• Příznivá cena

Doporučeníhodný prodejce.

• Slušná cena, špatná komunikace, po týdnu stálé čekám na zboží na skladě!!!
    • Zboži objednano 15.5.zatim nedorazilo už nikdy nic

Zboží objednáno dle katalogu 29.3. a hned zaplaceno. Odesláno až 3.5. s fakturou, kde jsou 3ks, ale dodány pouze 2rostlinky. Peníze ještě do 9.5. nevráceny.

• Katastrofální obchod, ani po 11 dnech nemám dodané zboží. Nejdříve vám lžou a slibují doručení a pak se vám ani neozvou. VŮBEC NEKOMUNIKUJÍ. Doporučuji objednávat v jiném obchodě, např. AVRecord jezírka anebo jezírka Banat.
    • Obchod by měli zrušit, akorát budete naštvaní z jejich jednání.

NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Nedoporučil bych ani svému nepříteli.
    Po tel.domluvě s pí Palenikovou o okamžitém odeslání po připsání platby na účet , zboží odesláno až s týdenním prodlením . Po mnohočetném kontaktování samé výmluvy,omluvy a plané ujišťování.
    Nakonec zásilka zozdělená na dvě z důvodu neúplnosti , údajně odeslány den po sobě obě dvě. Po mém dlouhém a neúspěšném dohledávání zásilky u přepravce ( bez č.zásilky) a opětovném kontaktování pí.pálenikové mi přišlo toto:

“Dobrý den omlouvám se za ten zbytek vám vrátím peníze nebo pošlu jinou hrubost měla jsem za to že skladníci to odeslali ale ta PPI 30 není ani teď nebude skladem napište mi jestli poslat jinou hrubost nebo peníze děkuji za pochopení Palenikova"

Chtěl jsem vrátit peníze , bohužel zatím nepřišli.

Zboží mi ani po odeslání 23.2. do dnes 2.3. nedošlo, nevím kde je vina tak nesoudím.

• Nic nepřišlo ,firma nekomunikuje.

Objednavku jsem provedl koncem prosince, bazénový ohřívač stál v tu dobu 4200,-kč, začátkem ledna přisla od paní zpráva,že mají inventuru a od té doby se tři týdny nic nedělo. Volal jsem tam několikrát, nikdo nebyl schopný zvednout telefon ani se ozvat přes email. Po necelém měsíci jsem objednávku při nečinnosti přes email zrušil, objednávka zrušena, nikdo ale nic nenapsal. Současná cena ohřívače v eshopu je 5328,-kč. Za mě tento obchod nedoporučuji.

• Všechno špatně
    • Neseriozní jednání
    • Nedá se s nima nijak domluvit
    • Nezvedají telefon
    • Neodepisují na emaily
    • Bioakvacit uřezaný jak od ožraly
    • Přišla mi jen část zboží

Tento obchod výrazně nedoporučuji!!! Domluva s nima je jak s neandrtálcema. Nezvedaji telefon, neodepisují na zprávy a ani na emaily. Na zboží (bioakvacity) jsem čekal dva týdny. Po prvním týdnu od objednání mi přišla asi tak 1/10 zboží, no a když jsem se snažil dopátrat kde je zbytek, tak mi nebrali telefon a neodpovídali. Pak jsem se tedy slavnostně dovolal a paní Páleníková byla celá vysmátá, že se spletli a nevšimli si co vlasntě chci.. dobře může se stát, ale pak další týden ticho po pěšině. Když mi tedy dnes dorazil ten vysněný zbytek, tak jsem myslel, že omdlím. Molitan měl být nařezán na určité rozměry, místo toho mi však přišel celý kus a poraď si.. přitom na internetu píšou, že to nařežou.. tento obchod UŽ NIKDY VÍCE. Paní Páleníková by se měla naučit slušnému chování! Pokud bychom každý dělali svou práci, tak jak jí dělá ona, tak bychom nikam nedošli. PROSTĚ HNUS!!

• naspolehlivost a nekomunikují

• Nevidím jedinou výhodu tohoto shopu.

Těžce mínusový obchod. Pro mne top pozice na blacklistu.

• inzerované nejnižší ceny

Inzerovaní zboží na stránkých obchodu je skladem. po objednání zboží automat odeslal, že objednávka je potvrzena. Po 7-mi dnech jsem se telefonicky spojil s obchodem, kde mi bylo řečeno, že momentálně zboží není skladem ( stále inzerují, že mají skladem ) a budu informován kdy zboží bude. Po delších 7-mi dnech jsem se musel opět telefonicky spojit s obchodem - stále nemáme, určitě zavoláme, dalších 7 dní stále to stejné, od té doby nic.
    Nulová komunikace ze strany obchodu.

• Velká nespokojenost

Nákup na tomto eshopu doporučuji.

• Rychlost,kvalitu a dobrou cenu.

• velký výběr,poradí když potřebuji
    • o žádných nevím

• přehledná nabídka, rychlost, ochota
    • nevím o nich

jsem velmi spokojená a doporučuji

• V eshopu má zboží skladem, ale ve skutečnosti ho nemá. Proto jsem čekal na dodání skoro 14 dní. Strašné.

Jestliže vám nevadí, kdy zboží dorazí, klidně nakupujte. Super.

• Seriózní jednání a okamžité odpovědi i produkr rychle dodán
    • Rychlost a ochota.Doporucuji