Dodnes jsem zboží nedostala, pan Vydra mi telefonicky sdělil, že tento týden sklenice vyrobí, tak snad se výrobku po dvou týdnech dočkám :-)

Reakce obchodu Ateliér- Petr Vydra

Bohužel došlo ke zranění ( zlomení nohy ) a některé zakázky jsem nemohl udělat v termínu. Tímto se omlouvám některým zákazníkům za komplikace. Ale jsou věci které neovlivním.

• špatná komunikace s vyřizováním objednávky která už 12 dní nedorazila a po telefonické komunikaci s firmou se stále nic neděje

nedoporučuji objednávku ruším

Reakce obchodu Ateliér- Petr Vydra

V každém případě se omlouvám za komplikace, ale to co děláme je ruční výroba a v předvánočním období toho je opravdu hodně. Také máme na stránkách napsáno že doba doručení je až 2 - 3 týdny.

• zajímavé zboží
    • u nabídky zboží kde je napsáno dostupné, předpokládám rychlejší distribuci...

Reakce obchodu Ateliér- Petr Vydra

Nejsme klasický eshop s elektronikou, jedná se o ruční práci a nemůže být vše skladem pořád.

Zboží mi bylo slibováno tento týden a zatím pořád nic tak nevím co si mám myslet.Jak můžu něco hodnotit když mě ještě žádné zboží nedorzilo!?

Reakce obchodu Ateliér- Petr Vydra

Nevím tedy proč to pán hodnotí když zboží ještě nedorazilo. Objednávka je také stornována.

• nekomunikatívnosť
    • žiadny kontakt, len som stále čakala, či sa mi ozvú ...hroznééé

nikdy viac !

Reakce obchodu Ateliér- Petr Vydra

U tohoto objednaného zboží je napsáno že je výroba na zakázku, ale nebudu tady psát jestli to někdo pochopil nebo ne. Objednávku už jsem stornoval.

• přehlednost
    • peníze jsem zaplatila , zboží zatím nedostala

obchod se mi zamlouval , ale dodací doba po zaplacení faktury je špatná , zatím bez dodání , od zaplacení je to už víc jak týden a dodávka není dodána

Reakce obchodu Ateliér- Petr Vydra

Nevím o jakou objednávku se jedná, ale na stránkách mám napsano že dodací lhůta je týden a více. Jedná se převážně o ruční výrobu. Také napíše-li zákazník že potřebuje objednávku zhotovit dříve, tak mu vyjdeme vstříc. Bohužel není v našich silách posílat vše zboží do druhého dne jako je to třeba u elektroniky atd.

• Jedinou výhodou, tohoto obchodu je, že Vám udělají monogram i na jeden kus skla. Ve většině obchodů pískují monogramy až od určitého počtu kusů.
    • Hlavní slabinou tohoto obchodu vidím ve špatné komunikaci se zákazníkem.
    • Dlouhá dodací lhůta.

V tomto obchodě jsem nakoupila podruhé, protože můj první nákup byl naprosto bezproblémový a se službami jsem byla spokojena.
    Druhý nákup mne však nemile překvapil.
    Objednala jsem si zboží 1. 9. 2013 a do dneška ještě nedorazilo, dodavatel mne kontaktoval pouze jednou a po omluvě z jeho strany jsme se dohodli na náhradním termínu, lhůta však nebyla dodržena a zboží stále nedorazilo. Po opětovném kontaktování již dodavatel nebere telefony a případná reakce na email je také velmi špatná.
    Pokud lidé mají trpělivost a neobjednávají zboží z toho obchodu jako dárek, na který budou čekat pomalu měsíc, vřele do toho.
    Pokud však očekáváte jednání na úrovni, bezproblémovou komunikaci a obchod bez dlouhého čekání a komplikací, hledejte raději někde jinde.

Reakce obchodu Ateliér- Petr Vydra

Velice se omlouvam za tyto neprijemnosti, ale v době stěhování do Prahy jsem nemohl vyhovět všem tak jak bych měl. Stěhování dílny, bytu atd bylo časově i jinak náročné. Jsou tu ale desítky ostatních spokojených zákazníků které jsem stihl v této době uspokojit v dohodnutem terminu. Bohuzel od nich tu zadné reference nemám. Velice se omlouvam těm zákazníkům kterí čekaly na svoji objednávku dlouho.