• Česká výroba
    • Roztomilé dětské vzory
    • Velký výběr

Nakoupila jsem podruhé a jsem spokojena. Objednávka byla odeslána obratem, bryndáky jsou kvalitní a plní svou funkci.

Rychlé dodání, vše v pořádku. Nemám co vytknout.

• rychlé zaslání
    • barva produktu neodpovídá popisu

Rychle dodanie, som velmi spokojna.

kvalitní výrobky, vždy jsou děti spokojené

Dobrý den, moc děkujeme za nákup i za recenzi. Tým Petit Lulu

• Skvělé moderní látkové pleny české výroby

• Zboží pro BKM.
    • Vychytaný střih
    • Příjemný materiál
    • Krásné vzory

Příjemné nakupování. Doručení v pořádku.

Dobrý den, moc děkujeme za nákup i za recenzi, vážíme si toho. Tým Petit Lulu

• Velmi oceňuji různé věci vyrobené ze stejné látky nebo ve stejném designu

Dobrý den, moc děkujeme za nákup i za recenzi. Potěšilo nás to! Tým Petit Lulu

• Dokážou poradit "naživo", žádný chatbot. Velmi rychlé dodání a je to česká firma!

Reakce obchodu PetitLulu

Dobrý den, moc děkujeme za nákup i za recenzi. Jsme moc rádi, že jste byla spokojená i s naším zákaznickým servisem, na tom si zakládáme. :-) Tým Petit Lulu

• Krásné a funkční látkové plenky ❤️

Dobrý den, moc děkujeme za nákup i za recenzi. Tým Petit Lulu

• Naprosto bezkonkurenční dětské softshellky. Jak material, tak střih a kvalita šití. A ty vzory! Prostě bomba! Sice sama šiju, ale tohle se z běžně dostupné metráže nedá ušít. :) Navíc vím, že podpořím českou firmu a české švadleny. Rozhodně doporučuji.
    • Večer jsem objednala a zaplatila, ráno jsem měla zprávu, že si můžu vyzvednout. V dnešní době něco neskutečného.

100% doporučuju. Opravdu je ale potřeba změřit a řídit se velikostními tabulkami. Pak sedí perfektně.

Reakce obchodu PetitLulu

Dobrý den, moc děkujeme za úžasnou recenzi, máme z ní obrovskou radost!:-) Je moc hezké, že dokážete ocenit naše šikovné švadlenky. A naše expediční oddělení se také moc snaží, aby zákazníci měli svoje balíčky co nejdříve. Budeme moc rádi když u nás zase nakoupíte. A s velikostními tabulkami máte pravdu, také to zákazníkům vždy doporučujeme. Mějte se moc krásně, vaše WAMU

Rychlé dodání a kvakitní zboží

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi. S pozdravem tým Petit Lulu

• online poradenství
    • skvělé výrobky

Reakce obchodu PetitLulu

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi. Ať vám naše produkty dělají radost.:-) Tým Petit Lulu

Rychlost dodání

Reakce obchodu PetitLulu

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi. Naše expediční oddělení je opravdu bleskové.:-) Ať vám naše produkty dělají radost. Tým Petit Lulu

• Kvalitní zboží, rychlost dodání.

Kvalitní pleny

Reakce obchodu PetitLulu

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi. Kvalita je pro nás prioritou. Ať vám naše produkty dělají radost.:-) Tým Petit Lulu

• Rychlost dodání. Ale hlavně kvalitní výrobky s láskou vytvořené

Rychlé dodání i komunikace s obchodem.
    Kvalitní výrobky, krásné vzory látek, precizní propracovaní.
    Doporučuji, objednávám opakovaně.

Reakce obchodu PetitLulu

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi. A moc si vážíme, že jste naším zákazníkem a nakupujete u nás opakovaně. Děkujeme za důvěru a ať vám naše produkty dělají radost.:-) Tým Petit Lulu

Velmi rychle dodani

Reakce obchodu PetitLulu

• Zboží přišlo opravdu velmi rychle.

Reakce obchodu PetitLulu

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi. Naše expediční oddělení je opravdu rychlé, vyřídíme pochvalu! Ať vám naše produkty dělají radost.:-) Tým Petit Lulu

Perfektní