• Doba doruceni

Objednán dárek k Vánocům, s měsíčním předstihem. Několikrát jsem s obchodem komunikovala, až po moji 3 žádosti balík odeslali, ale tak pozdě ze mi ho nestíhají doručit do Vánoc.

Moc děkuji obchodu, za “skvěle” vyřizování. Balík po Vánocích již přebírat nebudu!

Jsem velice spokojená musím chválit, a doporučit krásná práce hlavně rychle doručení a dobrá komunikace doporučila jsem i známým pán je velice ochotný byla jsem moc spokojená a do budoucna určitě znovu využiji Veronika Helešicová

Musím chválit,chválit,chválit. Skvělá komunikace, ochota a vstřícnost. Pan je šikovný a džbán k výročí svatby krásný a ještě mi vyhověl,a udělal pomalu ze dne na den. Takže vřele doporučuji a děkuji

• Super komunikace

Objednala jsem karafu i s rytím a je nádherná. Krásná práce. Určitě doporučuji.

• Nádherná práce, zlaté ruce
    • S p. Vydrou bezvadná spolupráce a vykouzlí krásné motivy na přání
    • Dodání naprosto v pořádku, sklo výborně zabaleno

Není nad lepší práci než u p. Vydry. Objednávám podruhé ( opět vánoční dárek ), a práce je nádherná, stejně jako poprvé!!! Skleničky přišly naprosto v pořádku a výsledek je opět skvostný!!!
    Motiv na půllitru, který byl na přání je též nádherný. Mohu jen všem doporučit, p. Vydra má zlaté ruce.

Krásné Vánoce... a do nového roku hlavně zdraví.

• zakoupeno v Ateliér- Petr Vydra před 2 lety

Skleničky jsou nádherné, cenově přiměřené a dodání velmi rychlé - ale to zřejmě záleží na množství objednávek. Jsem velmi spokojena a určitě se k společnosti vrátím.

• Velice rychlé vyřízení objednávky. V obchodě pana Vydry je radost nakupovat, vše co slíbil, splnil.
    • Není

Skleničky na šampaňské s vyrytým monogramem a výročím - je to opravdu nádherná práce . Obchod pana Vydry rozhodně doporučuji případným kupujícím.

Jiz jsem nakoupila v tomto obchode nekolikrat a pokazde jsem byla velmi spokojena. Pan mi vysel vzdycky vstric a vyryl mi vse dle meho prani.

• zakoupeno v Ateliér- Petr Vydra před 2 lety

Po roce a půl již druhá objednávka, opět dárek na poslední chvíli. S panem Vydrou vždy skvělá domluva, na emaily reaguje rychle, splní co slíbí. Dodané zboží odpovídá inzerovanému, cena a dodání odpovídá dohodě, dobře zabaleno a dodáno nepoškozené (včetně první objednávky - sady velkých tenkých číší na víno). Prostě skvělý obchod!

rychlost

• zakoupeno v Ateliér- Petr Vydra před 3 lety

• po telefonicky domluvě vyzvednutí časově ideální.

nechala jsem objednat svatební skleničky a jsem nadmíru spokojená.zlaté ručičky.a co všechno ešte vyrábí je radost nato kouknout.doporučuju každému kdo si jen chce mít kvalitu at je svatební,narozeninoví proste dárky nebo jenom pro sebe památkoví.co se týče cenu tak je přiměřený.já sem moc spokojená

• zakoupeno v Ateliér- Petr Vydra před 3 lety

Zboží mi bylo odesláno až po týdnu od objednání, ale přišlo v pořádku a sklenice jsou moc hezké. Takže mohu doporučit.

• Ochota
  • zakoupeno v Ateliér- Petr Vydra před 3 lety

Zboží bylo řádně zabaleno a obsah dle objednávky.

• zakoupeno v Ateliér- Petr Vydra před 3 lety

• Výrobek dorazil v pořádku, pečlivě zabalený, v dárkovém balení.
    • Komunikace bezproblémová, vyřízení objednávky k mé veliké spokojenosti.
    • Nevýhody jsem nezaznamenal.
  • zakoupeno v Ateliér- Petr Vydra před 3 lety

• Ochota a vstřícnost při spěšné objednávce.

Potřebovali jsme narychlo zboží jako svatební dar a vše bylo ze strany obchodu vyřízeno s neskutečnou rychlostí a vstřícností.
    Tímto ještě jednou moc děkujeme.

• zakoupeno v Ateliér- Petr Vydra před 3 lety

velice kvalitní práce, rychlost dodání

• zakoupeno v Ateliér- Petr Vydra před 3 lety

S pánem skvělá domluva a rychlé dodání. Vše proběhlo v pořádku podle domluvy a hlavně včas. Doporučuji. :)

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Bezvadná komunikace, zboží dorazilo v dohodnutém termínu, krásné provedení.

• zakoupeno v Ateliér- Petr Vydra před 3 lety

• Rychle a vstřícné jednání. Mohu vřele doporučit!!!