• Nekomunikuje, když jsem chtěl platbu při vyzvednutí, zrušil raději moji objednávku. Je to blb.

Rychlost, spolehlivost, dobrá cena, přehlednost, dobrá komunikace

• Nabízí zboží které nemá a ani o tom nejsou schopni napsat na email nebo zavolat po 4 dnech člověk zavolá a dozví se že věci z objednávky nemají za mě Fuck!

Rozhodně nedoporučuji tento obchod

• Objednávka nedorazila. Na urgenci emailem nikdo nereaguje!

Těžko říct jestli ten e-shop ještě vubec existuje. Ještě že jsem neplatil předem : D

Neaktuální nabídka eschopu. Teprve po pár dnech po mém zavolání jsem se dozvěděl, že zboží není na skladě a už nebude.

• Na eshopu neodpovídají ceny s realitou.

Byla mi zrušena objednávka ze strany prodávajícího z důvodu chybných cen na eshopu. Až po týdnu mi byla vrácena platba. Doufám, že si to dají co nejdříve do pořádku.

• rozvoz zdarma (Brno)
    • milý přístup pana majitele
    • dobré ceny

• obchod ma vyborne ceny, osobni pristup, rozvoz az do domu, mile jednani, doporucuji vsemi deseti!
    • zadna neni

• rychlé jednání
    • příjemný majitel
    • rozvoz zdarma
    • žádná

• Rozvoz po Brně zdarma
    • Bezproblémová domluva rozvozu
    • Příznivé ceny

• vstřícnost,výborná domluva s panem Tesařem o dodání zboží.
    • Do 30 kg doprava zdarma nad 30 kg vám objednávku radši stornují jelikož se nejsou schopni domluvit s dopravcem na ceně...a nechce se jim trošku odpustit si ze svého zisku:-(

Je to jen pro Brno a okolí .....ostatní mají smůlu

Jsem s obchodem spokojená.

• Rozvoz
    • Ceny
    • Špatná komunikace
    • Nedodání zboží

Pokud si chcete objednat granule, protože už vám doma pomalu dochází a navíc se vám líbí i rozvoz v ceně, tak tuto firmu nedoporučuji. Po týdnu, kdy došel pouze e-mail o přijetí jsem se dotázala na stav objednávky. Bylo mi sděleno, že čekají až budou moci spojit můj rozvoz s nějakým dalším a pokud krmivo potřebuji dřív mám si ho objednat jinde.

• doprava/rozvoz zboží po Brně
    • dobré ceny
    • není

Rychlé dodání zboží. Velmi milá komunikace.

Vstřícnost-laskavost-výborná domluva a komunikace!!! Děkuji!

• Zboží vždy rychle podle objednávky dovezou (rozvoz Brno) dle telefonické domluvy, nikdy nevyvstal problém. Chválím a mohu jen doporučit!

• cena zboží
    • obchodník nekomunikuje. zboží jsem na výzvu ihned uhradila a pak čekala a čekala.... po 4 dnech jsem zavolala a dozvěděla se, že moje zboží nedorazí, protože obchod jej vůbec nemá. Také se stěhovali a dle slov majitele "měli ve všem hrozný bordel"....

neuvěřitelně slabá komunikace ze strany obchodníka
    nabízí zboží, které je nedostupné, ale píše, že jej má skladem
    z důvodu stěhování nemá přehled o objednávkách

• Bezvadná komunikace - domluva, ochota.
    • Rozvoz zboží což je pro mě velice podstatné, jelikož objednávám větší množství podestýlky.

Jak už poněkolikáté se opakuji, velice ráda dám tomuto obchůdku vždy po nákupu nové hodnocení, fajn komunikace, domluva - ochota, za sebe mohu jen a jen doporučit!!!