• po 6 dnoch nemám stále balik, neviem aky je stav

Reakce obchodu Piercingate.cz

situace nás moc mrzí. Bohužel problém je na straně zásilkovny - na libereckém depu je zaseknutých tisíce zásilek kvůli problému na jejich straně. Budeme Vás informovat e-mailem během dneška, jak je potřeba dále postupovat.

S přátelským pozdravem, Jan Mejsnar

pořídila jsem si u Piercingate.cz činku do ucha - had PNC00117 - tyčinka v uchu byla v pořádku, ale had samotný není z chirurgické oceli. Ucho (helix, kde mám vpich) mi zahnisalo na základě odštěpku z dané náušnice. Byla jsem zprvu nadšená vzezřením náušnice i cenou, ale velmi jsem se zklamala. Tento produkt opravdu nedoporučuji kupovat. Raději si za kvalitu připlatím a vyhnu se tím komplikacím, jež byly velmi nepříjemné a i hodně bolestivé.

Reakce obchodu Piercingate.cz

velice nás mrzí zdravotní komplikace, které jste s piercingem měla. Popis materiálu máme v popisku produktu, kde uvádíme, že had je z bižuterie. I tak Vám nabízíme možnost, že Vám za piercing vrátíme peníze. Napište nám na [email protected] a domluvíme se.

Děkujeme

S přátelským pozdravem, Jan Mejsnar

Dostala jsem vadný kus, nikdo na email nereaguje.

Reakce obchodu Piercingate.cz

Váš e-mail ohledně reklamace jsme obdrželi ve čtvrtek odpoledne, kolegyně jej na mě předala, ale já byl teď pár dnů mimo kancelář. Zrovna se to sešlo. Moc se omlouváme za pár-denní mlčení. Již s Vámi na e-mailu komunikujeme.

S pozdravem, Jan Mejsnar

Jeden piercing přišel zlomený a druhý se nedá nosit kvůli ostrým hranám, které rozedřou povrch jazyka.

Reakce obchodu Piercingate.cz

velice nás mrzí, že byl problém s doručením piercingu. Od nás určitě odcházel v pořádku a pravděpodobně se zničil při přepravě. Nicméně stačí nám napsat na [email protected], poslat fotku a v těchto případech vždy "reklamaci" vyhovíme a posíláme nový kousek. Mrzí nás, že jste tak neučinila a hned nás nedoporučujete za věc, kterou jsme nezpůsobili a ani neměli možnost ji napravit.

S přátelským pozdravem, Jan Mejsnar

Hned třetí den po nošení piercing prostě mi vypadly už dva kamínky a jako vypadá to potom bez toho příšerně v tom nose takže jsem krajně nespokojená že, ty kamínky z toho vypadávají a nejsou přilepený a je to špatná kvalita a jsem nespokojená totálně zbytečně vyhozené peníze.! Petra Esther

Reakce obchodu Piercingate.cz

to nás velice mrzí. Piercingů prodáme opravdu hodně a bohužel u nějakého kousku výrobní vadu neovlivníme. Ochotně ale zboží vyreklamujeme. Pošlete nám tedy na [email protected] fotku zničeného piercingu a zda chcete vrátit peníze, nebo poslat nový a rádi to s Vámi vyřešíme.

S přátelským pozdravem, Jan Mejsnar

přišlo mi 6 emailů s žádostí o hodnocení zboží.

Reakce obchodu Piercingate.cz

mrzí nás obtěžující e-maily s hodnocením, nicméně si myslím, že 6 e-mailů není možných. 2 e-maily Vám pošlou třetí strany (jednou z nich je Heureka) a my žádný e-mail neposíláme. Pokud to tak bylo, tak muselo dojít k nějaké chybě u třetí strany, která nás mrzí a kterou ani neovlivníme. Věřím, že jinak objednávka byla v pořádku.

S přátelským pozdravem, Jan Mejsnar

• Prišlo mi to poškodené, zásielku som vrátila obchodu no ešte som nedostala e-mail že čo ďalej ..

Reakce obchodu Piercingate.cz

mrzí nás, že došlo k poničení šperku během přepravy, s tím ale my bohužel nic neuděláme. Kolegyně Vám na Váš e-mail obratem psala, že Vám pošleme nový kousek, ale že není skladem. Na to jste psala, že balíček posílat zpět, ten nám zatím nepřišel. Nicméně se nebojte, předal jsem kolegyni, ať ověří kde je, o své peníze určitě nepřijdete a vyřešíme reklamaci k Vaší spokojenosti.

S přátelským pozdravem, Jan Mejsnar

• Neklalitny smejd po par hodinach sa rozpadol

Reakce obchodu Piercingate.cz

Dobrý den, velice nás mrzí, pokud jste měla smůlu a narazila jste na nekvalitní kousek. Mohlo dojít k nějaké vadě při výrobě. Napište nám na [email protected] a rádi Vám vyjdeme vstříc s reklamací.

S přátelským pozdravem, Jan Mejsnar

• Z 3parov som vratila 2 pary a komunikacia z obchodom je velmi tazka. Cakam ma odpoved a na vratenie penazi

Tesila som sa na nausnicky,1par som si nechala,to boli nausnicky presne podla obrazku,ale 2 pary nevyzerali ako na obrazki,dovolim si povedat,ze boli uplne ine ake som si objednala. Dalsia vec je komunikacia obchodu,ktora je podla mna na bode mrazu. Tolko k tomu,pekny den

Doteraz mo Objednavka neprišla a už si ju ani neprosím.chcem ju zrušiť.

Reakce obchodu Piercingate.cz

ve Vaší objednávce je zboží, které není skladem. Tuto informaci jste před objednáním na webu viděla nejméně 3x. Následující den po objednání jsme Vám ještě posílali e-mail, že máte v objednávce zboží, co není skladem. Mrzí nás tedy Vaše negativní hodnocení. Je ale neoprávněné. Pokud nedokážete přijmout informaci, kterou od nás máte na očích 4x nevíme, co pro to více udělat. Snad můžeme jen doporučit více si všímat informací, co máte několikrát na očích.

S přátelským pozdravem, Jan Mejsnar

Objednávka dorazila déle jak po měsíci...

Dobrý den, paní Ivano,

mrzí mě, že náš obchod nedoporučujete. Že není zboží z objednávky skladem jste si s kolegyní psala. Naposledy 25.11., že zboží bude v pátek a pak odešleme a tomu tak bylo. Ano, uznávám, 2x jste se musela ozvat my, nějak jsme to ve vánočním shonu nezvládli Vás informovat my první, to je určitě věc, kterou musíme zlepšit.

Snad bylo jinak vše v pořádku. Děkujeme

• Nedostupnosť tovaru
    • Cena dopravy
    • Kuriér

Po odoslaní objednávky mi bol zaslaný e-mail, že to že , ktorý som si objednala nemajú skladom. Na e-shope bol ale označený skladom.
    Cena dopravy je drahá nakoľko ide iba o piercing o nulovej hmotnosti. Bolo by asi lepšie ak by sa objednávka odosielala poštou a nie kuriérom

Reakce obchodu Piercingate.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel nevím, kde jste vzala informace o skladovosti. Na webu máte informace, jestli zboží je skladem, nebo ne. Pokud je skladem málo kusů, tak ta informace na webu je také. Je potřeba na to koukat až po výběru konkrétní varianty, jestli jste se nepřehlédla.

S cenou dopravy bohužel nic neuděláme. Na Slovensku doručujeme slovenskou poštou a jakou cenu nám účtují, tolik účtujeme my. Na poštovném nic nevyděláváme.

NIC SOMSI NEOBJEDNAL

Reakce obchodu Piercingate.cz

již jsme i po e-mailu s Vámi řešili, že do objednávky Váš e-mail zadává Vaše přítelkyně a s tím mi nemůžeme nic neudělat. Musíte si to s ní srovnat Vy. Držíme palce

• Nekvalitný, tovar náušnice sa mi po 2 dňoch rozpadli, už sú v koši

Reakce obchodu Piercingate.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že jste dostal nekvalitní kousek. Vámi objednaný piercing bohužel dost trpí na "přetažení", takže mohlo dojít k poškození. Samozřejmě se mohlo jednat o nekvalitní kousek. Škoda, že jste nenapsal, určitě bychom Vám s reklamací vyšli vstříc. Když tak napište na [email protected] a situaci spolu dořešíme.

Děkujeme

S přátelským pozdravem

Jan Mejsnar

• Piercing na obrázku sa vôbec nepodobal na to čo mi prišlo. Objednala som si dva, jeden z nich bol úplne maličký s krátkou tyčkou.

Reakce obchodu Piercingate.cz

mrzí nás, že nebylo vše v pořádku. Každopádně určitě není problém se domluvit na výměně, či vrácení. Napište nám na [email protected] a rádi se s Vámi domluvíme.

Děkujeme, s pozdravem

Jan Mejsnar

• Katastrofalní kvalita produktu.koupit to za 10kč na wish vyšlo by to na stejně

Reakce obchodu Piercingate.cz

můžete nám napsat na [email protected], co bylo přesně špatně na objednaném zboží? V objednávce máte samé drobné piercingy do nosu. Tam někdy ta kvalita je horší, protože jsou piercingy opravdu miniaturní a ani všechny nejdou do prodeje. Je možné, že jsme nějaký méně kvalitní přehlédli.

Určitě se nám ozvěte, rádi s Vámi tuto situaci vyřešíme. Vyměním za jiný kousek, nebo vrátíme peníze.

Jan Mejsnar

• Zboží sice dorazilo v krátké době, ale produkt se neshoduje s obrázkem v nabídce.

Reakce obchodu Piercingate.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že piercing nedopovídá Vašim představám. To se samozřejmě může stát, protože porovnání obrázku s realitou ovlivňuje spousty faktorů (od fotoaparátu, jeho nastavení při focení, až po kvalitu a nastavení monitoru). V takovým případech je samozřejmostí, že nám můžete napsat a piercing vyměníme, nebo za něj vrátíme peníze. Napište nám tedy na [email protected] a situaci s Vámi rádi vyřešíme.

Jan Mejsnar

Dobry den ...chcel by som sa opytat ako je na tom moja obkednavka z pred dvoch tyzdnov ???
    Mam cakat na odosanie alebo bola odoslana a stratila sa ?

Zdravíme,

ve Vaší objednávce je zboží, které není skladem, takže odesláno nebylo. Tahle informace je vidět několikrát na webu (detail produktu, než se přidá zboží do košíku; pak při vložení do košíku znovu, pak při dokončení objednávky; pak po odeslání objednávky).

Napište nám tedy na [email protected], zda chcete čekat, či nikoliv. Případně je možnost vyměnit za jiný kousek, který je skladem a objednávka bude odeslána obratem. Transakční e-maily nám normálně odchází, takže zákazníka vždy informujeme o odeslání e-mailem.

S pozdravem,

• Dlha doba cakania

Zdravíme Kristýno,

dlouhá doba čekání je pouze v případě, že zboží není skladem. Tahle informace je vidět několikrát na webu (detail produktu, než se přidá zboží do košíku; pak při vložení do košíku znovu, pak při dokončení objednávky; pak po odeslání objednávky). Asi jsi bohužel na všech místech přehlédla, což nás velice mrzí :-( Pokud by byl skladem, odesíláme obratem.

S pozdravem,

Jan Mejsnar

Objednávku som zrušila na základe dlhého čakania. Na stránke uvádzajú, že v pripade že je tovar skladom zvyknú vybaviť objednávku do jedného dňa od prijatia, ak tovar nieje skladom že informujú kupujúceho. V mojom prípade sa tak nestalo. Dlho som čakala, až som objednávku zrušila

Dobrý den, Soňo,

informovali jsme Vás, že zboží není skladem a doba dodání je více jak měsíc. Informaci jste tedy asi musela pravděpodobně přehlédnout.

S přátelským pozdravem