále vyzvednuta, proto nerozumíme Vašemu hodnocení. Budeme rádi pokud nás budete kontaktovat, abychom případné nesrovnalosti mohli napravit. Hezký den, tým Pivního Majáku.

• široký sortiment

Používat ve 21. století v době online bankovních převodů služby bankovního dinosaura, kterému trvá připsání platby na účet 2 dny, je velmi zákaznicky nepřívětivé.

Na svých stránkách sice máte,že zboží tedy kompresor je skladem,ale zboží nemáte.

Reakce obchodu Pivní Maják

Dobrý den, v den Vaší objednávky bylo zboží prodáno na prodejně. Zboží jsem pro Vás objednali, ale výrobce bohužel neměl zboží skladem z důvodu zdržení výroby. Byla Vám nabídnuta alternativa nebo vyčkání na Vámi objednané zboží. Tým Pivního Majáku

• Plechová dóza - 1ks a plechová cedule,které jsem chtěl dát jako dárek k Vánocům byly zdeformované a jsou prakticky na vyhození. Zboží nejvíce náchylné poškození bylo na dně krabice bez jakéhokoliv zabezpečení proti poškození.

Komunikace perfektní.
    Balení a doprava bída.

Reakce obchodu Pivní Maják

Vážený zákazníku, velice nás mrzí, že vám zásilka byla doručena poškozená. Do dnešního dne od Vás bohužel žádnou takovou informaci nemáme. Náš pracovník se s Vámi spojí a domluvíte se na náhradě škody - reklamaci. Tým Pivního Majáku

• Lokalita

Chapu, ze business je business, ale trocha vstricnosti by neskodila. Meli jsme pujcene dva sety na jednu prezentaci behem ctvrtecniho dne. Bohuzel se protahla a s vracenim jsme prijeli par minut po zaviracce a zastihli uz pouze skladnika zavirajici sklad. V patek byl svatek, pak vikend (vim, ze maji otevreno, ale nebylo jak je odvezt). Takze hned v pondeli rano jsme vraceli... Bohuzel za cenu 4dni. :(

• Hrozne jednani zamestnancu prodejny. Nelze platit online, ani kartou na prodejne. Ani po 4hodinach od objednani a zaplaceni nebylo mozne zbozi odebrat prestoze bylo na sklade. Uz nikdy do tohoto spolku. Navic je dost levnejsich obchodu.

v této době jsem byl překvapen že nabízíte zboží na internetu, které se dávno nevyrábí a není k dispozici.
    Spolupracovali jsme s Vámi více jak 7 let.