• Velmi dobré zkušenosti s obchodem
    • -

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Vše v pořádku . Pelíšek krásný. Jsem spokojená.

Pelíšky jsou kvalitní, super je možnost navolit si vlastní barevné kombinace (výběr z opravdu velkého množství odstínů) anebo si vybrat z již vyrobených pelíšků. Pelíšky jsou měkké a praktické.
    Komunikace s obchodem je pohodová a v empatickém duchu.
    Pelíšky už máme dva a pokud někdy podlehnou zkáze naší dračice, jdeme do dalšího!

Vše proběhlo v naprostém pořádku, spokojenost s výrobkem:-)

• Kvalita + cena

Za takovou cenu nikde tak krásný pelech neseženete ! Už mám od paní 5ks a pecka !

pekný a zodpovedá mojej predstave

• variabilita produktů, možnost vlastní konfigurace
    • rychlé vyřízení objednávky (s přihlédnutím k tomu, že pelíšek musí podle zadání nejdříve vyrobit)

• Mohla jsem pelíšek vytvořit barevně dle svých představ. Pěkně, srozumitelně je tato funkce v obchodě vytvořena. Stránky jsou moc pěkně udělané.
    • Pelíšek je kvalitně vyrobený. Opravdu velká chvála. Pro pejska jsme našli v pelíšku malý dárek (pamlsek a čistící váleček na chlupy), který potěšil. Hezká pozornost. Děkujeme

Krásný materiál, krásná práce, pratelné, a hlavně česká firma. Našemu retrievrovi se v pelíšku líbí a věřím, že tento pelíšek vydrží déle než předchozí, dražší. Všem známým pejskařům doporučím a mám jich dost z doby, kdy byl v kurzu můj Český šampion.
    Přeji mnoho úspěchů
    P. S. Koupila jsem jiný rozměr a jinou barvu, než píšete na začátku dotazníku!!!!!!

• Top kvalita !
    • vstřícné chování
    • Skvělé ceny

Pelíšky vám vřele doporučuji. Opravdu kvalitní produkt s výbornou cenou, rychlím dodáním a výbornou komunikace ze strany majitelů. S něčím takovým jsem se ještě nikdy nesetkala. Všem velmi doporučuji, nebudete litovat!!

super pristup

Spokojná

Vše na výbornou.

• Pelíšky jsou nádherné, můžu jen doporučit.

• Skvělá komunikace,pelíšek je opravdu luxusni+ darecek navíc!!!

Ochota při objednávání,

Vše v naprostém pořádku. Pelišek je krásný, již máme druhy a je super.

Pelíšek velmi pěkný. Netrefila jsem se do rozměrů a budu ho vracel. Ach jo, zatím nevím jak.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.