Na stránkách obchodu bylo napsáno, že je kniha skladem a přesto mi stále nepřišla a ani avízo,že je na cestě.

2 knížky byly zaprášené a špinavé

• Obchod nekomunikoval

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• ceny
    • naprosto lživé termíny dodání
    • absence komunikace obchodu
    • nemáte šanci se dovolat, nikdo telefony nebere

Kdybych si před nákupem přečetl komentáře ostatních, tak bych raději nakoupil jinde. webovky dobre-knihy.cz jsou provozované stejným subjektem. Zboží objednáno 8. března, poslední (s inzerovaným dodáním do 4 dnů) došlo 11. dubna!

Dlouhé čekání, pozdní informace, že objednané zboží je nedostupné.

Určitě nikomu nedoporučuji !!!!!!

• nevím o nich
    • dorazilo jiné zboží, nikdo nebere mobil ani neodpovídá na e-maily

Nepřišlo objednané zboží, zakoupila jsem Tlapkovou patrolu pro vnuka k narozeninám, bohužel až po nich dorazilo špatné zboží, místo 5 pejsků, 2x Marshall a 2x Rubby.
    Což se může stát, ale obchod opakovaně nebere mobil, neodpovídá na e-maily. Není možné se lidsky domluvit na výměně a řešení, když není s kým a jak.

• Nízká cena
    • Dlouhá dodací doba
    • Nelze platit kartou, pouze převodem

• Dlouho trvalo, než se obchod ozval a pak mi napsali, že vlastně knihu nemají skladem...

• Ceny

neposlali záložku, za to katalóg tescomy (?)
    Jedna kniha trilógie prišla väčšia ako je zvyšok série, ktorý už mám doma (nepozrela som, či majú rozmery na stránkach, moja chyba) a druhá prišla s ružovým obalom namiesto oranžového, ktorý bol vyobrazený na stránke

• Zboží při vytváření objednávky skladem a potvrzení objednávky. Po chvíli mail se zrušením objednávky z důvodu že zboží není skladem.
  • nemůžu hodnotit...stále čekám na zboží

• Žádná, zklamání
    • Objednávka potvrzena, zboží nedošlo, telefon nefunguje, na email žádná odpověď.

Vyhněte se tomuto obchodu, jestli nechcete zažít zklamáná.

Bohužel nás velice zklamali

• nelze se dovolat, obchod nekomunikuje, objednané zboží ani žádné oznámení není ani po 12 dnech od objednání

Chyba je hlavně ve mne ze jsem prehlednul ze kalendář je ve slovenštině

Zboží bylo stornováno aniž by se dostalo do zásilkovny a důvod, který mi byl napsán je, že jsem si zásilku nevyzvedl. Do eshopu je velmi složité se dovolat, stále s vámi hovoří automat, který slibuje zpětné zavolání jež se nikdy neuskuteční.

Bohužel stále nic nemám.

Tovar nedorazil, telefony befunguji, objednavku rusim!!!

Po měsíci objednávku obchod stornoval.

Láhev objednána před týdnem.....nic se neděje.Na stránkach je: odesíláme do 3 dnů.....................