• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• 11. 1.2021 jsem objednal u vás pelíšek 100x70x25. a doposud jsem ještě zboží neobdržel a už ode mne po druhé chcete hodnocení .Zatím nic moc .Měl byt do 5pracovních dní ušit a okamžitě odeslán.

Reakce obchodu Pelíšky pro psy a kočky

Dobrý den, moc se omlouváme za pozdní dodání pelíšku. Bohužel nás postihla nemoc tak jsme ve výrobě byli ve skluzu. Doufám, že jste spokojen s kvalitou pelíšku. Příjemný den přejeme

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Po 14ti dnech od zaplacení stále nemám zboží. Telefony nikdo nezvedá.

Reakce obchodu Pelíšky pro psy a kočky

Dobrý den, moc nás mrzí to zdržení. Během výroby jsme udělali chybu a špatně ušili pelíšek, museli jsme ho znova vyrobit. Omlouváme se za to zdržení. Váš pelíšek už je na cestě k Vám. Děkujeme za pochopení . Ps.: I mistr tesař se někdy utne :)

• Přepravní společnost.
  • Pelíšek jsem objednala před 10ti dny a stále nikdo nenapsal jaké jsou dodací lhůty ???? A kdy mohu zásilku očekávat ?
    děkuji

Reakce obchodu Pelíšky pro psy a kočky

velmi se omlouváme za opožděné dodání objednaného zboží. Pelíšky odesíláme standardně do cca 5-ti pracovních dní od potvrzení objednávky mailem. Poté 1-2 dny trvá doručení. Bohužel ve Vašem případě jsme se s dodávkou opozdili o jeden den.

Doufáme, že i přes tyto komplikace jste se zbožím spokojena. Děkujeme za pochopení.

Tým Pelíškypropsy.com

• nekomunikace prodejce !!! Nelze se dovolat a neobtěžují se zákazníka ani informovat v případě nedodržení dodací lhůty resp. jiných změn !!

už nikdy !

Reakce obchodu Pelíšky pro psy a kočky

Objednala jste si pelíšek pátek 18.3. v 17 hodin, pak byl víkend. Následně 4 pracovní dny (následovaly 4 sváteční dny). V pátém pracovním dnu (utery 29.3.) po svátcích jsem to stihli odeslat přesně, jak je napsáno v OP - dodrželi jsme dodací lhůtu. Jednak ještě byly 4 dny svátky a potřebujeme si taky odpočinout :-) Děkujeme za pochopení. Omlouváme se věříme, že budete s naším ručně vyrobeným produktem spokojena a my se pokusíme rychleji reagovat.

• Obchod nabízí velkou škálu barev, člověk si může nakombinovat, tak jak se mu líbí
    • Zaručují kvalitu zboží, zboží mi přišlo bez předchozího oznámení (doručovatel) navíc pelíšek je rozpáraný.

Obchod má dobré recenze, mě ovšem mrzí, že je rozpáraný čekala jsem kvalitu, kterou slibují. Pelech pro psa za 1 400 kč bych si představovala opravdu v pořádku

Reakce obchodu Pelíšky pro psy a kočky

pokud přišel jakkoli poškožen, stačí nám zavolat nebo poslat email na [email protected], vše dáme samozřejmě do pořádku. Co se týče dopravy, tak stačilo do poznámky napsat požadovaný termín doručení, nebo jej jednoduše objednat později. Pelíšek bychom tak jednoduše zaslali dle požadavků.