• Těšila jsem se, přívětivá cena. Navíc: dcera prodělala 8 zoufalých hodin na operačním sále - složitá transplantace jater. Chtěla jsem jí udělat radost, potěšit ji, Váňovou čte hrozně ráda. Tak jsem pro ni knihu objednala. Takový milý dárek po tom utrpení.
    • Objednávka BYLA PŘIJATA, POTVRZENA. Vyzvali mě k zaplacení. Nevím, proč, když knihu ve skutečnosti neměli skladem. Zaplatila jsem přes účet. Najednou mi přišla zpráva, že mi peníze vrátí, že knihu nemají k dispozici. Jakou důvěru můžete k podobné firmě mít? Nabízejí, podbízejí se, nechají si poslat peníze, pak začnou naříkat, že vlastně nemají nic. Připadá mi, že by se měli jmenovat spíš Brouk Pytlík. Podobné pitomé uvažování. Nezlobte se, ale je to tak.

Celkově už od Pipkina nechci nic a to nikdy. Slibuje, nabízí, nechá si poslat peníze - a skutek utek. Nenechte se napálit.
    Podívám se teď , zda mi peníze na můj účet vrátili.
    Je mi to líto. Chtěla jsem potěšit dceru po nesmírně těžké operaci. Mám s tím jen potíže. Pipkina už opravdu ne, nikdy. Marcela.

• Velmi neseriózní obchod
    • Nekomunikují
    • Zaplacené zboží nedorazilo
    • Peníze nevrátili

Objednané zboží jsem zaplatila a ani po týdnu nedorazilo. Dovolat se do obchodu je naprosto nemožné, na mail nereagují. Budu dávat podnět k šetření ČOI.

Obchod zalal špatnou knihu a od té doby není možné žádné spojení.
    Telfon je zapojen na automat a ten okamžitě ukončí hovor a doporučí email, na který však nikdo nereaguje.

Na stránkách bylo zboží označeno jako skladem a k dodání během par dnů, ale ve skutečnosti nebylo a naskladněno mělo být až v dalším měsíci.

Doposud zboží nedorazilo ani nepřišla zpráva o stavu objednávky.

• Je nejlevnější
    • Zboží nepřišlo
    • Obchod nekomunikuje

• Automatická komunikace je nesrozumitelná

Poté co eshop poslal informaci o tom, že zboží z objednávky je nedostupné, objednal jsem jinde. Zboží přesto dorazilo.

• Zboží, které bylo objednáno nakonec vlastně k dodání nebylo.
    • I zjištění, že zboží nebude dodáno trvalo dlouho.
    • Dosud Pipkin nevrátil peníze. Takže asi bezúročná půjčka. To v tom lepším případě.

Je to týden, ani jedna reakce obchodu, nedá se dovolat....

Neboli ochotný počkať na cezhraničnú platbu zo Skovenska aj napriek tomu, že som in poslal doklad o zrealizovaní okatby! Po zrušení objednávky zo strany obchodu očakávam vrátenie peňazí!

• 10 dní po objednávce a objednané zboží ještě nedorazilo.

• Objednala jsem na vanoce pro dceru dárek, místo objednávky byla v krabici nějaká stará knížka. Nikdo nereaguje, telefon neberou, peníze zpět neposlali. Takže jsem o 1000,- Kč lehčí a už je asi neuvidíme. Rozhodne NE

• nedodržuje termín dodání
    • nekomunikuje na telefonu

zboží odesláno až po druhé urgenci, kterou jsem zaslala na email, obchod nedoporučuji

dLOUHÁ DOBA DODEJE

Prý skladem, a několik dní nic, bez odezvy. Po emailu taky nic.

• Ceny
    • Obchod nekomunikuje
    • Nelze se dovolat, pouze automat
    • O objednávce nic nevím
    • Nejistota
    • Bohužel placeno předem...

Nespolehlivý obchod, nekomunikuje. Příště už ani náhodou.

• Špatné jednání.

Zboží zatím nedorazilo. Žádné informace z obchodu jestli zásilka byla odeslaná...

• Zboží jsem objednala před šesti dny a doposud nemám žádnou informaci o expedici mé objednávky!

29.10. jsem objednal zbozi, ktere bylo na sklade. Ale odeslali to az 14.11. s tim, ze "cekali na naskladneni". Komunikace obchodu na bodu mrazu.