• Žádné vyrobek je nefunkční
    • Propagace šmejdu

Nevěřit reklamě

Obchod je OK.
    Zboží ale divné.
    Solární odpuzovač - 1 m od něj krtek opakovaně vesele řádí.
    Dýmovnice - začoudí noru a za 2 dny je krtinec zpět.
    Gel profesional - asi rovněž neúčinný. Přesto, že kombinuji všechny 3 výrobky, na zahradě krtek (krtci) řádí dál.

jednak nakupoval semponekolikaty a TENTOKRAT NAPOSLEDY ,,BOMBA NA ŠTENICE BYLA NEFUNKCNI TAKZE SME AKORAT NASRANY DOSLOVA ZE JSME PRISLYO PENIZE JESTE BUDEME VKLADAT NA INTERNETOVA STRANKY RECENZE JAK BUDE CAS PROTOZE NEJSEM MILIONAR ABYCH VYHAZOVAL PENIZE OKNEM ,,MAM JESTE OBJEDNAVKU KTEROU NEVYZVEDNU CCA ZA 800 KC PROTOZE NEJSEM DEBIL

• obchod slabiny nemá,zboží ano

Přípravek vůbec nefungoval,stříkala jsem několikrát,úplně zbytečně

• Nabízí hodně,nesplní nic.

Objednávku jsem zaplatil v březnu. Zboží dostanu, možná, v květnu.

Reakce obchodu pasti.cz

Dobrý den, u dostupnsti zboží je uvedena dostupnost 15.5. V detailu zboží je napsáno tučným červeným písmem, že hlístice se v ČR začnou prodávat až 15. května, proto nechápu proč si teď stěžujete....

• komplexní sortiment
    • nefunkční systém dodávky zboží dle firmou stanovených podmínek

mám zatím jen jednu - bohužel špatnou zkušenost.
    Chtěl jsem nedodání zboží z objednávky č. 2015008043 zaplacené 5.3.2015 reklamovat po telefonu - mobil uvedený na web stránkách nikdo nezvedá

Reakce obchodu pasti.cz

omlouvám se - naše chyba - online platba byla přiřazena až po 3 dnech a objednávka nebyla vyřízena. Dnes zboží odesíláme, zítra bude u Vás.

• 2ze 4- přípravky nefunkční

• Nabízí na jednom místě spoustu dobrých věcí.
    • Za slabinu považuji kvalitu výrobků
    • Spíš dobrá reklama než výrobek.

Po objednávce jsem přímo kontaktoval prodejce a konzultoval s ním za jakých podmínek hodlám odpuzovač myší použít. Prodejce se vyjádřil klasickým způsobem.Doporučil i neporučil. Takové universální obchodnické vyjádření.
    Musíte je vychytat a pak už vám tam nepolezou.
    No, tak sem je vychytal a lezou stále dál a snad i více. Bylo tam psáno, že lidské ucho to nezaznamená a jedině koho to odpudí jsem já s rodinou a myši mají préé.

zboží mělo prošlou dobu použitelnosti v řádech let.

Reakce obchodu pasti.cz

Dobrý den, prošlé zboží rozhodně neprodáváme. Díval jsem se na Vámi zakoupené zboží - a veškeré zásoby které máme na skladě mají datum výroby 12.8.2014. Nejspíš si pletete datum oznámení (12/2002) s datem výroby...

• Koupil jsem si jed na myši, potkany apod., ale nikdo to nežere, takže jsem vyhodil peníze.

Prodávají nefunkční věci !

• Žádné.

----

Dostala jsem něco jiného,než jsem si objednala :(

• Dobrá komunikace
    • Nabízí zboží, které nefunguje zejména na likvidaci štěnic. Atak -dýmovnice štěnicím vůbec neuškodí. Protect -proti štěnici domácí funguje možná o něco lépe než prostředky dostupné v drogérii.Štěnice tím ale nevyhubíte.

Obchod by neměl nabízet vůbec prostředky na hubení štěnic, protože to co na štěnice zabírá,
    mají pouze asi profesionální firmy. Nehledě k tomu, že to od profesionálů nakonec vyjde levněji. Rozhodně pakliže někdo bude mít problém se štěnicemi, tyto prostředky bych mu nedoporučil.

• Nevím
    • Zboží na pokraji doby spotřeby.

Byl jsem nemile překvapen expirací objednaných granulí proti slimákům - už jim zbývá jen 6 měsíců (vyrobeno 11/2012). Tak staré zboží bych nabízel jen za desetinu ceny a s upozorněním. Tak trochu podvod...
    Ostatní zboží O.K.

• Hlavní výhody tohoto obchodu vidím v zisku, který je jistě velmi zajímavý, neboť je založen na zneužívání lidí v tíživých situacích.
    • Lidem jednou dojde trpělivost.

Jde o podvod!!! Zboží nefunkční!!!

Reakce obchodu pasti.cz

mrzí mě, že nejste spokojen, ale rozhodně z naší strany nejde o žádný podvod, nebo nefunkční zboží. Zakládáme si na tom, že prodáváme pouze přípravky které jsou prověřené a opravdu účinné.Spokojenost zákazníků s naším zbožím je velmi vysoká.
    Spíš si nejsem jistý tím, jestli jste zboží použil správně - na vyhubení štěnic v bytě je třeba vždy alespoň 2 aplikací (jak uvádíme na stránkách) a dívám se, že Vy jste zakoupil pouze jedno balení výrobku, takže Vaše nespokojenost může pramenit z tohoto...
    za pasti.cz Petr Helekal

• moznost nakupu z pohodli domova
    • koupil jsem si dymovnici na lezouci hmyz i s dopravou me to vyslo neco malo pres 500 Kč, ale po pouziti zakoupeneho zbozi, lezouci hmyz leze vesele dal. :(

Nedoporučila bych obchod zboží dorazilo poškozené a vůbec sprej nefungoval

• Dodávka mne vázala celý den doma a nakonec jsem si ji musel jít pro ni na poštu,jelikož mne udajně doručovatel nezastihl doma.

• poplatek za placení dobírkou

Reakce obchodu pasti.cz

Datum objednání čtvrtek 6.12.
    Datum prvního pokusu o doručení pátek 7.12.
    Po neúspěšném pokusu o doručení Vám pošta zaslala dvě informativní SMS, na které jste nereagoval a balíček si nevyzvedl, proto se nám po sedmi dnech vrátil zpět jako nedoručený...

Zatím nemohu doporučovat, protože zboží ještě nedošlo a navíc nevěřím v platby předem.

Reakce obchodu pasti.cz

Dobrý den, zboží Vám ještě nedorazilo, protože jste při objednávce zvolil platbu předem na účet. Zboží odešleme až po připsání částky na náš účet.
    Pokud jak píšete nevěříte platbám předem, nabízíme možnost zaslání zboží na dobírku - každý si může vybrat co mu víc vyhovuje...