• Vše super
    • Doručení v podstatě obratem
    • Určitě doporučuji

Dobré ceny, rychlost dodání, celková spokojenost.

Levné doručení rychlé vše přišlo v pořádku

• Výborná spolupráce

Nakoupila jsem poprvé a byla jsem překvapená
    Rychlá reakce a brzké doručení

• rychlost dodání, komunikace, možnost dodání zboží, které jinde není k sehnání

Mohu vřele doporučit.

• široká nabídka

Zkušenost mám pouze jednu, vše vyřízeno k mé spokojenosti.

Reakce obchodu petomar.cz

Těší nás Vaše spokojenost s naším obchodem a budeme se těšit na další spolupráci.

Krásný den přeje celý team Petomar.cz

• objednané zboží již nebylo na skladě, ale obratem mě o tom informovali a rychle vrátili peníze

• Ano

• rychlost +vstřícnost

Krásný den přeje celý team Petomar.cz

Jsou schopni zasílat vodní rostliny na rozdíl od našich prodejců formou zasilky

Krásný den přeje celý team Petomar.cz

V obchodě jsem narazil na slevovou akci a objednal zboží. Cena i s dopravou byla cca 1400,- Kč a vzápětí mi na email došlo i potvrzení objednávky. Jaké bylo mé překvapení, když následující den došla zpráva z obchodu, že ceny byly chybné a cena mé objednávky byla najednou 8200,- Kč. Argumenty obchodu byly prapodivné a celé to zavánělo klamavou reklamou.

• Dobrá komunikace
    • Jinde nesehnatelné druhy rostlin
    • Celkem rychlé
    • Balení rozpadající se, hlína vysypaná.
    • Rostliny mohly být větší a v lepší kondici. Průsvitné balení, rostliny trochu uvařené, polámané, vysypané.

Když neměli jednu odrůdu obratem zavolali zda mohou poslat jinou. Mají i jinde nesehnatelné druhy. Z rostlin vyplaval okřehek, kterého se pak obtížně zbavuje, ale snad se podařilo. Balení průhledná plastová polámaná krabička, přelepená páskou. Rostliny byly horké, je vedro, průsvitná krabička nechladí. Květináčky popraskané, substrát vysypaný. Volné rostliny zarolované do papíru a igelitu. Dodávka kurýrem rychlá, takže vše přežije. Za mě přiměřená spokojenost, objednala bych znovu.

OK

• Rychlost.

Krásný den přeje celý team Petomar.cz

• rychlost a zboží odpovídá popisu

slušný výběr, rychlé doručení

• Vše proběhlo OK

Krásný den přeje celý team Petomar.cz

• Měla jsem problémy s novou platební kartou, obchod okamžitě reagoval, nabídl řešení a odeslal zboží. Děkuji za velmi vstřícné jednání!

Doporučuji všem