• Rychlé vyřízení a dodání, dobré ceny.

Reakce obchodu PegraStore.cz

Vážený zákazníku,

moc děkujeme za vaši recenzi. Víme, že čas je vzácný a je ho velice málo, proto nám udělalo velkou radost, že jste nám věnoval pár minut k zaslání zpětné vazby na naše služby a produkty.

Hodně věcí, které vidíte vy, my nevidíme. Váš názor nás tedy opravdu zajímá. Ceníme si nejen pochvaly, ale také upřímné kritiky a návrhů co můžeme udělat jinak, protože se chceme neustále zlepšovat, posouvat dopředu a přidávat do našeho produktového portfolia další inovativní novinky. Udělat tak opravdu maximum pro Vaší spokojenost.

Pokud si najdete ještě minutku času, budeme moc rádi za udělení hodnocení na Google.

Váš Pegrastore.cz

S přátelskými pozdravy,

+420773776490

wwww.pegrastore.cz
    www.lekarnaproradost.cz

• rychlé a spolehlivé doručení i v exponovaném předvánočním čase
    • atraktivní ceny zboží

S přátelskými pozdravy,

+420773776490

wwww.pegrastore.cz
    www.lekarnaproradost.cz

• pěkný výběr dobré ceny a rychlé vyřízení objednávky

• kvalita