• Jednoduchost objednání zboží.
    • Rychlost doručení.
    • Bezvadná komunikace s doručitelem zboží.
    • U obchodu žádné slabiny nevidím!
    • Možná na stránkách víc zobrazení nabídky.

Obchod všem plně doporučuji.Je to kvalitní,seriozní obchod,kde co si objednám,to dostanu.A ochota a domluva s dopravcem je k nezaplacení!Já jsem s tímhle obchodem plně spokojen a už u něho zůstanu!

• Doprava po Brně v ceně
    • Vstřícnost

Objednáno, domluceno doručení a doručeno - nemám, co bych vytknul. Příště zde nakoupím znovu.

• rychlost dodání, cena
    • chybí obrázky u většiny nabízeného zboží

nákup již ověřeného zboží, výběr ostatního je nepřehledný - chybí obrázky a těžko se hledá, co koupit

• Rozumné ceny a především ROZVOZ

Nakupuji poněkolikáté a musím obchůdek moc pochválit,výborná komunikace a domluva a především ochota!!!
    Moc děkuji a musím napsat že některým prodejcům můžete být opravdu vzorem!!!

• Dobré ceny a možnost osobního odběru v Brně.

Nakupovala jsem v tomto obchodě již několikrát a vždy byla velice spokojena jak s komunikací, tak i s produkty a cenami produktů. Nicméně poslední objednávka, kdy jsem objednávala zboží před Vánoci 21.12. stále nikde. Pan Tesař mi v den objednávky volal, že nestihne zboží dodat, což jsem samozřejmě brala v potaz vzhledem k Vánocům. Nicméně sliboval mi, že mezi svátky ho určitě doveze. Dnes máme 5.1.kdy už proběhlo několik pracovních dní a zboží, ani žádné informace o něm nemám. Takže objednávám jinde.

Velice ochotný, vždy domluva na jedničku, obrovská spokojenost.

Objednal jsem si zboží ZVERILIT na eshopu. Po relativně dlouhé odezvě bylo zboží "připraveno",ale po příjezdu na pobočku paní o objednávce nic nevěděla. Byl jsem tedy nucen zboží koupit přímo v kamenném obchodě, ovšem za mnohem vyšší cenu. Každopádně v tomto obchodě už nakupovat nebudu.

• rozvoz v Brně

• zboží mi dovezou domů po domluvě v den který mi vyhovuje
    • o žádném nevím

vřele doporučuiji

• Naprostou slušnost
    • vstřícnost
    • poctivost

• Seriozní jednání.
    • Rozmanitost zboží.
    • Ochota a vstřícnost dovozce zboží.
    • Žádné slabiny nevidím.

Seriozní obchod,rozmanitost nabídky zboží a možnost dohodnout se na termínu dovozu zboží.

• Rozvoz po Brnu zdarma nad 500kč.
    • Žádné

Pohoda jen to co jsem objednal výrobce již neměl na skladě teda z části.Přešel na jinší řadu výrobků..Nabídnuto jiné řešení ze strany obchodu.Obchod za to nemohl.Takže palec nahoru za mně za 1.

• Nemusim se tahat s velkym balenim granuli z obchodu.Prijemna komunikace a moc si cenim toho ze mi pan granule odnesl pomalu az k bytu
    • Zadne

VELICE DOPORUCUJI JAK CENOVE TAK I OCHOTOU

• nákup z domova
    • nevím o žádných

velmi dobrý, doporučuji

• Velice příjemný a vstřícný pan prodavač :)

Obchod byl na pár dní zavřený, proto mi pán ochotně nabídl, že mi objednávku doveze až domů, aby se ke mně dostala co nejdříve. Velká spokojenost s komunikací obchodu.

• osobní přístup

• Ma slabé ohladom posielania do SR objednávky z kurierom.

• 1.Příjemné jednání při osobní domluvě na hodině a dni doručení 2.Líbily se mi stránky obchodu
    • žádné jsem nezpozorovala

Vše od počátku až do konce v naprostém pořádku a pohodě. - Zboží mi bylo doručeno až do bytu, bezplatně! Jako invalidní si nemohu víc přát ,jen více takových prodejců. Děkuji a doporučuji Hrazdírová Marta

• Dobrá domluva a vstricnost
    • Zatím nevim