neděli objednáno ale až v pátek jsem obdržel

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zakázku. Omlouváme se Vám za zpoždění, ke kterému došlo a chápeme, jaké komplikace to může způsobit. Objednané zboží bylo však nabízeno pouze skladem na externím skladu s obvyklým odesláním do dvou pracovních dnů a Vaše zakázka byla předána přepravní službě po třech dnech od objednání. Je tedy třeba vždy zkontrolovat dostupnost daného produktu a zjistit jakou dobu dodání očekávat.

• Dlouhá dodací lhůta

Dobrý den. Pokud kupujete jako fyzická osoba, tak je to dostačující, ale pro firmu už nikdy. Dodání více jak týden!!!!!!!! Mít auto na zvedáku téměř deset dní bez práce? Nejsme velký servis a místa nazbyt moc není!!!!!! Jiné e-shopy do tří dnů některé dokonce druhý den. Dokonce i z Polska (odkud překupuje i tento e-shop) do čtyř dnů!!! S pozdravem MR

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Omlouváme se za zpoždění ke kterému došlo kvůli momentální vytíženosti našeho skladu, vždy se snažíme zakázky odeslat co nejdříve. Objednané zboží bylo skladem pouze u externího dodavatele a takové položky odesíláme obvykle do 2 pracovních dnů, zde bylo zboží odesláno až 4. pracovní den. Za komplikace se Vám ještě jednou omlouváme a děkujeme Vám za trpělivost.

Autodíly PEMA

Dlouhá dodací doba a špatné balení zásilky

Vážený zákazníku,

je nám líto, že u Vaší zakázky došlo ke zpoždění. Nejedná se o standardní dobu dodání a neustále pracujeme na optimalizaci naší expedice. Pokud došlo při přepravě k poškození, poprosím Vás o zaslání fotografií daného poškození a poté Vám můžeme nabídnout vhodnou kompenzaci. Poškozené zboží řešíme vždy pečlivě, ale je nutné ho nahlásit ihned po převzetí zboží.

• nekomunikuji
    • cekam na site a oni nejsou schopni dat vedet ze nemaji vonavku, na tu se mohli vys... a poslat ty site.
    • komunikace zlepsit

Vážený zákazníku,

omlouváme se za zpoždění u Vaší objednávky. Čekalo se opravdu na dodání pouze u jedné položky, která byla skladem u externího dodavatele a nešlo urychlit její naskladnění. O zpoždění vždy informujeme 3. pracovní den od vytvoření objednávky a nabízíme i úpravu zakázek či náhradu nedostupné položky. Mrzí nás, že nyní tato komunikace nebyla dostačující a děkujeme za Vaší zpětnou vazbu.

Při kontaktování naší zákaznické podpory Vám kolegové vždy odpoví na veškeré dotazy k Vaší zakázce a jsme rádi, že jste tuto možnost využil.

Autodíly PEMA

5 dní jsem čekal na zboží skladem a nakonec jsem objednávku zrušil a objednal jinde.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku. Objednané zboží bylo skladem pouze na externím skladě s obvyklým expedováním do 2 pracovních dnů, tato informace byla uvedena na našich stánkách i v době nákupu. U Vaší zakázky došlo k mírnému posunutí této doby vlivem pozdního naskladnění u daného dodavatele, za což se omlouváme a chápeme možné způsobené komplikace. V systému vidím, že jste 3. pracovní den od objednání požádal o storno objednávky, což kolega vyřídil.

Omlouváme se, že jsme Vaši objednávku nemohli realizovat. Zboží nyní držíme skladem, aby se tyto komplikace neopakovaly.

• Vždy rychlé dodání
    • Tentokrát doba dodání 5 dní :(

Vážený zákazníku,

omlouváme se Vám za nečekané zdržení. Momentálně se potýkáme se zvýšenou vytížeností našeho centrálního skladu a usilovně pracujeme na optimalizaci expedice všech zakázek. Vzhledem k aktuální situaci na našem skladě jsme posílili personálně naši expedici, aby ke zdržení nadále nedocházelo. Věříme, že v budoucnu bude opět vše v pořádku tak, jak jste zvyklý a děkujeme za Vaší trpělivost.

• sortiment
    • dlouhá doba doručení. Objednané zboží skladem nebo skladem u dodavatele (obvykle odesílají do 2-3 dnů) a dorazilo po týdnu.

Vážený zákazníku,

je nám líto, že u Vaší zakázky došlo ke zpoždění . Opravdu se nejednalo o standardní dobu dodání a zakázku nebylo možné odeslat v termínu kvůli momentální vytíženosti našeho centrálního skladu. Za tyto komplikace se omlouváme a děláme vše, aby ke zpoždění nedocházelo.

Autodíly PEMA

• Zboží po platbě předem a potvrzení objednávky nedodáno, neustále zasílání nesmyslných výmluv na email.

Nedoporučuji.

Vážený zákazníku,

omlouváme se, že jsem nemohli realizovat Vaší objednávku. V nejbližší době Vám budou vráceny peníze na Váš účet.

Autodíly PEMA

• Objednané zboží, na e-shopu uvedeno skladem, nakonec ale neumí vůbec dodat..
    • Poměrně drahá doprava.
    • Nespolehlivý dopravce.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup. Původně objednané zboží bohužel nebylo u dodavatele skladem a kolegové Vám tedy s Vaším souhlasem upravili zakázku se zbožím, které také odpovídalo daným parametrům. Věřím, že jste s náhradou spokojen a vybrané zboží Vám vyhovuje ve všech ohledech.

V systému vidím, že přepravce nesplnil Vaše očekávání a nebyl jste s jejich kurýrem spokojen. Musím Vás upozornit, že přepravní služba je samostatná společnost, kterou my nezastupujeme. Pokud by však došlo k poškození zboží a finanční škodě, tak nás prosím neváhejte kontaktovat ihned po převzetí balíku a celou situaci vyřešíme za Vás.

Pokud se jedná pouze o nevhodný přístup ze strany kurýra, je třeba tuto zpětnou vazbu předat dané zodpovědné přepravní společnosti.

Autodíly PEMA

Na zboží čekám více jak 10 dnů a stále ho nemám.

Vážený zákazníku,

omlouváme se za zpoždění u Vaší zakázky. U jedné položky došlo k posunutí termínu dodání, vlivem pozdního naskladnění výrobce. Zásilka byla během včerejšího dne zpracována a nyní je již na cestě k Vám. Děkujeme za Váš nákup a věříme, že příště proběhne vše ve standardním termínu.

Autodíly PEMA

• Hrozně dlouhá dodací lhůta (5dní)

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaší objednávku. Je nám líto, že nejste s nákupem spokojen a zboží k Vám nebylo doručeno ve standardním termínu. Jednu položku bylo nutno objednat od vzdálenějšího dodavatele a tím se datum dodání posunulo o pár dnů. Poté jsme Vám zaslali o této skutečnosti upozornění na Vaši emailovou adresu. Doufáme, že Vám tímto nevznikly žádné komplikace.

Autodíly PEMA

Prosil jsem o upřesnění nabídky než bude odeslana, zboží nebylo odeslano obratem, nikdo me nekontaktoval a odeslali ho tak jak bylo, chtel jsem hho doplnit o trubky sacihi potrubi brzd...

Vážený zákazníku,

prověřila jsem Vaši zakázku v našem systému, kde je zaznamenám email odeslaný 8.1., ve kterém Vás žádáme o potřebné informace k upravení této objednávky. Email byl odeslán na adresu zadanou při vytváření objednávky, poprosím Vám tedy o kontrolu, jestli Vám tato zpráva neskončila mezi nevyžádanou poštou. Bez potřebných informací byla zakázka po několika dnech zpracována v původním stavu. Mrzí nás, že došlo ke komplikacím, Vaši objednávku bychom s radostí upravili a doplnili o další díly.

Autodíly PEMA

• nesplneni dodavky v terminu skoro zadna komunikace neni li zbozi tak je potreba oznacit
    • velmi spatna komunikace
    • 0
    • nebudu se opakovat

Vážený zákazníku,

omlouváme se za zpoždění, ke kterému došlo u Vaší objednávky. Čekalo se na dodání u jedné položky, která byla skladem pouze u dodavatele a nešlo urychlit její naskladnění. O zpoždění jsme Vás informovali na emailové adrese, kterou jste zadal při odeslání objednávky. Mrzí nás, že tato forma komunikace nebyla dostačující.

Při kontaktování naší zákaznické podpory by Vám kolegové zajisté odpověděli na veškeré dodatečné dotazy k Vaší zakázce.

Autodíly PEMA

Zboží neodpovídá fotografii z nabidky, podle které bylo objednáno

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku. Obrázky zobrazené u určitých položek mohou mít pouze ilustrační charakter, ale nic to nemění na uvedených parametrech či kvalitě výrobku. Podle systému vidím, že se jednalo o motorový olej u kterých výrobci často mění vzhled etiket i celkového obalu. Tuto situaci nyní prověříme a přidáme aktuální vzhled produktu.

Pokud Vám objednané zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte možnost ho to 14 dní vrátit a budou Vám vráceny peníze. Nicméně věříme, že se zbožím budete spokojen i přes jeho nový vzhled.

Autodíly PEMA

Obchod objednané zboží nemá na skladě,tak pořád čekám, nevím,zda se dočkam

Vážený zákazníku,

omlouváme se za zpoždění, které vzniklo u Vaší objednávky. Dle údajů v našem systému vidím, že jste si Vaši zakázku již vyzvedl na naší prodejně a doufáme, že Vám toto zpoždění nezpůsobilo žádné komplikace. Objednané zboží bylo skladem pouze u dodavatele a bohužel došlo k posunutí dodání od výrobce.

Nyní máme tento produkt naskladněný ve větším množství, aby ke zpoždění nedocházelo.

• Ceny
    • Nemožnost reklamace a obstrukce znemožňující výměnu vadného zboží za nové.

Dlouhá léta jsem zde nakupoval a doporučoval tento obchod. Už ne. Arogantní přístup při reklamaci a přístup k zákazníkovi ukončil naši spolupráci.

Vážený zákazníku,

omlouváme se za jakoukoliv nepříjemnou situaci a ujišťuji Vás, že Vaše spokojenost je u nás na prvním místě. Bohužel momentálně nedokážeme prověřit o jaký problém se jednalo a jestli došlo k pochybení na naší straně. Předala jsem proto tuto zpětnou vazbu na oddělení péče o zákazníky, kde Vás budou kolegové v blízké době kontaktovat.

Věřím, že společně vyřešíme tuto komplikaci k Vaší spokojenosti a budeme pokračovat v naší spolupráci i nadále.

Autodíly PEMA

• Nevím co napsat, zboží zatím nedorazilo, tak není co psát

Vážený zákazníku,

omlouváme se za zpoždění ke kterému došlo u Vaší objednávky. Zásilku jsme v pátek 29. 9 . předali přepravní společnosti a doufáme, že k Vám dorazí v co nejkratším termínu. Děkujeme za Vaši trpělivost a budeme se těšit na Váš další nákup.

• vcelku výběr
    • rychlé zaslání
    • použité zboží

Vše by bylo ok až na to že jedny kleště byly jen v polovině původního obalu a celé špinavé jako kdyby se válely rok v šuplíku s cajkem + ohnuté špičky. Za toto palec dolů a příště nakupuji určitě jinde.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup. Mrzí mě, že jste nebyl spokojen s kvalitou zakoupeného zboží. V případě poškozeného či vadného zboží je nutné kontaktovat naši zákaznickou podporu a kolegové by tuto situaci jistě vyřešili k Vaší spokojenosti. Zboží můžeme ve většině případů vyměnit za nový kus, dohodnout se na slevě či na vrácení peněz. V takových situacích je však nutné zaslat fotografie zboží ihned po obdržení zásilky.

• Široká nabídka na eshopu
    • Nabídka eshopu není evidentně skladem. Počkáte si týden a více.

Objednáno zboží, které bylo na eshopu označeno "Prodejna: Skladem u dodavatele" - Odesíláme obvykle do dvou pracovních dní. Trvalo to týden.

Kvůli ušetření 10 Kč oproti ceně konkurence jsem čekal na zboží týden. Bohužel z tohoto důvodu zde znovu neobjednám. Čas dodání je pro mě důležitější.

Jinak mají hezký, přehledný intuitivní e-shop s širokou nabídku, jen expedice vázne. Při nákupu zvažte dobu dodání, pokud není důležitá, nakupujte zde, pokud pro Vás důležitá je, koukněte se jinde.

Vážený zákazníku,

děkujeme za zpětnou vazbu a mrzí nás, že jsme nesplnili Vaše očekávání ohledně termínu dodání. Vámi objednaný produkt byl bohužel skladem pouze u vzdálenějšího dodavatele, který produkt naskladnil o pár dnů později, o čemž jsme Vás informovali. Doufáme, že delší doba dodání Vám nezpůsobila žádné komplikace a věříme, že Vaše příští objednávka by proběhla v naprostém pořádku.

Autodíly PEMA

• Zboží koupené v Polsku bez českého návodu.

V nabídce vyfocena sada vosku zřejmě i s útěrkou z mikrovlákna. Došel mi pouze vosk zjevně koupený v Polsku, popis použití pouze v Polštině.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup i hodnocení. Omlouváme se za matoucí fotografii, která byla pouze ilustrační charakteru. Nyní je na našich stránkách uvedena reálná fotografie tohoto produktu, aby se podobné komplikace neopakovaly. V popisu produktu je uveden i český návod, který můžete v případě potřeby využít.

Věříme, že jste s produktem spokojen a budeme se těšit na Váš další nákup.