Zboží ještě nedorazilo, obchod nedal zprávu o stavu objednávky

Ke dni 15.11.2023 zboží nedoručeno,objednáno 5.11.2023.

• Doba dodání

Zboží jsem objednala na konci července, teprve před týdnem, kdy ode mě obchod měl email a několik zmeškaných hovorů - neberou telefon - mi byla poslána SMS, že zboží (průchodka) nemají (i když je uvedeno skladem), že mají krátkou verzi. Řekla jsem tedy, že můžou zaslat tu krátkou. Na konci týdne jsem stále neměla žádné informace o odeslání. Po další urgenci, mi paní napsala omluvu a že zpět posílá i peníze jako kompenzaci. Nepřišly ani peníze, ani průchodka. Včera jsem napsala, ať vrátí peníze a průchodku si nechají. Najednou peníze šlo vrátit obratem.
    Pokud už se stane, že zboží není, předpokládám včasnou informaci, ne že budu obchod nahánět a za měsíc stále nemít nic. Tento obchod rozhodně nedoporučuji.

• 3 dny jsem telefonoval a nahaněl objednané zboží - uvedené “Skladem”
    • Bylo mi řečeno ze mi zavolaji s info o objednávce , přišel pouze mail z několik hodin ze zboží nemají

Děs a hrůza- nikdy už

Poprvé doručení tímto obchodem a spokojenost.

Byla to 1.objednávka s tímto obchodem, ačkoli inzerovali, že je zboží skladem, nakonec ho neměli. kladem je, že mi to hned oznámili. Slibovali nápravu a do dnešního dne nic.

• dlouhá dodací doba druhý týden a zboží není

vše ok

Zboží bylo v pořádku, granule sice byly v pytli, ne v dóze - nevadí.
    Pontec PondoAir ovšem funguje výborně. Kladně hodnotím i tel.kontakt s prodejnou - ochota poradit.

• Zatim zboží nedorazilo a nikdo se neozval
  • Bylo mi prodejcem sděleno , že mnou zaslané
    peníze dostanu zpět . Trvá to už 3 dny a nic se nestalo. Mám obavy, že prodejci ve vašem obchodě nejsou všichni zrovna na úrovni.

• Ze 4 klecí pro hlodavce uvedené "skladem", neměli skladem ani jednu. Objednávají u dodavatele až po vaší objednávce, takže se to projeví na délce dodací lhůty.

Na e shopu ke vše skladem za týden přijde meil že to bohužel nemají skladem.

• Velice příjemná domluva-pro zboží jsem si nemohla osobně přijet a paní mi ho bez jakýchkoliv námitek poslala na adresu.
    • Nadstandardní komunikace

• naprosto otřesný a neseriozní obchod!!!

naprosto otřesný a neseriozní obchod kde si zákazníků vůbec neváží, ten nejhorší jaký jsem poznala!!! Po třech dnech od objednávky kdy se nic nedělo jsem musela zjišťovat co mají za problém, na uvedený tel. se nejde dovolat - jen zvoní ale nikdo to nebere (zkoušela jsem to x-krát) takže jen mail. Nestačila jsem se divit když mi napsali že asi polovinu věcí které jsem objednala nemají a musí je sami objednat, ale slibovali že další týden to určitě přijde. Samozřejmě se tak nestalo a v pátek jsem musela vypisovat další mail kdy už mi docházela trpělivost. K mému úžasu mi vůbec neodpověděli, na tel. se nejde dovolat takže už jsem se na ně vysrala a co udělali s mou objednávkou netuším. Horší jednání jsem nezažila a to využívám eshopy velmi často.

• Zboží avizované skladem a objednané v neděli ještě ve středu nebylo odesláno. Po tel. urgenci bylo přislíbeno doručení v pátek, přišlo však až v pondělí odpoledne. tedy osmý den od objednání.

Dobrý komunikace, vše OK

I po několika urgencích zboží nedodáno. Domluvené podmínky nikdy neplatili... např. zavoláme zpět, budeme Vás informovat, zboží dodáme atd.
    Neseriózní jednání.

Celkem fajn,příjemná slečna drátě a vysvětlení dostačující.

• vyběr, komunikace