žádná omluva a až po urgenci bylo zboží zasláno,ale stále ještě nedorazilo

16.8. jsem objednávala a dnes je 23.8 a stále nic včera jsem jim volala dovolat se na linku je umění a paní mi řekla že se stále čeká na zboží že nepřišlo ale nikdo nereagoval sám od sebe já jen doufám že nám do konce týdne taška dorazí

Objednáno zboží, po pěti dnech bez reakce pokus o kontakt telefonem - nedá se opakovaně dovolat, všichni operátoři jsou prý nedostupní a hovor se ukončí (???). Na dotaz ke stavu objednávky emailem odpověď s omluvou, že zboží není dostupné. Objednávka zrušena.

• Nevim
    • Pred tydnem objednano, inzerují, ze je vse sklsdem a doruceni bude do dvou dnu, ale po telefonatu jsem zjistila, ze zbozi skladem neni

všechny tituly objednávky má obchod skladem, po týdnu ale žádná reakce, na kontaktní telefon se nedá dovolat

• Obchod nekomunikuje,resp.nikam se nedovolate
    • Objednávka nepřišla kompletní. Nikdo se ani neobtěžoval s omluvou či vysvětlením, proč zboží,které bylo ještě týden po objednání skladem neposlali
    • Dlouhá doba doručení, byť je zboží skakdem

• špatná komunikace ( 14 denní objednávka stále bez jakékoliv odezvy ze strany obchodu, telefonické hovory vždy jen s automatem...)

• Zboží ve slibovanem termínu nedodali, komunikace 0.

• Nekomunikuje

Po dlouhém hledání jsem našla obchod,kde se dal objednat přesně daný typ. Tak jsem koupila....a přišlo něco,co jsme vůbec nechtěli a mohla jsem objednat jinde. Vracet nebudu, na to nemám čas-ale už u nich nic nekoupím.

• žádná
    • objednaná kniha byl v okamžiku objednání skladem, knihu jsem ihned zaplatila, obchod platbu potvrdil, uběhl týden a obchod nic nedodal, na moje dotazy neodpovídá, celou záležitost nahlásím policii. Zklamalo mě, že takto nekvalitní obchod je uveden na Heuréce

Z e-shopu PIPKIN radím NEOBJEDNÁVAT

Zboží jsem objednal a zaplatil ale nedostal.Údajně není skladem,ale když jsem objednával tak skladem bylo a už ho naskladnili i podruhé ...

Při objednání - formulář dovolí objednat zboží (počet ks), přestože není na skladě, dojde i k potvrzení objednávky. Nikdo se neozval, že počet ks není skladem, očekával bych nějakou reakci z obchodu.

Nebyly schopni dodat objednané zboží prezentované jako skaldem a informaci jsem obdržel až po mém emailu po 14 dnech. Na vrácení peněz jsem opět musel zaslat emailem dotaz. Vratka proběhla až za pět dní.

Objednávka č. 5204090260 z 9.4.2022 , potvrzení o přijetí platby 9.4.2022.
    Do dnešního dne 25.4.2022 zboží nedošlo.
    Milada

- nedodržení dodací lhůty
    - neschopnost zjistit bližší informace od dodavatele
    - nekomunikace ze strany prodávajícího

• Dlouho doba cekani, zbozi stale nedoruceno, telefon neberou

Týden po objednání zboží, které bylo skladem, nebylo dodáno, bez jakékoliv komunikace obchodu.

• Zboží nedorazilo i přesto, že bylo uvedeno do 4 dnů
    • E-shop nelze telefonicky kontaktovat
    • V telefonickém automatu uvádí nepravdivé informace

Rozhodně nedoporučuji.

Objednané zboží ještě nedorazilo. Obchod potvrdil přijatou platbu, ale dále nereaguje. Dovolat se nelze, pouze přednastavený automat.