• Celkem dobré ceny
    • Obchod vám dodá jiné zboží, než jste si objednali. Předem se vás sice telefonicky snaží kontaktovat, ale stejně vám pak pošlou jiné balení, i když slibují něco jiného
    • Zboží vyndají z originálních krabiček, aby se to asi lépe vešlo do balíku - proto důrazně varuji před např. objednáváním dárků... u mě se tak stalo u 2 produktů

Nikdy více s tímhle obchodem nechci mít nic společného.
    Dorazilo jiné zboží.
    2 produkty z objednávky byly vyndány z originální krabice...
    Po telefonické stížnosti mi pracovnice oznámila, že ,,Jí to mrzí"...
    varuji všechny ostatní. V tomto obchodě vyloženě platí přísloví, že kdo levně kupuje, dvakrát kupuje...

Nemohu doporučit, výrobek není originál, nelze použít a člověk má strach o obličej.
    Dnes je to 30 dní co jsem výrobek reklamoval, odezva žádná a vrácení peněz zřejmě v nedohlednu.

Ačkoliv jsem měla v objednávce několik položek a vesmes vše bylo v pořádku, přesto jsem velmi nespokojená s tím, že po objednání Gillette COOL WAVE voda po holení 100 ml mi přišly dvě 50 ml balení (až na to, že mě o tom nikdo nekontaktoval by to nevadilo), nicméně skladovatelnost uvedená do data uvedeného na obalu měsíc/rok, kdy na obalu stálo 6/13 s tím, že zboží jsem objednala 5/14 skutečně hodnotím velmi negativně. Ačkoliv jsem si od jednoho z prodejců vyslechla, že se jedná v podtstatě o alkohol, který se nakazí... Voda po holení nevoní tak, jak by měla a rozhodně asi není vhodné, aby si muž patlal na oholenou a podrážděnou tvář vodu, která má 11 měsíců po záruce... Přeci jen by to mohlo způsobit nějaké zdravotní komplikace ve formě vyrážky apod.

Vážený zákazníku,

omlouváme se za toto pochybení, chybně jsme se domnívali, že se jedná o datum výroby nikoliv spotřeby.
    Nicméně v tomto případě, jste měla naprostou pravdu a jednalo se o datum spotřeby.

Z výše uvedeného důvodu Vám bylo nabídnuto zajištění svozu tohoto nevyhovujícího zboží a následné vrácení kupní částky, současně také došlo k vyřazení tohoto zboží z naší nabídky.

Za toto pochybení se omlouváme.

Tým pracovníků Perfektní obchod

• Ponukaju tovar, ktory inde nedostat, ale co z toho, ked ho tiez nedodaju.
    • Nedorucili nic, abi neoznamili dovod. Jedine stastie, ze som to neuhradila prevodom.

Co dodat? Zbytocne strateny cas na objednavanie.

objednané zboží bylo 3 měsíce před koncem trvanlivosti,po dotazu nepříjemné vysvětlení...kdo chce delší trvanlivost,musí se předem dotázat..už nikdy více..

• ceny, které neplatí, nakonec jsou jiné a zboží skladem, není skladem

Obchod se snaží získat zákazníka jednou z nejnižších cen na heuréce s osobním odběrem v Praze, pak zákazníkovi nedodá, nebo za podstatně vyšší cenu. Bez urgence, téměř nekomunikují

Vážení zákazníci,
    lze dost těžko komentovat příspěvek tohoto "hloupého zákazníka", který byl navíc v telefonické komunikaci i lehce vulgární.

Náš obchod komunikuje se svými zákazníky, je ale nutné chápat rozdíl mezi akční a běžnou cenou a trváním určité akce, spolu s omezeným počtem kusů v jednotlivých akcích.

Pokud akce skončí, je těžké se domáhat zpětně akční ceny zvlášť, když jste na to řádně, korektně a obratem upozorněn, chápeme, že se hněváte, že na Vás akční zboží již nezbylo, ale s tím se bohužel nedá nic dělat.

Byla Vám nabídnuta v rámci vstřícného jednání z naší strany i kompenzace, na kterou jste nereagoval.

S pozdravem Tým Perfektní-Obchod.cz

• přišlo mi akorát že objednávku přijali ke zpracování a že další email bude následovat.Objednala jsem 6.3. dnes je 17. 3. a furt nic. Čekám čekám aspoň zprávu....

Vážená zákaznice,
    Je nám líto, ale 6 pracovních dní po sobě jste nám 2x denně nezvedala telefon, potřebovali jsme s Vámi konzultovat detail objednavky.
    Pokud takto zákazník nekomunikuje je objednávka po týdnu automaticky stornována.

• Dobré ceny
    • Komunikace se zákazníkem

Po týdnu se mi slečna z obchodu ozvala, že bohužel nemají tablety. To se mi omluvila. Jen jsem nechápala, proč až za týden, když měli vše skladem a ještě ve větším množství, než jsem žádala. Pak mi začala tvrdit, že mi volali. Když jsem ji řekla, že telefon je firemní, že vždy volám zpět, tak nahlédla do záznamů a zjistila, že žádnou poznámku u mě nemají. Ve finále, jak řekla, že mi vlastně nikdo ani email neposlal, tak to už jsem si obrázek udělala sama a objednávku jsem raději zrušila. Pokud komunikuji se zákazníkem, tak si prvně zjistím veškeré podrobnosti k objednávce a pak mohu argumentovat. Hold slečna je ještě nezkušená a takhle kazí pověst třeba jednou dobrému obchodu.

Reakce obchodu Perfektni-Obchod.cz

ano, tato kritika je z části oprávněná, skutečně nám objednávka v systému "proklouzla" a po tomto zjištění jsme se zákazníkovi ihned ozvali, ano skutečně po týdnu, nabídli okamžité řešení.

Nesouhlasíme však s kritikou komunikace, nabídli jsme kompenzaci, alternativu, okamžité odeslání, což bylo odmítnuto. Není pravdou, že jsme neposílali email, ty odchází ze systému automaticky a bylo tomu tak i tentokráte.

Děkujeme za Vaši recenzi, vnímáme ji jako relativně objektivní a bereme ji jako podnět pro zlepšení do budoucna !

Jako omluvu Vám zasíláme slevovvý kupon ve výši 100 Kč na další nákup.

S pozdravem tým prodejců Perfektní-Obchod.cz

• zboží jsem objednala před měsícem, prý jej dodavatel stále nedodal!

Vážení zákazníci,
    zcela evidentně se jedná o úmyslně poškozující recenzi,

1) objednávka je stará 14 dní, nikoli měsíc
    2) zboží v době objednávky NEBYLO SKLADEM A BYLO TO NA STRÁNKÁCH ŘÁDNĚ UVEDENO
    3) zákazník po telefonu nekomunikuje, při telefonickém rozhovoru pokládá v polovině hovoru telefon, bylo mu voláno opakovaně

Prosíme, BUĎTE OBJEKTIVNÍ, NELŽETE, Heureka je portál pro objektivní sdělení dalším nakupujícím !!!!!!!

KRITIKA NÁM NEVADÍ, ALE MUSÍ BÝT OPRÁVNĚNÁ !!!

S pozdravem tým Perfektní-Obchod.cz

Nedoporucuji,dorazilo mi uplne jine zbozi!

Reakce obchodu Perfektni-Obchod.cz

ano je to pravda a naše chyba, na expedici došlo k přehození štítků, za což jsme se omluvili a druhý den Vám ihned expedovali zboží správné.
    Bohužel se stalo, že ve stejný den byly k expedici 2 objednávky na stejné příjmení a křestní jméno ve skladu přehlédli.
    Ještě jednou se Vám omlouváme za způsobenou nepříjemnost.

S pozdravem tým Perfektni-Obchod.cz

• líbí se mi systém bonusů formou výhodné ceny
    • na internetový obchod se spotřebním zbožím velmi dlouhá dodací lhůta

vybrala jsem jednu z nejvýhodnějších cen kapslá Tassimo na trhu, nečekala jsem, že dodací lhůta bude více než týden

Vážená zákaznice,

objednala jste si zboží, které NEBYLO skladem, což jsme na stránkách PRAVDIVĚ uváděli.

2 Tassimo Jacobs Krönung Cappuccino - Skladem 3-6 ks
    2 Tassimo Jacobs Krönung Latte Macchiato Caramel - Zboží na cestě od dodavatele
    3 Tassimo T-Disc Caffe Crema XL - Skladem 3-6 ks

Zboží jsme naskladnili 3 pracovní dny po Vaší objednávce, informovali Vás o tom, a následující den Vám zásilku odeslali.
    Je potřeba sledovat dostupnost zboží na našich stránkách, proto ji u každého produktu uvádíme.

S pozdravem tým Perfektní-Obchod.cz

Na stránkách jsou některé popisky chybné, neshoduje se titulní popis s popisem po rozkliknutí, jinak dodání rychlé.

Reakce obchodu Perfektni-Obchod.cz

chybný popisek u gramáže kávy byl po Vaší připomínce opraven, pouze jste zapomněla uvést, že jste za cenu 100g jste dostala chybně uvedenou 200g, což považujeme za více než korektní.

S pozdravem tým Perfektni-Obchod.cz

• Po 10 dnech po objednání jsme volali do odchodu, proč nám objednané zboží nedorazilo, když ho měli skladem. Bylo nám řečeno, že námi objednané zboží už nemají v akci, i když byla uzavřená závazná objednávka a mohou nám ho prodat o několik tisíc dráže.

S tímto obchodem nejsme spokojeni, již víckrát zde nakupovat nebudeme.
    Opravdu neférové jednání a klamavé ceny!!!

• Dodací lhůtu a komunikaci se zákazníkem. Nikde neni psáno že když zákazník dnes nakoupí jen za 300kc, že příště neutratí třeba 2000, když bude spokojen s nákupem. Proto by jste meli přistupovat ke všem zákazníkům stejně.

Výběr zboží v obchodě ok.
    Objednání ok
    Dodání zboží špatné.
    18.1.2014 objednáno a zatím nedodáno :(
    Jde sice jen o stojan na kapsle dolce gusto, ale s osobním převzetím na prodejně v praze. Tudíž pro obchod prakticky bez práce a přesto taková čekačka. Je možné že vázne dodavatel, ale podle mě by tyto drobosti měli být naskladněny vzhledem k jejich nízké ceně.(asi je čas vyměnit skladníka) :)

Vážený zákazníku,
    druhý den po objednání jste dostal email ve znění :

Vážený zákazníku,

ještě jednou děkujeme za Vaši objednávku, dovolujeme si Vás však upozornit, že zboží, které jste objednal mělo v době Vaší objednávky status - "Zboží na cestě".

Zboží tedy není v tuto chvíli skladem - čekáme na doručení od dodavatele.

Vaše objednávka byla samozřejmě zpracována pracovníky klientského servisu a přijata do systému.

Pokud na zboží spěcháte, kontaktujte prosím naší zákaznickou linku - 604 666 661.

Pokud na zboží nespěcháte, jakmile zboží naskladníme, budeme Vás informovat a dohodneme detaily doručení.

----------------
    Je nám líto, ale více než Vám sdělit, že zboží, které jste si objednal jasně deklarujeme jako nedostupné už v době, kdy si jej objednáváte, a informujeme Vás opakovaně, že není skladem, udělat nemůžeme.

S pozdravem tým prodejců Perfektni-Obchod.cz

• levné zboží
    • komunikace se zákazníkem

Po objednávce ve kterém jsem nevědomě označil položky jež nejsou skladem,přišla faktura na všechny položky asi po dvou dnech. Možná by zpráva ze strany e-shopu že vše není skladem a zda mají položky které mají skladem a nebo zda mají počkat,byla na místě. Je to práce asi na 1 minutu.

Vážený zákazníku,
    u každého produktu máte jasně uvedenou dostupnost. Pokud si objednáte zboží, které je vyprodané a je to u něj jasně uvedeno, nemůžete se divit, že není dodáno. O tomto Vás navíc informujeme v potvrzovacím mailu.

Není v našich silách, každému volat a ptát se ho, zda si všiml, že si objednal zboží, které je vyprodané....

To pak uvádění dostupnosti pozbývá smyslu. Na Váš dotaz jsme dnes slušně a promptně odpověděli, naši komunikaci shlaedáváme naprosto korektní a v pořádku.

"Vážený pane Txxxxxx,
    děkujeme Vám za zprávu. Bohužel v době objednání byly dvě položky se statusem dočasně vyprodáno a skladem u dodavatele, možná jste si nevšiml. V tuto chvíli čekáme na naskladnění těchto dvou chybějících položek. Ve chvíli kdy bude objednávka kompletní, zboží Vám zašleme.
    V případě jakéhokoliv dotazu se neváhejte na nás obrátit.

S pozdravem a přáním hezkého dne.................. "

• Žádné
    • Informace,že je zboží skladem je klamavá. Špatná komunikace,vůbec mi nebylo řečeno,že co si objednávám nemají,tak to prostě nepřišlo. S jinými obchody super nákup.

Nešetřete dvě koruny a nakupte jinde.

• obchod zaslal nekompletní objednávku bez vysvětlení a omluvy

Vážený zákazníku,
    druhý pracovní den po přijetí Vaší objednávky jsme Vám zaslali e-mail s informací, že 1 z 5 Vašich položek není bohužel dostupná s návrhem, že položku z objednávky vyjmeme a zbytek Vám zašleme - s informací, že pokud s tímto nesouhlasíte, stačí odepsat a objednávku stornovat. E-mail se stornem od Vás nepřišel, byly tedy expedovány 4 zbylé položky.
    Příště Vám raději zavoláme, bereme to jako podnět ke zlepšení služeb.

V každém případě děkujeme za Váš nákup i názor,

S pozdravem tým Perfektniho Obchodu.

• Zboží na webových stránkách neodpovídá zboží které dorazilo.
    • Dárky které byly uvedeny na webových stránkách nedorazily.

Reakce obchodu Perfektni-Obchod.cz

Vaše recenze zřejmě patří jinému obchodu, než který hodnotíte.

Naše zboží odpovídá, jak cenou, tak popisem. Žádné dárky jste si neobjednal - pouze Sodastream Crystal Titan/Silver, dopravu DPD a dobírku - viz níže :

Jméno: Jiří, Příjmení: R.........., Ulice: S....., Město: R........, PSČ: 5......, Mobil: 720xxxxxx, Email: [email protected]
    1 SodaStream CRYSTAL Titan/Silver 2 299 Kč
    1 DPD - soukromá adresa 89 Kč
    1 Zaplatíte řidiči při převzetí zásilky 25 Kč
    Celkem k úhradě: 2 413 Kč

Tuto recenzi považujeme buď za mylně adresovanou nebo za úmyslně poškozující....

Pokud chybu uděláme, přiznáme ji a čestně napravíme - viz recenze níže. Budeme tedy žádat její smazání správcem v systému.