• nic není problém!!!

nic není problém!!!!

Vážený zákazníku,

moc děkujeme za vaši recenzi. Víme, že čas je vzácný a je ho velice málo, proto nám udělalo velkou radost, že jste nám věnoval pár minut k zaslání zpětné vazby na naše služby a produkty.

Hodně věcí, které vidíte vy, my nevidíme. Váš názor nás tedy opravdu zajímá. Ceníme si nejen pochvaly, ale také upřímné kritiky a návrhů co můžeme udělat jinak, protože se chceme neustále zlepšovat, posouvat dopředu a přidávat do našeho produktového portfolia další inovativní novinky. Udělat tak opravdu maximum pro Vaší spokojenost.

Pokud si najdete ještě minutku času, budeme moc rádi za udělení hodnocení na Google.

vše bylo OK

www.lekarnaproradost.cz

• rychlé a spolehlivé doručení i v exponovaném předvánočním čase
    • atraktivní ceny zboží
    • přijatelná cena doručení

www.lekarnaproradost.cz

Velký vyber, dobre ceny .

• Rychlé dodání zboží

Velká spokojenost. Děkuji

• prehledne stranky, vyborny obchod, spolehlivy, vysoka profesionalita, kvalitni zbozi
    • zadne

doporucuji, skvely obchod, skvela nabidka

Rychlé dodání zboží.

• pěkný výběr dobré ceny a rychlé vyřízení objednávky

• kvalita

• spolehlivost a poradenský servis po telefonu

• Rychlé vyřízení objednávky

• Ok

blesková rychlost dodání, pátého objednáno a zaplaceno a šestého k vyzvednutí. Neuvěřitelné

Vždy velmi rychlé dodání zboží. Perfektně zabaleno, vždy bez problémů.

Vše perfektní

SUPER