• rychlost +vstřícnost

Jsou schopni zasílat vodní rostliny na rozdíl od našich prodejců formou zasilky

V obchodě jsem narazil na slevovou akci a objednal zboží. Cena i s dopravou byla cca 1400,- Kč a vzápětí mi na email došlo i potvrzení objednávky. Jaké bylo mé překvapení, když následující den došla zpráva z obchodu, že ceny byly chybné a cena mé objednávky byla najednou 8200,- Kč. Argumenty obchodu byly prapodivné a celé to zavánělo klamavou reklamou.

• Dobrá komunikace
    • Jinde nesehnatelné druhy rostlin
    • Celkem rychlé
    • Balení rozpadající se, hlína vysypaná.
    • Rostliny mohly být větší a v lepší kondici. Průsvitné balení, rostliny trochu uvařené, polámané, vysypané.

Když neměli jednu odrůdu obratem zavolali zda mohou poslat jinou. Mají i jinde nesehnatelné druhy. Z rostlin vyplaval okřehek, kterého se pak obtížně zbavuje, ale snad se podařilo. Balení průhledná plastová polámaná krabička, přelepená páskou. Rostliny byly horké, je vedro, průsvitná krabička nechladí. Květináčky popraskané, substrát vysypaný. Volné rostliny zarolované do papíru a igelitu. Dodávka kurýrem rychlá, takže vše přežije. Za mě přiměřená spokojenost, objednala bych znovu.

OK

• Rychlost.

• rychlost a zboží odpovídá popisu

slušný výběr, rychlé doručení

• Vše proběhlo OK

• Měla jsem problémy s novou platební kartou, obchod okamžitě reagoval, nabídl řešení a odeslal zboží. Děkuji za velmi vstřícné jednání!

Doporučuji všem

• Rychlost a spolehlivost.

rychlost

• Velmi rychlá reakce na objednávku.

Reakce obchodu petomar.cz

Těší nás Vaše spokojenost s naším obchodem a budeme se těšit na další spolupráci.

Krásný den přeje celý team Petomar.cz

Při objednání zboží jsem udělal chybu při zdávání tel. čísla. Oslovil jsem
    obchod a paní ochotně zařídila u přepravce opravu tel. čísla, takže jsem si
    zásilku mohl vyzvednout. Musím ocenit vstřícné jednání obchodu.

Krásný den přeje celý team Petomar.cz

• Po objednání dlouho ticho po pěšině. Pak, kdy už jsem nečekal se někdo ozval, poslal fakturu s tím, že se zboží odesílá. No, to už jsem měl doma jiné. Komunikace nulová a ještě ve finále slovensky. Pokud nakupuji na .cz, očekával bych alespoň jazyk.

Reakce obchodu petomar.cz

Vzhledem k tomu, že hnojivo nebylo skladem, byla objednávka odeslána za 3 dny.
    Omlouváme se za nepříjemnosti.

Krásný den přeje Petomar.cz

Dobrá komunikace a rychlost dodání.

Krásný den přeje celý team Petomar.cz

• výrobek, který jsem hledal
    • rychlost vyřízení objednávky

Doporučuji.

Krásný den přeje celý team Petomar.cz

Spokojenost. Co jsem objednal, to mě přišlo.