• Nekvalitný tovar.Objednala som si 4 piercingy do nosa a zo všetkých mi vypadali kamienky,za pár hodín ako som si ho dala.Len tak samé od seba.

Reakce obchodu Piercingate.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. U těchto piercingů se občas stane, že kamínek vypadne. Stává se tak ale při dlouhodobějším používání. Za problémy se Vám hluboce omlouváme. Ozvěte se nám na náš e-mail [email protected] a rádi Vaši reklamaci samozřejmě vyhovíme.

Děkujeme a ještě jednou přijměte naši hlubokou omluvu.

• přehlednost webových stránek
    • komunikace
    • ignorace
    • nedodržování lhůt

Produkty v tomto obchodě jsem si objednala, protože s předešlými třemi objednávkami jsem neměla žádný problém. S poslední objednávkou jsem se rozhodla, že nákup zruším a více se již nebudu zaobírat touto stránkou. Nejmenovaná paní mě za celý kolektiv Piercingatu urazila poté ignorovala a nakonec zboží neodeslala a tak jsem to po dlouhých ignorovaných dnech zrušila. Na to nemám čas a ani nervy.

Vážení paní/slečno,

piercing byl v době objednání nedostupný, na což jste v celku dosti viditelně upozorněna
    - v detailu produktu
    - v košíku před odesláním
    - v e-mailu potvrzujícím objednávku

Mrzí náš, že jste nám dala na základě Vaší tří-násobné nepozornosti negativní hodnocení. Nehledě na to, že jste nám 3.7.2014 v odpolednějších hodinách psal e-mail, jak to s objednávkou vypadá a bylo Vám odpovězeno hned druhý den!

Tým piercingate.cz/sk

• Rychlost.
    • Ceny.

• Špatná komunikace s prodejcem

• Málo tovaru na sklade :(

máte tam dobré veci

zatiaľ zle nedorazila mi objednávka

Odoprúčil by som

Máte tam dobré veci

• Zboží vypadá uplně jinak než na obrázku.

Reakce obchodu Piercingate.cz

bohužel vše vypadá jinak na monitoru a jinak ve skutečnosti. To je fakt, se kterým nic nenaděláme. Snažíme, aby fotografie byly co nejpřesnější. Bohužel i monitor od monitoru každá fotky vypadá trochu jinak. S tím bohužel nic neuděláme..

Tým Piercingate.cz/sk

Obchod jsem s vybrala, protože v něm je velký výběr a dobré ceny. Zboží jsem objednala a přišlo potvrzení o uskutečnění objednávky, tím to však skončilo. Po deseti dnech zboží nedorazilo ani mě nijak nekontaktovali, a to už jsem jim i sama psala dotaz, jak to s mou objednávkou vypadá. Dosus jsem se nedočkala odpovědi.

Reakce obchodu Piercingate.cz

náš e-shop je přímo napojen na skladovou evidenci, takže když jste vkládala zboží do košíku, tak bylo vidět, že je produkt skladem u dodavatele a že doručení bude trvat cca. 30 dnů. Stejně tak odhadovaný termín doručení objednávky vidíte přímo v košíku vedle tlačítka "Dokončit". Mrzí nás, že jste tyto dva údaje přehlédla a dala nám na základě dlouhé čekací lhůty, o které jste byla informována, akorát jste ji dvakrát neviděla!, negativní hodnocení.

Ohledně toho, že jsme Vás nekontaktovali, máte pravdu. Kolegyně onemocněla, takže jsme narychlo řešili primárně expedici objednávek. Na dotazy se dostalo až dnes. Odpověď už máte jistě na svém e-mailu.

• Přehlednost, rychlost.

Zboží jsem si nechala oveřit od profesionálního zlatníka (prodejce ), zda je zakoupené zboží opravdu to co kupuji ch. ocel, naznal že to s ocelí nemá nic společného. Nejdražší jsou prý ty kameny. Náušnice s bleskem NAU00658. Měl to být dárek k narozeninám.

Reakce obchodu Piercingate.cz

velice nás mrzí vzniklá situace. Šperky si necháváme testovat v ČR, aby odpovídali tomu, co uvádíme na webu. Vámi zakoupené náušnice jsou vyrobené z chirurgické oceli. Kromě části, která prochází dírkou v uchu (z důvodu, aby nedocházelo k alergickým reakcím), jsou celé náušnice opatřeny speciální ochranou vrstvou rhodia (odborně se tomu říká rhodiování). Šperk pak získává hezčí vzhled a hlavně má o mnoho zvýšenou odolnost proti přirozené oxidaci - černání (u chirurgické oceli se provádí hlavně kvůli vzhledu, u stříbra kvůli zmíněné oxidaci). Na zjištění této skutečnosti je zapotřebí speciální proces, který se provádí v laboratořích při testech. Ač profesionál, tak zlatník tuto skutečnost nemá možnost bez laboratorních testů zjistit.

Každopádně ať tak, či tak, máte možnost zakoupené zboží do 14 dnů bez udání důvodu vrátit.

• špatná komunikace se zákazníkem

• Ze zlatého piercingu se již po 4 dnech stal piercing velice škaredé stříbrné barvy!
    • Rozhodně nedoporučuji, již nikdy bych si zde nic neobjednala. Velice nekvalitní zboží!!

Reakce obchodu Piercingate.cz

o tom, že by naše zboží ztrácelo barvu po 4 dnech nic nevíme. Samozřejmě se může stát, že se jedná o vadný kus a může k tomuto dojít. V tom případě prosím využijte možnost reklamace. Zašlete nám vadný piercing zpět a my Vám jej vyměníme.

Omlouváme se za vzniklé komplikace, děkujeme za pochopení.

Tým piercingate.cz/sk

• nekvalitní zboží,kamínky mi vypadly za 3 dny!!!!

Reakce obchodu Piercingate.cz

Dobrý den, na naše zboží se vztahuje samozřejmě zakonná záruka, takže pokud s nimi je po tak krátké době problém, může se jednat o vadu materiálu a zboží bychom Vám vyreklamovali. Problematické piercingy nám tedy klidně vraťte na naši adresu a my Vám piercing vyměníme, či vrátíme peníze. Omlouváme se Vám za nepříjemnosti. Piercingate.cz/sk

• Velký výběr
    • dobré ceny
    • rychlá dodací lhůta
    • Kvalita zboží opravdu nic moc

Reakce obchodu Piercingate.cz

Dobrý den, můžete nám, prosím, dát zprávu, se kterým z Vámi objednaných piercingů máte problém? Výrobky jsou vyrobené z chirurgické oceli, takže by nemělo dojít k tak rychlému opotřebení. Na naše zboží se vztahuje samozřejmě zakonná záruka, takže pokud s nimi je po tak krátké době problém, může se jednat o vadu materiálu a zboží bychom Vám vyreklamovali. Problematické piercingy nám tedy klidně vraťte na naši adresu a my Vám piercing vyměníme, či vrátíme peníze. Omlouváme se Vám za nepříjemnosti. Piercingate.cz/sk

• Prodává nekvalitní výroby, které nevydrží a člověk nesmí výrobek pomalu ani používat aby ho nepoškodil...

Nízké ceny, ale nekvalitní výrobky

Reakce obchodu Piercingate.cz

Dobrý den, můžete nám, prosím, dát zprávu, se kterým z Vámi objednaných piercingů máte problém? Výrobky jsou vyrobené z chirurgické oceli, takže by nemělo dojít k tak rychlému opotřebení. Podmínky pro používání šperku, které dodáváme společně s objednávkou, zasíláme na základě informací od výrobce a to je všude stejné... Každopádně i na naše zboží se vztahuje záruka, takže pokud s nimi je po krátké době problém, může se jednat o vadu materiálu a zboží bychom Vám vyreklamovali. Problematické piercingy nám tedy klidně vraťte na naši adresu a my Vám piercing vyměníme, či vrátíme peníze. Omlouváme se Vám za nepříjemnosti. Piercingate.cz/sk

• špatná kvalita výrobků

Reakce obchodu Piercingate.cz

Dobrý den, u piercingu za 44 Kč se musí počítat, že kvalita bude jiná, než piercingů za 200-300 Kč. Ovšem pravdou je, že nemůže dojít k zčernání po pár týdnech. Pravděpodobně se bude jednat o špatnou várku od dodavatele. Piercingy nám tedy klidně vraťte na naši adresu a my Vám piercing vyměníme, či vrátíme peníze. Omlouváme se Vám za nepříjemnosti. Piercingate.cz/sk

• proto ze mi to prislo rozumi a levne
    • Jak je mozne ze sem jeste nedostala od vas zbozi.us nikdy si odvas nic nekoupit

Tohleto je opravdu stranka na nic clovek si obedna zbozi a us to je 10dnu a jeste mi stale nic nedorazilo.

Reakce obchodu Piercingate.cz

náš e-shop je přímo napojen na skladovou evidenci, takže když jste vkládala zboží do košíku, tak bylo vidět, že je produkt skladem u dodavatele a že doručení bude trvat cca. 30 dnů. Stejně tak odhadovaný termín doručení objednávky vidíte přímo v košíku vedle tlačítka "Dokončit". Mrzí nás, že jste tyto dva údaje přehlédla a dala nám na základě dlouhé čekací lhůty, o které jste byla informována akorát jste ji dvakrát neviděla!, negativní hodnocení.

• Rychlá dodací lhůta zboží
    • Nekvalitní zboží
    • Zboží ve skutečnosti vůbec neodpovídá zboží na obrázku
    • Neochota na zákaznické lince

Na webu široké spektrum zboží, ale v reálu zboží není vůnec kvalitní a komunikace s obchodem také není dobrá.

Reakce obchodu Piercingate.cz

ze dvou kousků co jste objednala byla chybička pouze u jednoho. Navíc po přijetí na reklamaci jsme zjistili, že piercing stačilo pouze dotáhnout (nebyl tedy křivě vyroben) a bylo na něm jakési smítko, které stačilo pouze nehtem odškrábnout, jinak byl piercing naprosto v pořádku. Zboží samozřejmě po cestě se může povolit, či být nějak zašpiněno, proto je potřeba jej po obdržení vyčistit a vydesinfikovat.

Komunikovali jsme s Vámi jak na e-mailu, tak na telefonu. Nejsme si tedy vědomi, že byste měla důvod být s naší komunikací nespokojená.

tým Piercingate.cz/sk

• výrobky na fotce vypadají trochu jinak než ve skutečnosti

Reakce obchodu Piercingate.cz

fotky nijak neupravujeme a prezentujeme je tak, jak jsou nafocené, či jak jsou nám poskytnuté. Že fotografie zkreslují stejně tak, jako že každý monitor zobrazí barvy jinak, je skutečnost, se kterou my nic bohužel neuděláme.

• špatná komunikace se zákazníkem
    • dlouhá dodávka
    • nabídka zboží, které nemá k dispozici

Ponecháme bez komentáře.:)

Reakce obchodu Piercingate.cz

o tom, že zboží nemáme skladem a že bude dlouhá doručovací doba jste informován na stránkách, při dokončení objednávky a ještě v potvrzovacím e-mailu. Bohužel to, že dodavatel mezi tím vyřadil produkt z nabídky, my neovlivníme. Každopádně o špatné komunikaci může být řeč pouze z Vaši strany. Na e-mail, že zboží není k dispozici, jsme se od Vás odpovědi nedočkali. Zajímavé tedy je, že na e-mail o stornu objednávky - z důvodu, že z Vaší strany nebyla komunikace žádná - jste zareagoval během pár hodin... Věříme tedy, že při případné příští objednávce bude větší obezřetnost.

tým Piercingate.cz/sk

neuvěřitelně dlouhá doručovací doba, na zboží jsem čekala měsíc, a to mají v potvrzujícím emailu napsáno, že budou kontaktovat v případě, kdy by zboží nebylo skladem. Než mi naušnice přišla, tak mi zarostla propíchnutá dírka. Super :(

Reakce obchodu Piercingate.cz

zákazníky opravdu kontaktujeme, pokud zboží není dostupné. Náš e-shop je přímo napojen na skladovou evidenci, takže když jste vkládala zboží do košíku, tak bylo vidět, že je produkt skladem u dodavatele a že doručení bude trvat cca. 30 dnů. Stejně tak odhadovaný termín doručení objednávky vidíte přímo v košíku vedle tlačítka "Dokončit". Mrzí nás, že jste tyto dva údaje přehlédla a dala nám na základě dlouhé čekací lhůty, o které jste byla informována, negativní hodnocení.

Tým Piercingate.cz/sk

• Piercingy(kuličky) z plastu hned po otevření zásilky a vyzkoušení,se rozpadly.Pravděpodobně jsou lepené.
    • Aby se člověk bál je vzít do jazyka,aby je nespolkl hned.
    • Navíc druhý piercing,který byl zdarma k objednávce na 500 kč,byl také z plastu a okamžitě se rozdrolil mezi prsty.

Reakce obchodu Piercingate.cz

zboží prodáváme pouze nové, neopravované. Pokud se Vám kuličky rozpadly, mohla to být vada materiálu - tu my samozřejmě neovlivníme - není v našich silách kontrolovat každý kus. Také mohlo dojít k prasknutí během doručování. Každopádně byl piercing poškozený, můžete nám napsat e-mail a my Vám piercing rádi vyreklamujeme.

tým Piercinate.cz/sk