• Rozpadlo se to dr.v ruce při aplikaci

Reakce obchodu Piercingate.cz

koukali jsme, že ve Vaší objednávce byl piercing s akrylovými kuličkami. U nich při prasknutí v drtivé většině případů dojde z důvodu velkého dotažení.

Může se samozřejmě jednat o vadný kousek a nemáme problém, pokud byste nám napsala na [email protected], Vám zboží vyreklamovat.

Jan Mejsnar

spokojena sem nebyla protože kulicka do oboci sa po 1 dni rozpadla a pircing do nosu tak po 3 dnoch mi vypad kaminek ciže za mna velka nespokojnost zbytocne vyhododene penize

Reakce obchodu Piercingate.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Samozřejmě se může narazit na vadný kus a máte nárok na reklamaci. Stačí nám napsat na e-mail [email protected] a rádi s Vámi reklamaci vyřešíme (v takto jasných případech nám stačí fotka a obratem posíláme nový kousek), takže byste to měla absolutně bez nákladů a nemusely by Vás trápit vyhozené peníze. :-)

Jan Mejsnar

• Recenze byla odstraněna z důvodu vulgárního obsahu.

• ziadna komunikacia ani spetna odpoved

Reakce obchodu Piercingate.cz

Vaše objednávka opravdu ještě nebyla odeslaná a to z důvodu, že jeden produkt z objednávky není skladem. O této skutečnosti jste byl při nákupu informován hned 3x!, mimo jiné tam byl také odhadovaný datum dodání, který ještě zdaleka nenastal, a bohužel nemůžeme za to, že jste tuto informaci třikrát přehlédl (na detailu produktu, v košíku před odesláním objednávky, v e-mailu s potvrzením objednávky). Pokud se Vám něco nezdálo, stačilo zavolat, nehledě na to, že my jsme Vám volali a bohužel bez úspěchu... Prosím tedy, ozvěte se nám, zda chcete objednávku rozdělit nebo za zboží, které není skladem, vybrat jiné, určitě najdeme společnou řeč.

Jan Mejsnar

Bohužel se vyskytly problém s mou objednávkou, kdy mi nebyl balíček doručen, ale byl zaslán zpátky. Toto nepřikládám jako vinu obchodu. Jejich komunikace ale úplná katastrofa. Žádné informace o tom, jak to s objednávkou bude, zda jí mají vůbec zpátky, nebo zda jí pošlou. Musela jsem tam sama volat, když mi paní řekla, že se ozve, až jim objednávka přijde, tak se vůbec neozvala. Opět jsem situaci musela řešit sama. Člověk by čekal, že s ním bude obchod komunikovat, i když se vyskytne problém, ale nic. Byla jsem z toho opravdu zklamaná.

Dobrý den, Lucie,

popravdě nám není úplně jasné, kde jsme nějak pochybili. Když si to shrneme:

31.10. přišla platba a zásilka byla odeslána
    Z důvodu "adresát neznámý" byla vrácena zpět.... na to konto jste nám volala, že v systému české pošty jste viděla, že se zásilka vrací a nechápala proč. Chtěla jste psát stížnost na poštu a chtěla zaslat zásilku znovu na stejnou adresu. Kolegyně na telefonu souhlasila, že jakmile přijde zpět, pošleme znovu (neměli jsme skladem zboží, abychom mohli poslat hned) a domluvila se s Vámi, že si ohlídáte, aby nedošlo znovu ke stejnému problému.

Zásilku jsme 6.11. v pondělí vyzvedli na poště

7.11. jste nám volala, že je zásilka zpět u nás na poště a kolegyně Vás informovala, že mezitím již má připraveno k opětovnému odeslání ještě ten den, což se také stalo. Zásilka Vám pak byla neúspěšně doručována 8.11. a pak ležela 2 dny na poště, načež jste ji vyzvedla 10.11.

Z naší strany tedy probíhalo vše okamžitě, dle dohody a komunikovali jsme s Vámi také normálně. Bohužel tedy opravdu nevíme, co jsme mohli udělat více, ba naopak jsme to byli my, kdo musel zaplatit to poštovné navíc. Takže za snahu navíc a zaplacení poštovného za Vás (či poštu, nevíme, kde vznikl problém, u nás bylo vše v pořádku) jsme byli odměněni negativní recenzí.

Jan Mejsnar

Objednala jsem si piercing a už my měl bit doručen je to 2 tydny od objednavky a stale nic

Reakce obchodu Piercingate.cz

hned druhý den po objednání jsme Vás kontaktovali ohledně doručení Vaší objednávky. Vzhledem tomu, že jste z druhého konce republiky, než je možnost osobního odběru, který jste si vybrala, tak jsme si chtěli ověřit, zda je opravdu osobní odběr tou volbou, kterou chcete, a pokud ano, tak jsme se chtěli domluvit na čase a datu předání. V opačném případně jsem potřebovali vědět, jakým způsobem chcete zboží doručit a jak za něj chcete zaplatit. Objednávka tedy stojí, bohužel, na Vaší nekomunikaci.

• Nedostal som darčekový balíček pri objednavke viac ako 3 0 €. Ďakujem

Reakce obchodu Piercingate.cz

děkujeme za Vaši recenzi. K objednávce jste si vybral dopravu zdarma, a tu jste také dostal. Mrzí nás tedy Vaše negativní hodnocení.

Pěkný den

Piercingate

• Chirurgicka ocel? Ani zdaleka!...
    • Náušnice? To je vtip? Došel mi jen 1 část z náušnice!

Dobrý den, Lenko,

děkujeme za Vaše hodnocení. Objednala jste si produkt https://www.piercingate.cz/nausnice-hvezdicky-nau00935, kde je kousek pod tlačítkem přidat do košíku červeným písmem napsáno, že se jedná o cenu za kus a nikoliv za pár a že puzeta není součástí balení. Informaci jste asi bohužel přehlédla, ale to my už neovlivníme.

Produkt máme od dodavatele, od kterého odebíráme již řadu let a nikdy nebyl problém, aby u zboží, kde deklaruje, že se jedná o chirurgickou ocel, tomu bylo jinak a ani v současné době při namátkových kontrolách jsme na pochybení nenarazili. Samozřejmě, pokud je nějaký problém, tak máte možnost zboží reklamovat, případně do 14 dnů vrátit bez udání důvodu, na což máte ze zákona nárok.

Hezký den

Jan Mejsnar

Dodaci lhuta 2 dny.. prislo mi to po tydnu a to jsem to mela PPL. Uz nikdy nebudu nakupovat tady

Reakce obchodu Piercingate.cz

objednávku jste učinila 14.3. v 18:32. My objednávku expedovali hned druhý den 15.3. Zásilku pak jeden den z námi nepochopitelného, ale hlavně neovlivnitelného důvodu, PPL jeden den pozdrželo a doručilo Vám 17.3. Vzhledem k pozdní hodině objednání jste doručení mohla očekávat 16.3., což se bohužel, ne naši vinou, nestalo a bylo doručeno 17.3. Tak či tak, ať počítáme, jak počítáme, od 14. do 17. to týden není (a od 15. už vůbec ne), jak píšete ve Vaší recenzi. Vychází nám to reálně na 2 dny.

Tým Piercingate

Objednala jsem s dva typy náušnic. Kytička mi hned první den vypadla a kroužek jsem musela kleštěmi přicvaknout, jinak by kulička nedržela. Takže jsem při přicvakávání druhé kuličku ztratila.

Reakce obchodu Piercingate.cz

bohužel, jako i v jiných odvětvích i zde se narazí na vadné kousky, o to spíše, že se jedná o drobné piercingy, které jsou při výrobě velice náchylné na spoustu okolností. Každopádně z naší strany není problém zboží reklamovat. Stačí nám pouze zaslat e-mail s fotkami a popisem problému a reklamaci obratem vyřizujeme. Není tedy potřeba nic posílat zpět a nestojí Vás to ani korunu. Napište nám na [email protected] a reklamaci Vám vyřídíme.

Tým Piercingate

• Nulová komunikace týkající se objednávky.
    • Extrémně dlouhá čekací doba.

Nespokojenost.
    Nedoporučuji.

Reakce obchodu Piercingate.cz

objednala jste zboží, které nebylo skladem, což jste viděla na webu. Jakmile jsme věděli bližší dostupnost, tak Vám kolegyně volala a domlouvala se s Vámi na delším dodání s čímž jste souhlasila. Nevíme tedy, co jsme mohli udělat více, posíláme e-maily, volali jsme ...

Tým Piercingate

• Obrazky produktu na stranke sa neztotoznuju s realnym

Skuste sami mizno vy budete spokojny

Dobrý den Marku,

fotky máme převzaté od dodavatelů. S tím my bohužel nic neuděláme. Jakoukoliv fotku prohlížíte v počítači, tak vždycky všude bude vypadat jinak, už jen kvůli rozdílnému zobrazování různých monitorů. Pokud nejste spokojen, máte ze zákona nárok na vrácení zboží a my bychom Vám vrátili peníze. Napište na [email protected] a určitě se dohodneme.

Tým Piercingate

• Ze nedorazil darcek vcase!

Reakce obchodu Piercingate.cz

doručovací společnosti mají nějaké termíny dodání. Ty uvádíme na webu. Pokud došlo ke zdržení zásilky, může za to přepravce a my s tím bohužel nic neuděláme.

Vaši objednávku jsme expedovali hned druhý den obratem, tedy 14.8.2016. Více jsme pro to udělat nemohli z naší strany, bohužel. Je potřeba dárky objednávat v dostatečném předstihu a ne na poslední chvíli.

Hezký den

Tým Piercingate

Piercing na obrázku má jinou barvu než ve skutečnosti. Do fialové má hodně daleko. Kdybych na dárek nespěchala, vratila bych ho.

Zdravíme Martino,

bohužel -> barvy na obrázky a ve skutečnosti se liší a vždycky lišit budou. Záleží na kvalitě monitoru, kalibraci barev a mnoho dalšího a i tak bude na každém monitoru barva vypadat jinak. Samozřejmě se vždy snažíme vyhovět, takže pokud nejste spokojená, uděláme pro nápravu maximum. Napište nám, nebo klidně i obdarovaná osoba a zboží rádi vyměníme za něco, co bude více odpovídat vašim představám a bude vás těšit. Stačí k e-mailu napsat číslo objednávky, a že se jedná o záležitost řešenou zde a už budeme vědět a na zbytku se dohodneme po e-mailu.

Tým Piercingate

Tycinka byla praskla nedala se do ni ani pricvaknout vrchni dil...

Reakce obchodu Piercingate.cz

pokud byla tyčinka prasklá, mohla jste nám ji poslat na reklamaci. Každopádně si ani nejsme vědomi, o jakou se jedná objednávku. Pokud máte nějaký problém, ozvete se na náš e-mail a rádi s Vámi problém vyřešíme. Děkujeme

• U piercingů není uvedo, že
    • Se s nimi nesmí na slunce,
    • Do vody,
    • Atd..

Protože mají velký výběr, ale pouze jestli chcete piercing pouze na nošení a před jakoukoliv aktivitou - dokonce i sprchováním vytahovat, tak je to přesně pro vás.
    Mám doma i levnější a můžu s ním dělat cokoliv..

• obchod neupozornil, že objednané zboží v podstatě nelze použít a je potřeba odborné pomoci k nasazení náušnic do takové podoby, jak je na stránkách.

Reakce obchodu Piercingate.cz

nevíme, k jakému účelu jste si Kruh s kuličkou PKR00001 koupila. Pokud si chcete kruh dát například do ucha a již tam máte dírku od náušnic, není potřeba odborné pomoci. Jednoduše vycvaknete kuličku, kruh prostrčíte uchem a kuličku zpět nacvaknete. Pokud chcete piercing na jiné místo, je samozřejmě potřeba si nechat místo odborně píchnout - což je základní myšlenka piercingu. Ať tak či tak, zboží můžete vrátit a my Vám vrátíme peníze.

• přehlednost
    • Doručovací doba 3 dny, zatím 10 dnů a zboží nikde

Zboží mi po 10 ti dnech nedorazilo, na emaily nikdo nereaguje.

Dobrý den Kláro,

objednávky, které nám dorazí do 14 hodin většinou expedujeme tentýž den. Ve Vašem případně k tomu skutečně nedošlo, protože jste si objednala zboží, které není skladem. O této skutečnosti jste informována v detailu produktu a v košíku. Dokonce jsme na web přidali funkci, když vložíte zboží do košíku, které nemáme skladem, vyskočí na Vás upozornění o této skutečnosti, které musíte potvrdit stisknutím tlačítka "Ok". Není nám tedy jasné, jak jste tuto skutečnost mohla přehlédnout a na základě toho nám dát negativní hodnocení. Více pro to opravdu bohužel udělat nemůžeme. :-(

Tým Piercingate.cz

• Jako jeden z mála nedává ke všem objednávkám dárek.Je to podmíněno cenou objednavky.

Komunikace o průběhu obědnávky nulová.

Dobrý den Kristýno,

zákazník je informován o kompletním průběhu objednávky prostřednictvím e-mailu. Posíláme potvrzení objednávky, e-mail s informací o expedici a nově nyní posíláme informace se sledovacím číslem zásilky. Komunikace tedy rozhodně z naší strany není nulová, naopak. Je možné, že Vám e-maily spadly do SPAMu.

Dárky skutečně dáváme dle hodnoty objednávky, až od určité částky. Preferujeme nižší ceny, než zákazníka zahalit hromadou dárků. Většině zákazníků toto vyhovuje.

Na základě těchto skutečností nás upřímně mrzí, že jste nám dala negativní hodnocení, neboť si myslíme, že není fakticky opodstatněné.

Tým Piercingate.cz

• Nejsem spokojena jelikoz jsem objednala zbozi a vubec nedorazilo

Reakce obchodu Piercingate.cz

Vážená paní, Vaše objednávka opravdu ještě nebyla odeslaná a to z důvodu, že zboží není skladem. Nicméně o této skutečnosti jste byla při nákupu informována hned 3x!, mimo jiné tam byl také odhadovaný datum dodání, který ještě zdaleka nenastal, a bohužel nemůžeme za to, že jste ji třikrát přehlédla (na detailu produktu, v košíku před odesláním objednávky, v e-mailu s potvrzením objednávky). Pokud vím, že mi zrak ne úplně dobře slouží, nebo nejsem tolik pozorný, nejprve zavolám na infolinku, co se děje a proč jsem zboží nedostal. Bohužel, očividně ne každý tento lidský, přirozený, inteligentní a logický postup dodržuje... Prosím tedy, ozvěte se nám, jak chcete s objednávkou naložit, až bude zboží naskladněno.

Tým Piercingate.cz/sk