Ok

• rychlé a spolehlivé jednání

Vážený zákazníku,

moc děkujeme za vaši recenzi. Víme, že čas je vzácný a je ho velice málo, proto nám udělalo velkou radost, že jste nám věnoval pár minut k zaslání zpětné vazby na naše služby a produkty.

Hodně věcí, které vidíte vy, my nevidíme. Váš názor nás tedy opravdu zajímá. Ceníme si nejen pochvaly, ale také upřímné kritiky a návrhů co můžeme udělat jinak, protože se chceme neustále zlepšovat, posouvat dopředu a přidávat do našeho produktového portfolia další inovativní novinky. Udělat tak opravdu maximum pro Vaší spokojenost.

Pokud si najdete ještě minutku času, budeme moc rádi za udělení hodnocení na Google.

www.lekarnaproradost.cz

Rychle doruceni a mast funguje skvele

• Rychle dodani

www.lekarnaproradost.cz

Super shop, spolehlivý , vždy kvalitně zabaleno a rychle dodáním! Zboží jsem měla do 2dnu doma!

• Ok

www.lekarnaproradost.cz

• Super kvaita a profi jednani.

Vše v pořádku

www.lekarnaproradost.cz

Přehledné stránky, rychlé dodání. Bez problému.

• Jste skvělí

www.lekarnaproradost.cz

Jsem s obchodem PegraStore.cz velice spokojena, nakupuji zde velice často, mají kvalitní zboží za příjemné ceny, určitě se zase vrátím, jsem s tímto obchodem velice spokojena.

www.lekarnaproradost.cz

• Výhoda obchodu-k dispozici je tel.cislo, můžete si ověřit svoji objednávku, když si nejste něčím jisti. Je tam vstřícnost a ochota, žádné "hloupé"řeči, mohu jen doporučit,bez vyhrad

Rychle ulevuje od bolesti

www.lekarnaproradost.cz

Výborná komunikace, pán byl velmi ochotný po telefonu poradit. Velký výběr zboží, naprostá spokojenost.

rychle dodani zbozi

• Super komunikace.
    • Viditelnost obchodu - kousek od zastávky.
    • Příjemná obsluha.
    • Jako nevýhodu spatřuji nejasnosti v otevírací době (na internetových stránkách je uveden jeden čas, ve skutečnosti tomu je jinak). S tím souvisí i potřeba komunikace předem přes telefon - bylo mi řečeno, že není nutné se dopředu objednávat pro vyzvednutí balíčku, pouze jsem byla upozorněna na jinou otevírací dobu, než je tomu na internetových stránkách.

Obchod určitě doporučuji, pouze by bylo fajn, kdyby otevírací doba byla jednotná (jak na internetových stránkách, tak v reálu).

Přejeme vám hezký den :)
    Děkujeme za upozornění. Pracovní doba na stránkach upravená.

Velká spokojenost rychlé vyřízení

• Rychlost doručení