Spokojenost, Rychlé dodání

Sehnala jsem něco, co už jinde k sehnání nebylo

Naprosto spolehlivý obchod zboží bleskově odeslané a přesně takové jaké jsem chtěla komunikace stran obchodu naprosto skvělá.

příjemný obchod, rychlé vyřízení objednávky, zásilka dorazila navíc s malým překvapením, doporučuji

• Děkuji za rychle vyřízenou objednávku ,byl to u Vás myslím už třetí dárek,který moc potěšil.Moc doporučují.

Rychle vyřízení.Objednala jsem 4.8. a balíček jsem měla 8.8. v zásilkovně. Děkuji

• super jednání

• Výběr kvalitních mýdel.
    • -

Vstřícnost, ochota, příjemný nákup. Doporučuji.

• Zboží je za cenu, která je jinde i dvojnásobná a hlavně jsem sháněla konkrétní věc, kterou jsem měla problém jinde sehnat. Osobní odběr mi byl umožněn i v sobotu, i když mají otevřeno jen v týdnu. Milý přístup a velká ochota a ještě jsem k objednávce dostala dárek. Děkuji!

• rychlé, ochotné jednání, zboží pečlivě zabalené. Jako pozornost jsem dostala malý dárek, což mě mile překvapilo

spokojenost, férovost, rychlost, pečlivě zabalené zboží

• milý a ochotný personál, rychlost dodání

• V balíku bylo několik pozorností navíc
    • Nelze platit kartou

Vše objednané mi došlo v pořádku, dobře zabalené- ok. Přiložen i dárek navíc...byla jsem spokojená.

Přehledný obchod, krásné věci za fajn cenu,

mám jen dvě zkušenosti-dobré

• velký výběr francouzských mýdel, která miluji :-)

Slušné ceny, slušný výběr.
    Možnost zásilkovny.
    Naprostá spokojenost.

Vše ok, zboží rychle dorazilo. Mohu podoručit! :-) i dáreček!

• Rozsáhlý sortiment
    • Pěkné balení provoněné vonnou solí
    • Chybějící platba kartou online
    • Zmatek v uvedených bankovních účtech při platbě předem - asi pravidelně kontrolují jen jeden z uvedených

Nebýt dvoutýdenního zádrhelu s platbou na účet, který sice na webu uvádějí, ale peníze připsali až po urgenci, byla by plná spokojenost. Balík lze vyzvednou v Zásilkovně, která je na každém rohu.

• V době nákupu nebylo na webu zveřejněno zrušení prodejny. Chápu, že udržet kamenný obchod na daném místě bylo zřejmě nemožné.

• osobní přístup