• Zboží pro BKM.
    • Vychytaný střih
    • Příjemný materiál
    • Krásné vzory

Příjemné nakupování. Doručení v pořádku.

• Velmi oceňuji různé věci vyrobené ze stejné látky nebo ve stejném designu

• Dokážou poradit "naživo", žádný chatbot. Velmi rychlé dodání a je to česká firma!

• Krásné a funkční látkové plenky ❤️

• Naprosto bezkonkurenční dětské softshellky. Jak material, tak střih a kvalita šití. A ty vzory! Prostě bomba! Sice sama šiju, ale tohle se z běžně dostupné metráže nedá ušít. :) Navíc vím, že podpořím českou firmu a české švadleny. Rozhodně doporučuji.
    • Večer jsem objednala a zaplatila, ráno jsem měla zprávu, že si můžu vyzvednout. V dnešní době něco neskutečného.

100% doporučuju. Opravdu je ale potřeba změřit a řídit se velikostními tabulkami. Pak sedí perfektně.

Reakce obchodu PetitLulu

Dobrý den, moc děkujeme za úžasnou recenzi, máme z ní obrovskou radost!:-) Je moc hezké, že dokážete ocenit naše šikovné švadlenky. A naše expediční oddělení se také moc snaží, aby zákazníci měli svoje balíčky co nejdříve. Budeme moc rádi když u nás zase nakoupíte. A s velikostními tabulkami máte pravdu, také to zákazníkům vždy doporučujeme. Mějte se moc krásně, vaše WAMU

Rychlé dodání a kvakitní zboží

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi. S pozdravem tým Petit Lulu

• online poradenství
    • skvělé výrobky

Reakce obchodu PetitLulu

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi. Ať vám naše produkty dělají radost.:-) Tým Petit Lulu

Rychlost dodání

Reakce obchodu PetitLulu

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi. Naše expediční oddělení je opravdu bleskové.:-) Ať vám naše produkty dělají radost. Tým Petit Lulu

• Kvalitní zboží, rychlost dodání.

Kvalitní pleny

Reakce obchodu PetitLulu

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi. Kvalita je pro nás prioritou. Ať vám naše produkty dělají radost.:-) Tým Petit Lulu

• Rychlost dodání. Ale hlavně kvalitní výrobky s láskou vytvořené

Rychlé dodání i komunikace s obchodem.
    Kvalitní výrobky, krásné vzory látek, precizní propracovaní.
    Doporučuji, objednávám opakovaně.

Reakce obchodu PetitLulu

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi. A moc si vážíme, že jste naším zákazníkem a nakupujete u nás opakovaně. Děkujeme za důvěru a ať vám naše produkty dělají radost.:-) Tým Petit Lulu

Velmi rychle dodani

Reakce obchodu PetitLulu

• Zboží přišlo opravdu velmi rychle.

Reakce obchodu PetitLulu

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi. Naše expediční oddělení je opravdu rychlé, vyřídíme pochvalu! Ať vám naše produkty dělají radost.:-) Tým Petit Lulu

Perfektní

Reakce obchodu PetitLulu

Rychlé vyřízení objednávky,cena, česká výroba.

Reakce obchodu PetitLulu

Krásné designy, funkční zboží… Máme z tohoto obchodu již několik vložek, ubrousků, savých jader a teď i minimální plenku s přebalovací podložkou. Mohu doporučit

Reakce obchodu PetitLulu

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi. Ať vám naše produkty dělají i nadále radost.:-) Tým Petit Lulu

• České výrobky
    • Kvalitní zboží
    • Krásné vzory
    • Rychlé doručení

Precizne usite,spokojenost

Reakce obchodu PetitLulu

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi. Za precizní šití mohou naše šikovné švadlenky.:-) S pozdravem tým Petit Lulu

Skvělý nákup, vše proběhlo v pořádku, zboží je krásné a mám radost ze slevy. Děkuji

Reakce obchodu PetitLulu

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi. Nedávno jsme snížili ceny našich produktů, tak se dá nakupovat trvale výhodně. Mějte se moc hezky, tým Petit Lulu

• Rychlé doručení
    • Hezky zabaleno
    • Kvalitní zboží

Reakce obchodu PetitLulu

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi, jsme moc rádi, že jste s nákupem spokojená.:-) Tým Petit Lulu