• zakoupeno v Parys.cz - Rybářský Ráj před 2 měsíci

obchod neni spatny jen me dorazilo krmitko bez olova

• zakoupeno v Parys.cz - Rybářský Ráj před 3 měsíci

• Dřívě spolehlivý obchod, který si vážil stálých zákazníků
    • Několik chyb při objednávkách, např.: teď při poslední objednávce objednány 4 x 100g olova a dodány 2x 90g, 2x 100g.
    • Další z přešlapů bylo například nevrácení peněz z vráceného zboží, o to jsme se tedy musel připomínat
    • Nemožnost dostat lepší slevu na velkou objednávku (10-20 tis.+) než věrnostní, která není na všechny produkty a robotické opakování obchodníků, jak není možné něco takového zrealizovat
    • Celkově chabé omlouvání chyb a svádění viny na nové zaměstnance

• velký výběr
    • dobré ceny
    • dorazilo jiné zboží než mělo

Reakce obchodu Parys.cz - Rybářský Ráj

děkujeme za Váš čas, který jste věnoval tomuto hodnocení. Zpětná vazba našich zákazníků je pro nás důležitá.

Jsme rádi, že jsme po telefonu vše vyřešili a uvedli na pravou míru. Těší nás, že veškeré zboží tedy dorazilo v pořádku a v souladu s Vaší objednávku.

Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se těšit na další objednávky.

• zakoupeno v Parys.cz - Rybářský Ráj před 3 měsíci

• Tentokrát naprosté zklamání.

Zboží dorazilo "poškozené", resp. guma spojující tyče co slouží jako výstuha byla přetržena. Výmluvy stylu, že to tak zřejmě přišlo od výrobce jsou liché, neboť igelit, ve kterém to bylo zabalené, je již narušený. Tzn. obchodníci s tím manipulovali, gumu přetrhli a vrátili to zpět, jakože se nic neděje. Kdyby to bylo snadné napravit, nepozastavil bych se nad tím, ale přijít mi v tu chvíli pod ruce někdo z odpovědných osob, vím, kam bych jim tu tyč narval. Jeden klad zde však vidím, chci si koupit nové kaprové pruty a navijáky za celkem slušné peníze a rozhodoval jsem se mezi třemi prodejci. Nyní již mám výběr o něco snazší.

Reakce obchodu Parys.cz - Rybářský Ráj

Jsme rádi, že jsme po telefonu vše vyřešili k Vaší spokojenosti a zároveň vše uvedli na pravou míru - tzn. že jste nás o poškozeném zboží doposud nijak neinformoval a tudíž z naší strany nemohlo dojít k žádnému vyjádření, které uvádíte ve Vašem hodnocení. Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě a takové vyjádření by nám nebylo podobné. :)

Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se těšit na další objednávky.

• zakoupeno v Parys.cz - Rybářský Ráj před 4 měsíci

• Zboží jsem dosud neobdržel, přišlo něco jiného než jsem si objednal, zboží jsem zaplatil, ale dosud nemám ani zboží, ani peníze, zatím jen sliby o dodání.
  • zakoupeno v Parys.cz - Rybářský Ráj před 4 měsíci

objednavka prisla nekompletni

• zakoupeno v Parys.cz - Rybářský Ráj před 5 měsíci

Stojan Delphin vypada jak po roce používání a jeho pouzdro je děravé. Wychwood vlasec v rozdrbaném obalu, prakticky bez obalu. Swingery v hrůzostrašném stavu jak po x letech používání.
    Chápu delší doručovací dobu nic proti, ale stav položek by měl nějak vypadat.

• zakoupeno v Parys.cz - Rybářský Ráj před 5 měsíci

Poprvé s novým prutem, ulomená špička prutu - Prut Active TeleCarp 330 při tahání kapra 45 cm, (poslední díl v půlce zlomený.) Pokusím se vyreklamovat.

• zakoupeno v Parys.cz - Rybářský Ráj před 6 měsíci

• inzerují zboží, které nemají

nabízejí zboží, které nejsou schopni dodat - nemají je

zboží dorazilo poškozeno

• zakoupeno v Parys.cz - Rybářský Ráj před 6 měsíci

nebyla jsem spokojená, splávky byli miniaturní( na obrázku se tvářili že jsou minimálně 10cm) a vlasec se trhá....takže jsem nespokojená!!!!

• Žádná
    • Chování k zákazníkovi, jako k řeznickému psu

Při vrácení nevhodného zboží naprosto špatné a namyšlené chování. Přístup k zákazníkovi nula. Nic nejde, nic je nezajímá.

• zakoupeno v Parys.cz - Rybářský Ráj před 7 měsíci

Bohužel velmi špatná zkušenost. Objednal jsem v úterý prut s navijákem k sobotním narozeninám syna. Vše skladem s dodáním do dvou dnů. Byl jsem ujištěn o dodání do čtvrtka. Ve čtvrtek odpoledne mi obchod sdělil, že prut nemají. Za tak krátkou dobu jsem už neměl šanci sehnat něco jinde. Tak vám pánové velmi děkuji. Zboží skladem nemají, jsou to jen překupníci. Vrátím se zpět do kamenných obchodů a budu si více vážit prodavačů, jsem vyškolen.

• zakoupeno v Parys.cz - Rybářský Ráj před 7 měsíci

• nevyžádaný spam
  • zakoupeno v Parys.cz - Rybářský Ráj před 10 měsíci

• Měli produkt za dobrou cenu, který jinde nebyl
    • V dnešní době dostat objednávku za 2 týdny je ostuda, přesto, že mělo být vše skladem
    • Po týdnu od objednání se nikdo neozval kvůli zdržení, až na můj dotaz přišla reakce
    • A dalších asi 5 dní doručovaní PPL

Takže pokud si budu moct vybrat, tento obchod již nevyužiju. Doba dodání byla neúnosná a komunikace téměř nulová.
    PPL je nejhorší dopravce v ČR. Měl jsem to dokonce do Parcelshopu. Nejprve píšou, že se může doprava opozdit o 1-3 dny (zpozdili se o 5) a pak mě ještě buzerují, že si mám balík vyzvednout nejlépe hned, protože nemají místo.
    Už fakt ne...

• zakoupeno v Parys.cz - Rybářský Ráj před 10 měsíci

Prosila jsem o nějaký drobný dárek nebo samolepku. Za nákup v hodnotě dvou a půl tisíce nepřišla ani jedna samolepka. Děkuji.

ZBOŽÍ MÁ NĚJAKÉ ZPOŽDĚNÍ

• zakoupeno v Parys.cz - Rybářský Ráj před 1 rokem

• Dostal jsem zboží které jsem si neobjednal
    • Nedoporučuji a končím s tímto e shopem
  • zakoupeno v Parys.cz - Rybářský Ráj před 1 rokem

Špatně popsané zboží,chybý údaje o váze prut je těžky jako prase.
    myslím že váha nebyla napsána ,záměrně.!

Reakce obchodu Parys.cz - Rybářský Ráj

děkujeme za Váš čas, který jste věnoval tomuto hodnocení, zpětná vazba našich zákazníků je pro nás důležitá.

Mrzí nás, že u Vaší objednávky došlo k nedorozumění, informace o produktu jsem nyní prověřil a bohužel u prutu byla opravdu uvedena chybná hmotnost. V poli hmotnost byla namísto váhy prutu uvedena hodnota zátěže prutu (120 g). Za chybu v parametrech produktu se moc omlouváme a ihned jsme data opravili. Žádný záměr v tom z naší strany v žádném případě nebyl, 120 g namísto 933 g by byla z naší strany velmi naivní lež. Obratem Vás budeme kontaktovat a celou záležitost napravíme k Vaší plné spokojenosti, na které nám záleží za všeho nejvíce, jsme tu pro naše zákazníky již 20 let a zakládáme si na poctivosti, vstřícnosti a prozákaznickém přístupu, protože jak se říká, "s poctivostí nejdál dojdeš.". :)

Věříme, že nám i nadále zachováte svou přízeň.

• zakoupeno v Parys.cz - Rybářský Ráj před 1 rokem

• Ze dvou kusu, jeden poskozeny.

Neni zde kontrola vadneho zbozi.

Reakce obchodu Parys.cz - Rybářský Ráj

děkujeme za Váš čas, který jste věnovala tomuto hodnocení. Zpětná vazba našich zákazníků je pro nás důležitá.

Mrzí nás, že Vám jeden z produktů dorazil poškozený, kontrolu produktu provádíme 2x, při příjmu zboží od dodavatele a expedici zboží k zákazníkovi, nic ale není stoprocentní, takže netvrdíme, že nemůže něco proklouznout. :) Mnoho poškozených zásilek mají také bohužel na svědomí přepravní služby, které ne vždy zachází s balíkem tak, jak bychom si představovali my. V každém případě, pokud dorazí poškozené zboží, je dobré nás obratem kontaktovat a my ihned objednáváme svoz, vyzvedneme si u Vás poškozené zboží a obratem zašleme nové (pokud je ještě skladem), nebo vracíme peníze.

Věříme, že nám i nadále zachováte svou přízeň a budeme se těšit na další nákupy.