• Rychlost mne velmi prekvapila,jsem velmi spokojena
    • zadne

Mohu jen doporucit,velmi hezke zbozi,co jsem objednala,tak jsem dostala a i pres krehkost zbozi bylo v poradku.Velmi dekuji

Z me strany velika spokojenost, doporucuji.

• Ateliér Vydra nabízí zboží, které zaujme na první pohled, jinde jsem podobné neviděla.
    • Slabiny jsem nenašla, byla jsem velmi spokojena.

Byla jsem velmi spokojena, velmi dobra komunikace, vstřícnost, krásné zboží došlo v pořádku a včas. Ráda se do obchodu vrátím.

• Originální, jedinečné a skutečně nádherné výrobky.
    • Perfektní komunikace.
    • Stoprocentní spolehlivost.

S tímto obchodem mám velmi dobré zkušenosti, mohu jen doporučit.

• Vyrytí prakticky čehokoli na různé skleněné nádoby a když člověk nemá přesnou představu, může si vybrat z aktuální nabídky
    • Rytiny jsou uměleckými díly
    • Veliká vstřícnost a ochota
    • Možná webové stránky, pro mě jsou trochu nepřehledné...

Nádherné provedení rytin, milý a vstřícný přístup, ochota plnit zákazníkova přání

Nákup proběhl rychle, bez problémů. Byla jsem příjemně překvapena grafickým ztvárněním rytiny, která ve skutečnosti vypadá lépe, než na fotkách. Skleničky jsou vkusné, žádný kýč. Vřele doporučuji.

• Je skvělé, že se dá domluvit individuální doba doručení. Objednala jsem svatební skleničky, které jsem si vyzvedla do dvou dnů. Perfektní!

Skvělá komunikace a rychlá dodávka zboží

• Rychlé vyřízení kvalitní provedení. Jednalo se o sklo, které šlo z Prahy do Ostravy vše dorazilo nepoškozené a perfektně zabalené.

• Vyzvednutí na zásilkovně,

S objednavkou jsem byla naprosto spokojena. Uzasna komunikace s p. Vydrou a velice rychle zpracovani objednavky. Mohu jedine doporucit, a jiste to nebyl muj posledni nakup :-)

Originál dárek.
    Rychlá a milá komunikace.
    Doporučuji všem.

Výborná komunikace a rychlost dodání. Pan Vydra přivezl zboží osobně ještě v den objednávky (měl cestu okolo).
    Dodané zboží je moc pěkné. Určitě doporučuji!

• Když nevím, co za dárek, tady určitě seženu.
    • Díky vyrytí/vypískování prakticky libovolného motivu se dárek stává velmi osobním a "na míru"
    • Velmi dobře se domlouvá na jakémkoli "přání", mně vždy vyšli vstříc

Když nevím, co za dárek, tady vždy najdu.

• Rýchlosť dodania .

• velký výběr zboží
    • ruční práce za dobrou cenu

Doporučuji, pokud sháníte originální dárek

• kvalita vyrobkov
    • ziadne

• rychlost, osobní přístup
    • Nedostatečná komunikace se zákazníkem

Jak mohu hodnotit obchod, když mi do dnešního dne objednané zboží výše uvedené ještě nebylo dodáno.
    Snad se konečně dovím termín dodání zboží.

Zdravím Karel Sláma

Reakce obchodu Ateliér- Petr Vydra

Vzhledem k velkému počtu objednávek nemůžeme bohužel komunikovat s každým zákazníkem pořád. V tomto případě se jedná o zakázku na objednávku a byli jsme domluvení že v týdnu bude zakázka zřejmě hotova a poté dám vědět kdy bude odeslána. Jestli na něco nereagujeme hned tak se omlouváme a prosíme o pochopení. Někdy sami čekáme na informaci o dodání suroviny na výrobu nebo výrobku od dodavatele.

• originalitu
    • zadne